Skocz do zawartości

Zdjęcie

Okulary przeciwsłoneczne

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Edek8

Edek8

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 15 postów

Napisano 02 July 2018 - 08:46 AM

Zastanawiam się nad kupnem odpowiednich okularów przeciwsłonecznych z porządnym filtrem UV. Zalży mi na tym aby mój wzrok się nie psuł. Ogólnie nosze soczewki kontaktowe. Mam wadę wzroku Może lepiej pokusić się na okulary korekcyjne przeciwsłoneczne. Bardziej mi posłużą. Nie tylko latem ale również wiosną. Jak myślicie co wybrać?

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 Weronika18550

Weronika18550

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 684 postów

Napisano 02 July 2018 - 11:09 AM

Jak najbardziej warto zainwestować w dobre okulary przeciwsłoneczne. Te kupowane na straganach nadają się tylko na śmietnik i jedyne co mogą zrobić to pogorszyć nasz wzrok. Osobiście proponuję udać się do salonu optycznego, tam specjaliści wybiorą okulary najlepsze dla Ciebie. Nie warto też na tym oszczędzać, bo w końcu chodzi o nasze zdrowie, a poza tym dobre okulary przeciwsłoneczne posłużą Ci przez kilka lat.

#3 esithofi

esithofi

Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 02 July 2018 - 20:37 PM

Chyba najlepszym sposobem to poszukanie sobie odpowiednich obrawek do okularów i wymienić je na swoją wadę oraz dodać do nich Twoją wadę. Też musisz wziąć pod uwagę (jeśli) kierujesz samochodem czy potrzebujesz innych okularów czy nie. Ja osobiście tak zrobiłem, kupiłem oprawki które mi się podobały dałem do przerobienia i wszystko śmiga jak należy. Chociaż mam je cały czas i nie muszę się martwić że zapomniałem ubrać soczewek. Słoneczne okulary, ciach i widzę wszystko. Też jest to dobre, zeby oczy odpoczywały od soczewek

#4 princessa

princessa

Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 30 postów

Napisano 05 July 2018 - 09:57 AM

Wkładki korekcyjne do okularów są dobrym rozwiązaniem.

#5 grot

grot

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 165 postów

Napisano 05 July 2018 - 10:30 AM

Jeśli o mnie chodzi to okulary przeciwsłoneczne służa mi nie tylko w słoneczne dni ale rownież i zima. Na przykład kiedy napada dużo śniegu i aż razi w oczy Wtedy o wiele wygodniej jest chodzić w okularach przeciwsłonecznych. 

Radze sobie kupic droższe, lepszej firmy:

posłużą Wam na dłużej

będą wygodniejsze

i najważniejszy czynnik: będą miały o wiele lepsze filtry

W tym sklepie jak coś są aktualnie spore zniżki: https://aurum-optics...wsloneczne.html

#6 reva

reva

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1596 postów

Napisano 05 July 2018 - 11:09 AM

Polecam zainwestować w dobre szkła z filtrami, a nie plastik przeciwsłoneczny. Ja mam ray-bany i polecam.

#7 kkk

kkk

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 233 postów

Napisano 02 August 2018 - 08:53 AM

Jak dla mnie koniecznie trzeba sobie coś takiego kupić na lato. NIe czuję się dobrze latem w gorące dni jak nie mam na sobie okularów przeciwsłonecznych. Nie lubię sytuacji kiedy słóńce świeci mi prosto w twarz. I równiez jestem zdania, ze warto jest zdecydować sie na jedna z dobrych firm takich jak

ray ban

oakley

prada

Zresztą polecam zajrzeć sobie do tego wpisa na blogu:

https://answear.com/...must-have/20658

Jest tutaj opisane jakie dodatki i ubrania warto jest zabrać na plażę.

#8 max90

max90

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 04 October 2018 - 11:26 AM

okluary przeciwsłonecze się przydają, sam zastanawiam się nad zakupem, ale nie chce wydawać na nie kupy kasy

#9 jaccekk

jaccekk

Nowy

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 06 June 2019 - 12:20 PM

Ja jednak też wybrałem okulary przeciwsłoneczne. Przydają się podczas treningu na świeżym powietrzu oraz do jazdy autem.

#10 K44

K44

Moderator

• Moderators
  • 8395 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 06 June 2019 - 19:41 PM

Ja jednak też wybrałem okulary przeciwsłoneczne. Przydają się podczas treningu na świeżym powietrzu oraz do jazdy autem.

Szkoda że na inteligencję i na błyskotliwość wypowiedzi wnoszącej cokolwiek się już nie przydają :D

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych