Skocz do zawartości

Zdjęcie

potrawy z grilla a zdrowe odżywianie

grill dieta

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Weronika18550

Weronika18550

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 684 postów

Napisano 19 June 2018 - 15:30 PM

Co myślicie o potrawach z grilla w kategorii zdrowego odżywiania? Wiadomo, że bardzo często są one nieodłącznym elementem wakacyjnych i weekendowych wypadów gdy tylko zrobi się ciepło. Sama bardzo lubię w ten sposób przygotowywane potrawy, ale jak to się ma do codziennej diety? Z jednej strony to oczywiste, że pilnując ścisłej diety warto zrezygnować z grillowanych potraw, ale z drugiej czy to nie jest przesada? Ciekawa jestem waszej opinii. 

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 Gunsout

Gunsout

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 5764 postów
  • LocationPoznań

Napisano 20 June 2018 - 19:25 PM

Zrezygnować z grilla?? Oczywiście, że przesada. Grill to bardzo dobra forma przyrządzania potraw. I jaka smaczna:).

Body Engineers Polska

http://www.bodyengineers.pl

#3 milanka

milanka

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisano 20 June 2018 - 19:31 PM

Przecież to wszystko zależy od tego, co wrzucimy na tego grilla...Jeśli samą tłustą karkówkę, a do tego zapijemy mnóstwem piwa, i tylko taki grill uważamy za "ten słuszny", no to może faktycznie lepiej zrezygnować ;) Ja na przykład uwielbiam warzywne szaszłyki (tylko dobrze doprawione, inaczej mogą być odrobinę mdłe), świetna jest także cukinia zapiekana z mięsem mielonym. Nie mówiąc o grillowanych pieczarkach, cebulce...Dobra, rozmarzyłam się, a najbliższe wolne dopiero w przyszłym tygodniu :)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: grill, dieta

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych