Skocz do zawartości

Zdjęcie

ProAactive Crea M - opinie

kreatyna monochydrat masa redukcja

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 steryd_na_sterydach

steryd_na_sterydach

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 11 February 2018 - 16:22 PM

Witam, brał ktoś coś firmy Pro Active? Konkretniej chodzi mi o tą kreatynę: https://centrumodzyw...3934-5425-.html Nigdy wcześniej jakoś nie słyszałem o tej firmie, na necie praktycznie nic nie ma o tym :-(  :P Pzdr  :P

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 Paweł T.

Paweł T.

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 492 postów

Napisano 12 February 2018 - 08:12 AM

Na pewno lepsza od słaby sklep i ostrovit które ciągle wychwalasz na tym forum nie wiedząc czemu

#3 steryd_na_sterydach

steryd_na_sterydach

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 12 February 2018 - 20:48 PM

Na pewno lepsza od słaby sklep i ostrovit które ciągle wychwalasz na tym forum nie wiedząc czemu

Temu że brałem i te firmy są dobre, nie chcesz to nie kupuj, nikt ci nie karze

#4 Kuba G.

Kuba G.

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1459 postów

Napisano 13 February 2018 - 01:09 AM

I co z tego że brałeś, kogo to obchodzi nie masz argumentów rzeczowych, równie dobrze mogłeś Jacka Danielsa brać i wychwalać potem że siły ci przybywało od spożywania co wieczór 200ml trunku a inne kreatyny brałeś w ogóle że masz porównanie, w czym te firmy są dobre w surowcach z najniższej półki sprzedawanych dla żałujących grosza na lepsze suple?

#5 steryd_na_sterydach

steryd_na_sterydach

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 14 postów

Napisano 13 February 2018 - 12:12 PM

I co z tego że brałeś, kogo to obchodzi nie masz argumentów rzeczowych, równie dobrze mogłeś Jacka Danielsa brać i wychwalać potem że siły ci przybywało od spożywania co wieczór 200ml trunku a inne kreatyny brałeś w ogóle że masz jakieś porównanie, w czym te firmy są dobre w surowcach z najniższej półki sprzedawanych dla żałujących grosza na lepsze suple?

Jak chcesz argumentow rzeczowych to ci mogę puste opakowanie przynieść pajacu 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: kreatyna, monochydrat, masa, redukcja

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych