Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ryby z puszki

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 scan651

scan651

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 512 postów

Napisano 29 July 2018 - 21:20 PM

Cześć, mam pytanie dotyczące ryb z puszki. Które z nich wybierać w oleju czy w pomidorach, które są bardziej zdrowe? Jeśli chodzi o mnie to wolę te w pomidorach, ale raz na kiedyś mam ochotę na te w oleju. Ale wydaje mi się, że w oleju nie są zbyt zdrowe.

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 milanka

milanka

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisano 29 July 2018 - 22:48 PM

Obawiam się, że ani te, ani te nie są jakieś specjalnie zdrowe, najlepsze byłyby chyba w sosie własnym. Ale fakt - smakowo też bym wybrała te z pomidorami. 

#3 katarzynaczarna

katarzynaczarna

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 408 postów

Napisano 29 July 2018 - 23:27 PM

Cześć, mam pytanie dotyczące ryb z puszki. Które z nich wybierać w oleju czy w pomidorach, które są bardziej zdrowe? Jeśli chodzi o mnie to wolę te w pomidorach, ale raz na kiedyś mam ochotę na te w oleju. Ale wydaje mi się, że w oleju nie są zbyt zdrowe.

Z puszki to jadam co najwyżej tuńczyka w sosie własnym i nic więcej, ale widzę że jestem w sumie dość restrykcyjna w wielu sprawach.

#4 SadPrincessFIT

SadPrincessFIT

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 3286 postów

Napisano 30 July 2018 - 11:31 AM

Patrz na jakość produktu i ilość białka tam a czy w oleju czy w pomidorach to od preferencji smakowych zależy

#5 reva

reva

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1596 postów

Napisano 31 July 2018 - 14:40 PM

Olej wsiąka w "mięso" i jest bardziej kaloryczny przez to.

#6 miro szewczuk

miro szewczuk

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 256 postów

Napisano 31 July 2018 - 14:42 PM

Ale na tłuszczówce jak znalazł taki tuńczyk w oleju choć wiadomo jakość produktu słaba jednak, jajka bardziej bym polecał i tłuszcze i białko w sensie w jednym

#7 SadPrincessFIT

SadPrincessFIT

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 3286 postów

Napisano 22 January 2019 - 08:57 AM

A jeśli ryby to prawdziwe świeże i do takiej makreli tłuszczu dodać dobrego a nie rzepakowego czy słonecznikowego oleju ;)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych