Skocz do zawartości

Zdjęcie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dafi

Dafi

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 346 postów

Napisano 21 October 2015 - 17:15 PM

Według rankingu polska drużyna siatkarska jest drugą najlepszą na świecie. Wygraliśmy mistrzostwa, radzimy sobie całkiem nieźle, nasi zawodnicy grają w najlepszych klubach w Europie i na świecie, jest się czym chwalić. Zastanawiam się jednak, jak to możliwe, że zdarzają nam się porażki z dużo słabszymi od nas przeciwnikami i ciągle nie udało nam się awansować na igrzyska olimpijskie. Myślicie, że mamy realne szanse na taki awans i potem na zwycięstwo albo miejsce na podium?

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 K44

K44

Moderator

• Moderators
  • 8397 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 22 October 2015 - 13:39 PM

Szanse są zawsze i to jak najbardziej realne...

#3 Piotr LIBERATORE Nowak

Piotr LIBERATORE Nowak

Treningi personalne, Konsultacje, Trening & Dieta - rozpisyw

• Moderators
  • 7435 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 22 October 2015 - 13:51 PM

zawsze bardziej wierzyłem w Polską drużynę siatkarską, niż w Polską drużynę piłkarską ;)

Trening & Dieta - rozpisywanie, Treningi personalne, Konsultacje

https://www.facebook...iotr.nowak.5070

#4 Dafi

Dafi

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 346 postów

Napisano 22 October 2015 - 15:51 PM

Właśnie to dziwne, że piłka nożna jest tak nadmuchana, że Polacy tym żyją, a sukcesów od zawsze mamy zdecydowanie więcej w siatkówce. Włosi stawiają u siebie te dwa sporty na równi, ale my chyba już tak mamy, że chwilowo cieszymy się tym, co nam naprawdę wychodzi, a długie godziny rozpaczamy nad tym, co jest nie tak i dajemy temu więcej uwagi.

#5 Natalia J.

Natalia J.

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 254 postów

Napisano 23 October 2015 - 13:03 PM

Siatkówka nigdy nie będzie u nas tak popularna, bo po prostu jest słabiej opłacana, słabiej promowana. Niemal w każdym europejskim kraju to właśnie ona jest sportem narodowym, żyjemy tym, tą rywalizacją. Co do Polskiej drużyny.. Myślę, że szanse na awans są, ale nie wydaje mi się to kwestią oczywistą, nam raz idzie dobrze, innym razem słabiej. Dziwi mnie bardziej to, że mistrzowie świata nie mają zapewnionego udziału w olimpiadzie przez wzgląd chociażby na samo mistrzostwo. To powinno być oczywiste.

#6 Jaha

Jaha

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 385 postów
  • LocationRzeszów

Napisano 21 April 2016 - 09:37 AM

Trochę nieaktualny temat, wiem.

Patrząc po ich ostatnich wyczynach to mogę powiedzieć, że już nie są nawet w top10 drużyn :)

#7 Pilot

Pilot

Nowy

• Members
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 05 August 2016 - 12:00 PM

Cóż, ja i tak mam o nich dobre zdanie dzięki wielu latom sukcesów. Ale złtoe pokolenie chyba przeminęło

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: dlaczego polska przegrywa, polska reprezentacja w siatkę, polska siatkówka, polska drużyna siatkówka, siatkówka, co jest nie tak z siatkówką

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych