Skocz do zawartości

Zdjęcie

Palumboizm

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
15 odpowiedzi w tym temacie

#1 reva

reva

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1596 postów

Napisano 16 March 2018 - 14:28 PM

Przez wiele ostatnich lat widać na scenie zawodników z rozdętymi brzuchami. Czy to rzeczywiście jest sprawka dopingu i przerostu narządów? Może coś innego wpływa na taki wygląd sylwetki? Wiele jest sprzecznych opinii i co na ten temat myśleć?

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 Przemek Raszkiewicz

Przemek Raszkiewicz

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 4351 postów

Napisano 16 March 2018 - 17:03 PM

jest wiele rzeczy które na to wpływa ale między innymi insulina i jedzenie ogromnych ilości jedzenia bo bez niego masy to nie zrobimy na poziom PRO. Idzie to troche w złą strone ale takie mamy czasu :) jedzenie tez jemy naładowane sterydami

Rozpiski treningowe, układanie diet online

Zapraszam na mój fp: https://www.facebook...klikamy like :D

a tutaj mój dziennik treningowy: http://rbforum.pl/pr...aszkiewicz-t37/

#3 reva

reva

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1596 postów

Napisano 16 March 2018 - 18:32 PM

Właśnie za złotej ery kulturystyki mimo, że ładowali towar nie wywalało bebzonów. Teorii słyszałem wiele. Hormon + insulina, od pasa kulturystycznego... itp.

#4 Kasia Kurlanc

Kasia Kurlanc

Mistrz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 864 postów

Napisano 17 March 2018 - 21:01 PM

słabo to wygląda na scenie

#5 Przemek Raszkiewicz

Przemek Raszkiewicz

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 4351 postów

Napisano 18 March 2018 - 19:09 PM

Właśnie za złotej ery kulturystyki mimo, że ładowali towar nie wywalało bebzonów. Teorii słyszałem wiele. Hormon + insulina, od pasa kulturystycznego... itp.

nie no że od pasa to napewno nie. zreszta kulturysci rzadko zakłądają pas

#6 SadPrincessFIT

SadPrincessFIT

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 3427 postów

Napisano 19 March 2018 - 09:03 AM

Jedzenie przede wszystkim bo hormony to i zawodnicy lżejszych kategorii biorą i tak ich nie rozpycha ale oczywiście to przez iniekcje rozmaite wszystko :)

#7 reva

reva

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1596 postów

Napisano 19 March 2018 - 10:45 AM

Wiem, że nie od pasa ale piszę tylko to co usłyszałem. A słyszałem nawet i o ginekomastii od twarogu  :D Są zresztą tacy co na każdy trening zakładają pas. Zawsze jakoś mnie to korciło od czego są takie brzuchy u pro zawodników, bo 40 lat temu talie były smukłe na scenach.

#8 K44

K44

Moderator

• Moderators
  • 8395 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 19 March 2018 - 11:02 AM

Bo nie było tych środków co dzisiaj anabolicznych a po drugie nie było takiego parcia na masę bardziej na estetykę, Ci najwięksi jak Lou, Sergio czy Franco to po prostu super genetycy dlatego byli bardziej potężni od rywali ale i tak to nie wystarczało i taka sylwetka jak Frank Zane była bardziej promowana dziś tak nie jest, ma być freak mass monster żeby robiło to jeszcze większe wrażenie, choć właśnie niektórych to odstrasza od sylwetkobudujących sportów i stylu życia... 

#9 reva

reva

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1596 postów

Napisano 19 March 2018 - 13:06 PM

Widać to mocno bo rozbudowie kategorii i obsadzie sylwetek plażowych. Zrezygnowano z damskiej ms olympia, bo było za małe zainteresowanie ze strony kibiców co przekładało się na brak profitów $. 

#10 K44

K44

Moderator

• Moderators
  • 8395 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 19 March 2018 - 16:57 PM

Widać to mocno bo rozbudowie kategorii i obsadzie sylwetek plażowych. Zrezygnowano z damskiej ms olympia, bo było za małe zainteresowanie ze strony kibiców co przekładało się na brak profitów $. 

Ale co ma za znaczenie obsada sylwetek plażowych? Po prostu więcej osób chce się pokazać bo łatwiej taką sylwetkę osiągnąć niż taką jak ma Dexter Jackson, takich plażowiczów są setki a Dexterów na palcach jednej ręki można policzyć :)

#11 Przemek Raszkiewicz

Przemek Raszkiewicz

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 4351 postów

Napisano 19 March 2018 - 17:15 PM

Jedzenie przede wszystkim bo hormony to i zawodnicy lżejszych kategorii biorą i tak ich nie rozpycha ale oczywiście to przez iniekcje rozmaite wszystko :)

oj to jeszcze mało wiesz :) 

Ale co ma za znaczenie obsada sylwetek plażowych? Po prostu więcej osób chce się pokazać bo łatwiej taką sylwetkę osiągnąć niż taką jak ma Dexter Jackson, takich plażowiczów są setki a Dexterów na palcach jednej ręki można policzyć :)

na sylwetke plażową (na scene) prawie każdy kowalski z ulicy w rok czasu osiągnie a taką jak dexter żaden kowalski z ulicy przez całe zycie nie osiągnie :) Dexter to klasa sama w sobie

#12 reva

reva

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1596 postów

Napisano 19 March 2018 - 17:23 PM

Dexter to weteran i o ile mnie wiedza nie zawodzi to obecnie najdłużej pokazuje się na scenie mr o z obecnych pro. W sylwetce plażowej też towar idzie (oczywiście nie wszyscy - w jednej linii nie ustawiam każdego). Ale wracając do tematu  :)  Ten brzuszek może się jakoś absorbować/wchłonąć po odstawieniu soku?

#13 SadPrincessFIT

SadPrincessFIT

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 3427 postów

Napisano 20 March 2018 - 08:17 AM

Dexter to weteran i o ile mnie wiedza nie zawodzi to obecnie najdłużej pokazuje się na scenie mr o z obecnych pro. W sylwetce plażowej też towar idzie (oczywiście nie wszyscy - w jednej linii nie ustawiam każdego). Ale wracając do tematu  :)  Ten brzuszek może się jakoś absorbować/wchłonąć po odstawieniu soku?

O ile ktoś odstawi bo najciężsi zawodnicy to non stop muszą ciągnąć dawki tylko zmniejszają ale efekt może się przymaskować na pewno nieco ;)

#14 K44

K44

Moderator

• Moderators
  • 8395 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 20 March 2018 - 14:45 PM

na sylwetke plażową (na scene) prawie każdy kowalski z ulicy w rok czasu osiągnie

Nie przesadzałbym, bo siłownie są pełne Kowalskich z ulicy i poziomu męskiej sylwetki nie reprezentują Ci ludzie a trenują i po 8 lat...

#15 Paweł Strąk

Paweł Strąk

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 100 postów

Napisano 23 June 2019 - 14:17 PM

A z pochłaniania po prostu ogromnych ilo ci pożywienia nie ma tu wpływu na te brzuchy wywalone?

#16 R.Nowicki

R.Nowicki

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 526 postów

Napisano 29 June 2019 - 13:12 PM

A z pochłaniania po prostu ogromnych ilo ci pożywienia nie ma tu wpływu na te brzuchy wywalone?

Myślę że na pewno

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych