Skocz do zawartości

Zdjęcie

Odzywki a testosteron

Testosteron Odżywki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 anastazja

anastazja

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisano 28 June 2018 - 20:29 PM

Zastanawiam się, czy to że branie odżywek obniża poziom meskiego hormonu to prawda, czy moze mit? Mianowicie chodzi mi o testosteron. Nie zauważyłam, żeby odżywki wpływały na mojego mężczyznę, ale moze jest wyjatkiem. Mezczyzni jak to jest u was?

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 reva

reva

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1596 postów

Napisano 29 June 2018 - 11:13 AM

Nie zauważyłam, żeby odżywki wpływały na mojego mężczyznę, ale moze jest wyjatkiem. 

????

To Twój facet nie jest wyjątkiem, bo suplementy nie obniżają testosteronu. Inne środki te mocniejsze dopiero mogą obniżyć poziom teścia.

#3 IamWhoIam

IamWhoIam

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisano 02 July 2018 - 19:58 PM

Bez sensu, Moim zdaniem zależy o jakich suplach mówimy. Podstawowe suplementy jak kreatyna, białko, bcaa itp nie ma żadnego wpływu na poziom testosteronu, chyba tylko na plus. Tak samo trening siłowy podnosi jego poziom.

#4 Przemek Raszkiewicz

Przemek Raszkiewicz

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 4351 postów

Napisano 02 July 2018 - 20:01 PM

suplement czy odzywka to zbyt ogolnie powiedziane wiec raczej nie mozna tutaj nic sensownego napisac

Rozpiski treningowe, układanie diet online

Zapraszam na mój fp: https://www.facebook...klikamy like :D

a tutaj mój dziennik treningowy: http://rbforum.pl/pr...aszkiewicz-t37/

#5 anastazja

anastazja

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisano 02 July 2018 - 20:36 PM

Bez sensu, Moim zdaniem zależy o jakich suplach mówimy. Podstawowe suplementy jak kreatyna, białko, bcaa itp nie ma żadnego wpływu na poziom testosteronu, chyba tylko na plus. Tak samo trening siłowy podnosi jego poziom.

Mój facet bierze dość chyba popularne białko BCAA. Znajoma mówiła mi, że na jej męża źle to wpłynęło. Jak się okazuje, tylko ona ma takiego pecha i dobrze ;P . 

#6 reva

reva

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1596 postów

Napisano 03 July 2018 - 11:00 AM

Jak źle na niego działa bcaa? Musi bić igłę na boku chyba, że ma jakieś jazdy na głowie  :D

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Testosteron, Odżywki

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych