Skocz do zawartości

Zdjęcie

REAL PHARM ISOLATE BOX 20X30G

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 idluta

idluta

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 24 June 2018 - 16:17 PM

Witam, niedługo wylatuje na parę dni i chciałbym się zapytać czy taki zapas dokładnie 20 saszetek starczy mi na oko. 1,5 tygodnia. Będę miał tam siłownie, więc na pewno będę z niej korzystał. I czy ktoś wie, jak to jest z przenoszeniem odżywek do samolotu itd. Nie chciałbym komplikować sprawy, dlatego nie chce zabierać wielkich puch odżywek. Jeśli ktoś ma doświadczenie w tego typu sytuacjach to posłucham co najlepiej miałbym zrobić żeby nie było przykrych sytuacji.

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 SadPrincessFIT

SadPrincessFIT

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 3311 postów

Napisano 25 June 2018 - 13:04 PM

Jak liczysz dwie porcje dziennie białka to wystarczy Ci te dwadzieścia porcji

#3 notasatof

notasatof

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 04 July 2018 - 01:34 AM

Ja przewoziłem praktycznie ten sam produkt i nie miałem żadnych problemów. Wystarczy tam powiedzieć co masz oni jakoś to sprawdzą i tyle. Wracając już tego nie będziesz miał, więc problem z głowy. Chociaż jeśli jedziesz rekreacyjnie to warto może chwile odpocząć od ćwiczeń i dać ciału dobrą dawkę regenracji ewentualnie pobiegać. Kilka dni bez odżywek dasz radę pociągnąć a tam nie przytrzymasz michy tak jak trzeba. Jeśli potrzebujesz naprawdę to możesz śmiało kupić ten box.

#4 Gunsout

Gunsout

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 5764 postów
  • LocationPoznań

Napisano 04 July 2018 - 13:50 PM

Mój kolega leciał w zeszłym tygodniu do Włoch na wakacje i brał białko, zero problemów.

Body Engineers Polska

http://www.bodyengineers.pl

#5 KingaB

KingaB

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1309 postów

Napisano 04 July 2018 - 14:29 PM

zalezy gdzie lecisz ale raczej problemow nie powinno byc

#6 benek00

benek00

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisano 08 July 2018 - 15:10 PM

Nie robią żadnych problemów, możesz nawet brać puchę sobie a nic się nie stanie. Chyba nikt nie stwierdzi, że aż w tak głupi sposób przewozisz narkotyki bo pewnie o to Ci chodziło. Ja ten BOX który podałeś zabieram tylko na trasę z jednego miasto do drugiego w Polsce jak wiem na ile mniej wiecej dni jadę. Tak to wole zabierać ze sobą większe opakowania osobna torba na odżywki i można jechać. Dla Ciebie będzie ten box wygodniejszy bo mniej waży a walizka musi spełniac jakieś kryteria na lotnisku.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych