Skocz do zawartości

Zdjęcie

Playlista do treningów

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 isicki

isicki

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 21 postów

Napisano 19 June 2018 - 12:30 PM

Witam! 
Od dłuższego czasu szukałem jakiejś ciekawej playlisty do treningów. Szczególnie do biegania oraz treningów crossfitowych. Wiadomo muzyka na siłownie lub inne sporty nie może być przytłaczająca, bo odechciewa się trenować w pewnych momentach gdy trzeba zrobić ostatnią serię czy też dobiegać ostatnie minuty na bieżni. 
Tutaj podsyłam linka miłego słuchania

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 paimowsi

paimowsi

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 03 July 2018 - 18:13 PM

Dzięki! Właśnie przeglądałem sobie youtuba w stworzeniu jakiejś fajnej playlisty bo moja już się znudziła. Teraz jest jeszcze promocja na konto premium Spotify to sobie ją przetestuję gdyż będę mógł ominąć utwory, które nie dodają pozytywnego kopa podczas biegania czy robienia super serii. Jak będę miał jeszcze jakaś ciekawą playlistę swoją to podrzucę Ci w tym temacie bo nadajemy na tych samym utworach. Dzięki za udostępnienie, miłych treningów życzę!

#3 benek00

benek00

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisano 08 July 2018 - 01:24 AM

Ciężko w dzisiejszych czasach już tak ułożyć sobie playliste do treningów. Jest tyle utworów, że już nawet nie chce się ich zapamiętywać. A twoja playlista spisała sie na paru treningach za co dzięki. Na pewno jeszcze poszperam po tej platformie aby ogarnąć coś ciekawego. Jak będę miał coś dobrego na słuchawkach to podrzucę Ci również link do playlisty. Jak będziesz miał jeszcze coś interesującego, to dawaj bo już nie mam siły do szukania nutek na treningi.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych