Skocz do zawartości

Zdjęcie

Polka na Wimbledonie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Anka

Anka

Stały Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisano 12 July 2018 - 19:18 PM

Wygląda na to, że wschodzi nam nowa gwiazda, bo jak donoszą różne źródła nasza Iga Świątek ma duże szanse na wygraną w juniorskim Wimbledonie. Światełko w tunelu. Wschodzi nam nowa gwiazda, które może nam przynieść sporo satysfakcji. Tak jak Małysz otworzył w Polsce nową erę w skokach narciarskich tak być może Radwańskie zrobiły to w tenisie. Iga idzie do przodu jak taran, jest w półfinale i z łatwością po prostu miażdży konkurencję. Trzymam mocno kciuki.

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 scan651

scan651

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisano 12 July 2018 - 19:30 PM

Według mnie, jeśli utrzyma formę to ma duże szanse na wygranie całej imprezy, bo prezentuje się naprawdę bardzo obiecująco. Dobrze, że młodzi, nowi zawodnicy chcą grać, bo przynajmniej w pewnym stopniu można być spokojnym o przyszłość polskiego sportu.

#3 Anka

Anka

Stały Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisano 13 July 2018 - 16:52 PM

Półfinały miała już bardzo ostre, musiała zawalczyć, poziom już naprawdę wysoki i nie ma wygranej bez niczego. Jutro są finały, jestem bardzo ciekawa jak jej pójdzie. Oczywiści kibicuję wygranej, ale i tak już naprawdę bardzo daleko zaszła.  Z tego wyczytałam to w tym roku była już w półfinałach French Open. No naprawdę bardzo obiecująco się zapowiada.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych