Skocz do zawartości


Zdjęcie

PEPTIDES HGH FRAG 176-191 DE

peptydy hgh regeneracja siła masa mięśniowa wzrost kulturystyka

 • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 Piotr LIBERATORE Nowak

Piotr LIBERATORE Nowak

  Treningi personalne, Konsultacje, Trening & Dieta - rozpisyw

 • Moderators
 • 7435 postów
 • LocationWarszawa

Napisano 21 September 2015 - 11:36 AM

Co jest peptyd?

Peptyd jest cząsteczką utworzony przez połączenie dwóch lub więcej aminokwasów łącznie. Są one obecne we wszystkich żywych komórek i mają różne aktywności biochemicznej. W ogóle, jeśli liczba aminokwasów jest mniejsza niż pięćdziesiąt, cząsteczki te są to peptydy, podczas gdy większe sekwencje zwane białkami. Tak więc, peptydy można uznać białek, które są wrażliwe tylko łańcuchy aminokwasów.

HGH FRAG 176-191 z 5mg / fiolki - 10 wszelkie pojemniki
 • Laboratorium Peptydy laboratorium
 • Kształt : Wtrysk
 • Składniki : HGH FRAG 176-191
 • Stężenie: 5mg / fiolka-kit butelki 10
 • Présentation : 10 Zestaw butelek
 • Dawkowanie : Weź 250 minimum mcg dziennie, może iść do 500 mcg codziennie 
 • Typ : Utrata wagi Cykl: redukcji tkanki tłuszczowej (otyłość brzuszna) i uziemienie w tym samym czasie
 • Do pary do cyklu utraty tłuszczu z CJC-DAC lub CJC-1295 1295
 • Aby sparować cykl poprzez utratę tłuszczu z CJC-DAC lub CJC-1295 1295 + IGF1 LR3
 • W kilku do cyklu Początkujący przyrost masy z CJC-1295 1295 lub CJC-DAC ...
 • W połączony z pośrednim cyklu przyrostu masy z zastosowaniem : GHRP-2 6 + lub GHRP-CJC-1295 1295 lub CJC-DAC + IGF-1 LR3 ...
 • Do połączenia z cyklu anty-starzenia się : GHRP-2 lub GHRP-6, Ipamorelin, CJC-1295 1295 lub CJC-DAC ...
 • Ochrona : Brak zabezpieczenia potrzebę
 • Poziom Wszyscy użytkownicy
Pozytywy z HGH FRAG 176-191
 1. Zwiększona masa mięśniowa
 2. Zwiększona siła i wytrzymałość
 3. Zmniejszona zawartość tłuszczu w organizmie
 4. Przyczynia się do wzrostu tkanki kostnej
 5. Daj wątroby wydzielania IGF-1, który pomaga spalić tłuszcz i zwiększyć mięśnie
 6. Anti-aging peptyd (anti-aging)
Ujemne punkty HGH FRAG 176-191
 1. Wykryto żadnych skutków ubocznych
Najlepsza rada Sklep steroidowych
 • Polecamy wziąć HGH FRAG 176-191 3 minimalna miesiąc przed nie przekraczać więcej niż 6 miesięcy gniazda.
 • Zalecamy 1 250 wtrysk na minimalnym dni mcg HGH FRAG-176 191, można wspiąć się 500 mcg dziennie, najlepiej w połączeniu z CJC-1295 100-300 między mcg na dobę lub CJC-1295 DAC 2mg tygodniowo. (Można również dodać IGF 1 3 LR).
 • Wszystkie peptydy mogą być mieszane i wstrzykiwano w tej samej strzykawce, bez żadnych problemów. Wielu użytkowników mieszanki 2-3 lub więcej peptydów w jednej strzykawce w celu zmniejszenia ich liczby wstrzyknięć na dobę. Nie zmniejsza to skuteczność produktów lub spowodować problematyczne interakcje.
Przygotowanie próbki i wtrysku

Dawka wtrysku: 250mcg 
Zastrzyki w fiolce: Dawkowanie X 20 250mcg ponieważ 5mg butelki.
Kwota do wstrzykiwaćJeśli używany 2 ml wody do mieszania, 250mcg = 0.10 ml (jednostek na insulinę strzykawki 10), a jeśli stosowane do mieszania wody 3ml, 250mcg = 0.15 ml (jednostek 15 na strzykawce insuliną).

1 x 250mcg dobę w przed ćwiczeniami (cardio) lub w nocy przed snem. Dla tych, których budżet pozwala, dawka może zostać zwiększona do 1 500 x mcg na wtrysk na dzień więc 2 x 250mcg zastrzyki dziennie.

Definicja:

Le mocniejszy peptyd do utraty wagi jest HGH Fragment176-191 który jest częścią cząsteczki hormonu wzrostu odpowiedzialne za spalanie tłuszczu. W HGH Frag Studies, udowodniono, redukcji tkanki tłuszczowej, zwłaszcza w obszarze brzucha, Drugi najpotężniejszym peptyd utratę tłuszczu jest CJC-DAC 1295 ponieważ powoduje ogólny poziom hormonu wzrostu, aby zwiększyć w organizmie (przeciwieństwo tego, co dzieje się w sposób naturalny jako osoba wieku, co wyjaśnia, dlaczego Ludzie mają tendencję do przybierania na wadze w ich wieku). Jeśli jedynym celem jest utrata tkanki tłuszczowej, często jest najlepiej unikać stosowania produktów GHRP (GHRP-6, 2 lub GHRP-Ipamorelin), ponieważ mogą one stymulować głód i / lub zwiększyć poziom kortyzolu, zarówno jest przeciwny do spalania tłuszczu. 
 

Czynniki dietetyczne

Dla GH wykazuje jego efekty spalania tłuszczu, insulina musi być obecny NIE. Uwalnianie insuliny w organizmie jest spowodowana głównie przez zużycie węglowodanów, chociaż wszystkie rodzaje makroelementy (węglowodany, tłuszcz i białka) powoduje uwalnianie insuliny do pewnego stopnia. Od HGH Frag działa poprzez ciało, aby rozbić i uwolnić zapasów tłuszczu do stosowania jako energii, jeśli w ostatnim czasie spożywane kalorie (żywności lub napojów), twoje ciało będzie po prostu wykorzystać je do wytwarzania energii korpus (energii wytwarzanej przez organizm) zamiast tłuszczu i trochę dodatkowego tłuszczu zostanie spalona. Jednakże, jeśli nie jest obecny w organizmie żywności do precyzyjnego tworzenia energii ciała, będzie korzystał z zapasów tłuszczu, który zauważy HGH Frag i redukcję tkanki tłuszczowej w ciągu następnych tygodni. 
Dzięki długim okresem półtrwania CJC-1295 DAC, czas posiłków nie jest ważne, i to, co sprawia, że ​​atrakcyjny dodatek do HGH Frag 176-191 przyspieszyć spalanie tłuszczu. Aby uzyskać jak najwięcej z wykorzystaniem peptydu do utraty tłuszczu, następujące wytyczne powinny być przestrzegane:

Przykłady Cycles

Początkujący 
1. HGH Frag 176-191 250 do-500mcg codziennego. 
Zaawansowany 
1. HGH Frag 176-191 250 dziś 500mcg + CJC-1295DAC do 300mcg dzień; 
2. HGH Frag 176-191 250 dziś 500mcg + GRF 1-29 100-Modified by 300mcg dziennie (podzielone na dawki 100 mcg)

Wskazówka Moc:

Od HGH Fragment 176-191 pracy do uwolnienia zapasów tłuszczu do krwi do stosowania jako energii, ma sens, aby nie spożywać kalorii w czasie wstrzyknięcia, ponieważ bardziej niż prawdopodobne, wolą używać ciała kalorii, a nie tłuszczu uwalniane przez peptydu. Twoje wyniki będą znacznie większe, jeśli przestrzega się następujących zasad:
Rano wtrysku: Wprowadzić rano robić ćwiczenia cardio, a następnie odczekać kilka godzin przed jedzeniem śniadania. Podczas jedzenia Twój pierwszy posiłek spróbować zrobić to bogate w białka, o niskiej zawartości tłuszczu i węglowodanów. 
Przykład - wtrysk rano

 • Obudź się i wstrzyknąć swoje HGH Frag 176-191 (250mcg do 500 mcg jest dobra dawka w zależności od budżetu).
 • Poczekaj, tak długo, jak to możliwe przed pierwszym posiłkiem (dłużej czekać, najlepiej jest spalanie tłuszczu).
 • Podczas jedzenia, spróbuj zrobić posiłek wysokiej białka, o niskiej zawartości węglowodanów i tłuszczu (np mięsa i sałatek / warzyw lub ryby z warzywami lub sałatką).
 • Jeśli to możliwe, staraj się zrobić cardio w godzinach od wstrzyknięcia, aby zwiększyć efekt spalania tłuszczu.


Wtrysk przed snem :

Weź swój ostatni posiłek dnia co najmniej 3 godziny przed snem i spróbować zrobić posiłek wysokiej białka, o niskiej zawartości tłuszczu i mało węglowodanów (Dobrym przykładem jest mięso lub ryba z sałatką / warzyw).


Przykład - Noc wtryskowa (zalecane)

 • Upewnij się, że nie wolno jeść ani pić niczego zawierającego kalorii w ciągu trzech (3) godzin przed pójściem do łóżka (z wyjątkiem wody, napoje potrawy, kawa / herbata i sztucznych słodzików) ,
 • Weź zastrzyk z HGH Frag 176-191 tuż przed wejściem do łóżka, a twoje ciało będzie w związku z tym spalanie zapasów tłuszczu na czas snu.
 • Jeśli to możliwe, zrobić kilka ćwiczeń cardio rano i czekać tak długo, jak to możliwe, przed śniadaniem, aby umożliwić spalanie tłuszczu, aby kontynuować przez cały ranek / dzień.


Stosując się do tych wskazówek powyżej ciała wykorzysta najlepsze efekty spalania tłuszczu z HGH 176-191 Fragment: spalanie tłuszczu przez cały poranek, szczególnie podczas ćwiczeń cardio, lub będzie cierpieć znaczną utratę tkanki tłuszczowej całą noc podczas snu.


Uwaga Jeśli jesteś zaniepokojony utratą masy mięśniowej osoba, można jeść niewielkie ilości białka co 2-3 tabletki godzin (aminokwasów, takich jak EAA i BCAA są dobre do tego celu i można je nabyć w n "w każdym sklepie ze zdrową żywnością lub zamówić online) .Jednak, nie było powodu, aby obawiać się o utratę mięśni, ponieważ, gdy tłuszcz jest dostępny na energię, takich jak po HGH Frag 176 191-zastrzyki, białka i dlatego mięśni oszczędził.

Porady Dieta:

Do utraty tłuszczu występuje w przypadku każdego rodzaju suplement odchudzania, deficyt kalorii musi być obecny. Oznacza to, że każdego dnia należy jeść mniej kalorii niż organizm spędza energii do produkcji (tak, twoje ciało spala zapasów tłuszczu do produkcji energii). Dla kobiet jest to o kalorie 1500-2000 i mężczyzn jest to temat kalorii 2500-3000, w zależności od poziomu aktywności (tych, którzy trenować będzie oczywiście bliżej wyższej wartości). 
Ponadto, w celu osiągnięcia jak najlepszych wyników i największą ilość utraty tłuszczu z HGH Fragment 176-191 należy postąpić, dieta bogata w białka, tłuszczu i niskie umiarkowane materiałów węglowodanów, oprócz ćwiczeń wykonujących cardio tak często, jak to możliwe. Rozwój tego typu zachowania można nie tylko stracić tłuszcz podczas korzystania z produktu, ale także utrzymać wagę później.


Dodaj CJC-1295 DAC


Możesz dodać CJC-1295 DAC 2mg raz w tygodniu (lub 300mcg codziennie z wstrzyknięć HGH Frag 176-191 - można je mieszać w jednej strzykawce bez problemu). Powinieneś zrobić sobie przerwę od CJC-1295 DAC co kilka miesięcy, aby dać swoje przysadki odpoczynek, podczas którego można nadal używać HGH Frag 176-191 na własną rękę, czy można wymienić CJC-1295 DAC z GRF 1-29 Modyfikuje krótki czas działania 100-300mcg dziennie (podzieloną na zastrzyki 100 mcg).

Skutki uboczne HGH Fragment

Reakcje tysięcy ludzi, którzy próbowali fragment HGH 176-191 dla utraty tłuszczu, nie zgłosiła żadnych skutków ubocznych. Jako peptyd stosuje się w środowisku medycznym prawie 10 lat, długotrwałe stosowanie jest dobrze znane i może być uważana za bezpieczną alternatywę, tani i skuteczny.


Trening & Dieta - rozpisywanie, Treningi personalne, Konsultacje

https://www.facebook...iotr.nowak.5070


Polecamy

Polecamy
 • Advert

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: peptydy, hgh, regeneracja, siła, masa mięśniowa, wzrost, kulturystyka

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych