Skocz do zawartości

Zdjęcie

Odzywka na masę.

odżywki na masę masa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 anastazja

anastazja

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisano 23 June 2018 - 20:44 PM

Jaką odzywkę polecacie na szybki przyrost masy? Słyszałam o domowej mieszance z serwatki i mleka, ale szukam profesjonalnego produktu. Proszę o porady.

Polecamy

Polecamy
  • Advert

Dołączona grafika

#2 Aniela5

Aniela5

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 01 July 2018 - 16:43 PM

Max Mass 3Xl. Kolega stosuje. Jest bardzo zadowolony.

#3 Paweł T.

Paweł T.

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów

Napisano 01 July 2018 - 17:38 PM

Z serwatki i mleka? A co to lata 70te? :D

#4 DeckardShaw

DeckardShaw

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 154 postów

Napisano 02 July 2018 - 11:29 AM

Dobry gainer, z dużą zawartością węgli, niekoniecznie tych prostych, i odpowiednią białka

#5 IamWhoIam

IamWhoIam

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 396 postów

Napisano 02 July 2018 - 20:04 PM

Z bulków - Jumbo Hardcore, z typowych masówek - Jumbo, z mądrego wyboru - połączenie białka i kreatyny, dieta i trening.

#6 esithofi

esithofi

Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 02 July 2018 - 20:22 PM

Na samych odżywkach masy takiej nie zrobisz, musi to być oparte na diecie. Na każdego odżywki działają inaczej, więc musisz znaleźć swój odpowiedni specyfik. Jeśli również dołożysz do tego odpowiednią dietę to zaczniesz widzieć efekty. Ja używałem zwykłą kreatynę serwetkową i udalo mi się dobrze zbudować masę. Pytanie jeszcze czy miałaś możliwość brania odżywek i jaki posiadasz staż na siłowni to też jest bardzo ważne. Mięśnie nie rosną jak grzyby po deszczu 

#7 anastazja

anastazja

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisano 02 July 2018 - 20:30 PM

Na samych odżywkach masy takiej nie zrobisz, musi to być oparte na diecie. Na każdego odżywki działają inaczej, więc musisz znaleźć swój odpowiedni specyfik. Jeśli również dołożysz do tego odpowiednią dietę to zaczniesz widzieć efekty. Ja używałem zwykłą kreatynę serwetkową i udalo mi się dobrze zbudować masę. Pytanie jeszcze czy miałaś możliwość brania odżywek i jaki posiadasz staż na siłowni to też jest bardzo ważne. Mięśnie nie rosną jak grzyby po deszczu 

Chodzę na siłownię już od ponad roku i myślę, że to najwyższa pora na to żeby wspomóc się odzywką. Dietę wysokobiałkową stosuję właściwie od początku mojej przygody z siłką.

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: odżywki, na masę, masa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych