Skocz do zawartości

Zdjęcie

RealPharm ISOLATE 100

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
7 odpowiedzi w tym temacie

#1 eselow

eselow

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 23 June 2018 - 08:38 AM

Witam, odżywki się kończą to trzeba zrobić nowe zapasy. Szukam jakiś nowych firm, być może są lepsze dla mojego organizmu . Jak zapatrujecie się na odżywkę białkową RealPharm Isolate? Jest dobrze rozpuszczalna? Ostatnio miałem taką odżywkę gdzie kupiłem na szybko w takich punkach galeryjnych i myślałem że szlak mnie trafi jak chciałem to rozpuścić a była to firma Olimpu smak również był bardzo ujemny niż taki intensywny. Dajcie znać co sądzicie

https://realpharm.eu...ct/isolate-100/

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 Gunsout

Gunsout

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 5764 postów
  • LocationPoznań

Napisano 23 June 2018 - 21:16 PM

Bardzo dobre białeczko, używam regularnie. Dobra rozpuszczalność, smaki jak dla mnie świetne.

Body Engineers Polska

http://www.bodyengineers.pl

#3 romyeyav

romyeyav

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 26 June 2018 - 10:51 AM

Jak najbardziej polecam, sam ostatnio kupowałem i powoli zaczyna się kończyć więc zakupie ponownie. Rozpuszczalność bardzo dobra co do poprzednich produktów które posiadałem. Smak również bardzo intensywny, jeszcze dobrym produktem jest Shake IT z tego samego sklepu tylko cenowo wychodzi drożej, ale jeśli portfel pozwala Ci na tą która podesłałeś to dokonałeś dobrego wyboru. Na pewno nigdy nie kupuj z olimpu, miałem to tragedia z rozpuszczaniem, pozdrawiam smacznej konsumpcji!

#4 reva

reva

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1596 postów

Napisano 26 June 2018 - 12:41 PM

Miałem olimp kilka lat temu i nie był taki zły. Widocznie musiał się zdegradować jakościowo. Izolat od reala ma spoko skład 90% czystego izolatu i śladowe ilości tłuszczu oraz węgli. Nie stosowałem go ale ze składu wygląda bardzo dobrze.

#5 arelka

arelka

Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 45 postów

Napisano 26 June 2018 - 15:45 PM

Stosuje olimp nie mam zastrzeżeń. Co do real pharm nie piłam, wiec sie nie wypowiem.

#6 endorinen

endorinen

Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 03 July 2018 - 23:46 PM

Kiedyś też używałem Olimpu ale szybko przerzuciłem się na inne odżywki z treca a potem jeszcze sprawdziłem własnie ten który jest wymieniony w tytule. Bardzo sobie zachwalam to ponieważ nie boli mnie brzuch po jego przyjmowaniu jak w przypadku Olimpu, który dawkowałem jak trzeba było a jednak występowały czasami bóle brzucha. Polecam Ci kupić a na pewno szybko do niego wrócisz bo da Ci pożądane efekty. Ogólnie marka z Realpharmu spisuje się na raz dla mnie na medal

#7 SadPrincessFIT

SadPrincessFIT

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 3330 postów

Napisano 05 July 2018 - 10:34 AM

Bierz Izolat Real Pharm oczywiście i w tym przedziale cenowym nawet nie rozglądaj się za niczym innym :D

#8 reva

reva

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1596 postów

Napisano 05 July 2018 - 11:16 AM

Sporo smaków masz do wyboru z reala, mało producentów ma taką szeroką gamę i coś znajdziesz dla siebie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych