Skocz do zawartości

Zdjęcie

Opinie o Centrum Odżywek

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 anastazja

anastazja

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisano 05 July 2018 - 21:55 PM

Macie jakieś opinie na temat sklepu Centrum Odzywek? Ja ostatnio zamawiałam bidon, olej kokosowy i masło orzechowe i przyznam,że jestem zadowolona. Pracownik odpowiedział na moje wszystkie pytania, a przesyłka doszła ekspresowo. Wszystko dobrze zapakowane. Macie jakieś doświadczenia z tym sklepem? Zawsze obsługa jest taka miła? 

Polecamy

Polecamy
  • Advert

Dołączona grafika

#2 rico89

rico89

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1051 postów

Napisano 06 July 2018 - 08:29 AM

Jeżeli chodzi o przesyłkę to faktycznie mają ekspresowe wysyłki

ricosyg.png

#3 SadPrincessFIT

SadPrincessFIT

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 2946 postów

Napisano 06 July 2018 - 09:29 AM

Co do wysyłki nie wiem bo zawsze kupuję w sklepie na Chmielnej u Roberta na pewno jednego z najlepszych sprzedawców którzy kiedykolwiek byli związani z tą branżą, polecam!

#4 Gunsout

Gunsout

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 5764 postów
  • LocationPoznań

Napisano 06 July 2018 - 11:05 AM

Obsługa w sklepie zawsze miała, to fakt - dzwoniłem kilka razy z jakimiś głupimi pytaniami i obsługa zawsze kompleksowa, podobnie z wysyłką, czas, pakowanie towaru, wszystko git.

Body Engineers Polska

http://www.bodyengineers.pl

#5 sasho

sasho

Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 06 July 2018 - 14:40 PM

Opinie mam o nich bardzo dobrą, ponieważ szanują swojego klienta zawsze coś dorzucą do większych przesyłek czy to jakieś próbki czy nie. Nigdy się jeszcze nie zdarzyło abym płatności nie doszły lub inne pierdoły. Jakość odżywek które posiadają na swoim sklepie jest bardzo dobra, support również bardzo przydatny w wystąpieniu błędu. Kiedyś miałem sytuację, że zapłaciłem za białko waniliowe a chciałem wybrać czekoladowe bez problemu mi to zamienili i dostałem jeszcze bidon w gratisie :)

#6 Marlena

Marlena

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 06 July 2018 - 16:37 PM

Opinię ma o nich bardzo dobrą. Mają super asortyment. Szybkie wysyłki. Same plusy.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych