Skocz do zawartości

Zdjęcie

Niekompetencja "trenerów", "fachowców" i ćwiczących, czyli dzisiejszy świat internetowych guru kulturystycznych.

trener personalny treningi zła technika motywacja treningowa błędy w treningach

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 wandal

wandal

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisano 27 January 2019 - 11:17 AM

Jak parę osób tu na forum wie, przez kilka ostatnich lat mieszkałem i pracowałem w Kanadzie i na Islandii. Rzadko korzystałem z internetowych serwisów i stron, facebooka założyłem dopiero w tym roku a you tuba używałem jedynie do słuchania muzyki i to rzadko bo jakość dźwięku daje wiele do życzenia tam :) Jak parę osób tu na forum wie, przez kilka ostatnich lat mieszkałem i pracowałem w Kanadzie i na Islandii. Rzadko korzystałem z internetowych serwisów i stron (bardziej do zgłębiania historii świata) facebooka założyłem dopiero w tym roku a you tuba używałem jedynie do słuchania muzyki i to rzadko bo jakość dźwięku daje wiele do życzenia tam :) Ale żebym był na bieżąco i mógł aktywnie tu na tej stronie się wypowiadać, to odrobiłem tą "żenującą" pracę domową. Przesłuchałem dziesiątki godzin wypowiedzi "ekspertów", przeczytałem mnóstwo artykułów, a nawet odwiedziłem kilkanaście siłowni w Warszawie żeby bliżej poznać się co tu się dzieję. Stwierdzam że większość tych specjalistów od sportu czy żywienia w ogóle nie powinna udzielać żadnych rad sami nawet dobrze nie wiedzą i nie znają na tyle tematu żeby się w tym sprawnie poruszać a co dopiero jeszcze innych uczyć. Jest moda na to żeby uchodzić ja takich mądrych i wysportowanych ludzi jeszcze zarabiać na tym pieniądze bo nie chce się im robić innych rzeczy i naprawdę pracować. Jest to zwykły naciąganie, próba dowartościowania siebie uzyskania jakiejś śmiesznej sławy i dziwi mnie też głupota tych fanów wszystkich i podopiecznych którzy napędzają tą machinę głupoty i niekompetencji swoim zainteresowaniem.

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 jaguś96

jaguś96

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisano 27 January 2019 - 13:04 PM

Facebook a dopiero założyłeś w 2019? :D gdzie ty żyłeś przez ten czas? w lesie? :P

#3 Kuba G.

Kuba G.

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 postów

Napisano 27 January 2019 - 15:52 PM

Facebook a dopiero założyłeś w 2019? :D gdzie ty żyłeś przez ten czas? w lesie? :P

A żebyś wiedziała :) zamiast na siłowni normalnie potrenować to łaził po lasach za drzewami i na drzewa ;)

#4 dawid-duszak

dawid-duszak

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 192 postów

Napisano 28 January 2019 - 08:03 AM

Nie tylko niekompetencja i parcie na sławę się powtarzają, ale też brak inwencji, oryginalności, wszystko jest powielane i nie ma inwencji żadnych

#5 Kuba G.

Kuba G.

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 postów

Napisano 28 January 2019 - 19:34 PM

Teraz mi wręcz oglądalnością wykazują się co od razu w tytułach swoich kanałów piszą: bez sterydów , bez dopingu, czy naturalny :D

#6 Albert Łuczak

Albert Łuczak

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisano 29 January 2019 - 07:15 AM

Teraz mi wręcz oglądalnością wykazują się co od razu w tytułach swoich kanałów piszą: bez sterydów , bez dopingu, czy naturalny :D

No to przyciąga bo od razu trole chcą sprawdzić czy aby na pewno naturalny i czy w ogóle coś prezentuje sobą bez sterydów :)

#7 K44

K44

Moderator

• Moderators
  • 8368 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 29 January 2019 - 19:13 PM

No to przyciąga bo od razu trole chcą sprawdzić czy aby na pewno naturalny i czy w ogóle coś prezentuje sobą bez sterydów :)

tak najlepiej teraz sławę robić i wyświetlenia i zdobywać fanów mówiąc że jest się naturalnym, że zero dopingu , sterydy są złe, że tylko bez sterydów Nie ważne czy to jest prawda czy nie i tak jest mnóstwo ludzi którzy chcą wierzyć że to jest prawda i oni będą wyznawcami już tego człowieka...

#8 wandal

wandal

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 450 postów

Napisano 31 January 2019 - 10:07 AM

Ja naprawdę wierzę że część z tych "zawodników-trenerów" jest naturalna, w sensie że nie używali zastrzyków ani tabletek typowych dla sportowców, część nawet osiągnęła fajną formę, niektórzy nawet potrafią ją utrzymać (rzadkość) ale to są wyjątki w naturze, stawianie ich za przykład nie ma najmniejszego sensu bo na dziesięć tysięcy ćwiczących jeden faktycznie zacznie przypominać z wyglądu kulturystę bez dopingu a cała reszta będzie wyglądać przeciętnie, często gorzej od chłopaków co bruk układają :)

#9 jaguś96

jaguś96

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 336 postów

Napisano 31 January 2019 - 14:43 PM

Śmieszni są ci chłopcy tacy udający facetów :P i coś tam tłumaczący ludziom na ekranie :o

#10 Gracjan Łasisz

Gracjan Łasisz

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 308 postów

Napisano 31 January 2019 - 14:51 PM

Mam znajomego takiego, co Ledwo 3 miesiące na siłkę pochodził, zrobił w 3 dni kurs trenera personalnego i od razu stronę w internecie zrobił swoją :D

#11 Albert Łuczak

Albert Łuczak

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisano 01 February 2019 - 11:50 AM

Mam znajomego takiego, co Ledwo 3 miesiące na siłkę pochodził, zrobił w 3 dni kurs trenera personalnego i od razu stronę w internecie zrobił swoją :D

I już innych uczy :D

#12 Paula Wera

Paula Wera

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 343 postów

Napisano 03 February 2019 - 18:36 PM

I już innych uczy :D

najłatwiej leniwych zawsze przyciągnąć do siebie i obiecać im że coś osiągną nie poświęcając sił i tak dalej :)

#13 K44

K44

Moderator

• Moderators
  • 8368 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 03 February 2019 - 22:07 PM

najłatwiej leniwych zawsze przyciągnąć do siebie i obiecać im że coś osiągną nie poświęcając sił i tak dalej :)

I pieniędzy nie poświęcając ani czasu to też jest ważne w tych "rewolucyjnych" metodach, czysta rozrywka przyjemność i forma sama rośnie :)

#14 Kuba G.

Kuba G.

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1436 postów

Napisano 07 February 2019 - 20:39 PM

Albo przedstawianie jakichś egzotycznych metod, które działają na jedną osobę na 10 000 i opieranie się jakie to niby nie jest skuteczne i w ogóle w porządku, chociażby metody wegańskie czy tego typu rzeczy

#15 Gabi

Gabi

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 140 postów
  • LocationOlsztyn

Napisano 10 February 2019 - 17:40 PM

Porażka też to taki zdjęcia porównawcze w fotoszopie robione albo z datą przekłamaną, żałosne że ludzie w ogóle w to wierzą ale co zrobić na łatwiznę zawsze droga jest pociągająca :D

#16 SadPrincessFIT

SadPrincessFIT

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 3411 postów

Napisano 11 February 2019 - 08:54 AM

Setki są takich reklam z takimi przemianami i każdy wie że to kłamstwo ale akurat w jedną osobę ktoś wierzy, że to akurat na pewno jest możliwe, bo ten człowiek mógłby to zrobić albo bo ten trener mógłby do tego doprowadzić a reszta to oszustwo ale to to jest prawda :D

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: trener personalny, treningi zła technika, motywacja treningowa, błędy w treningach

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych