Skocz do zawartości

Zdjęcie

Scitec GH Surge 90 kap.

hormon wzrostu booster masa aminokwasy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gunsout

Gunsout

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 5764 postów
  • LocationPoznań

Napisano 10 October 2015 - 10:31 AM

25efe6ddba2b52c1a07ddc2f4a8ffb8f.jpg

Scitec GH Surge - booster hormonu wzrostu. Naturalnie podnosi poziom somatotropiny najsilniejszego hormonu ludzkiego.

Unikalna kombinacja odpowiednio dobranych aminokwasów działających synergicznie stymuluje zwiększony wyrzut hormonu wzrostu dzięki czemu jesteśmy w stanie drastycznie przyspieszyć budowę masy mięśniowej oraz siły.

Scitec Nutrition GH Surge to połaczenie trzech aminokwasów podnoszących poziom hormonu wzrostu. Arginina, ornityna i lizyna. W pełni naturalne składniki. Booster najsilniejszego ludzkiego hormonu!

Skład w jednej porcji:

L-arginine 1050mg

L-lysine 525mg

L-ornithine 525mg

Wielkość porcji: 3 kap.

Ilość Porcji: 30

Body Engineers Polska

http://www.bodyengineers.pl

Polecamy

Polecamy
  • Advert

Dołączona grafika

#2 IamWhoIam

IamWhoIam

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 396 postów

Napisano 30 September 2016 - 09:49 AM

W to podnoszenie poziomu hormonu wzrostu to bym nie wierzył aż tak;) natomiast jesli chodzi o skład, to te aminokwasy brane przed snem, na noc, idealnie współgrają ze sobą. Na pewno regeneracje na duży plus. Stosuję wraz z zmb i nie ma nawet mowy o wstawaniu w nocy itp (co się mi często zdarzało). Do tego dorzucić ashawagandę i śpi się jak niemowlę;)

#3 Bartosz Klimowicz

Bartosz Klimowicz

Moderator

• Moderators
  • 26274 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 30 September 2016 - 09:53 AM

Arginina z ornityna podnosi hormon wzrostu takze cos w tym jest i do poki sam nie zbadasz nie mozesz zaprzeczać :)
Biore to wszystko + z3 w końskich dawkach i cynk gratis jeszcze i magnes gratis i 2x ashwagsnde i budzę sie w nocy co 1-2h co Ty na to? :)

Trening & Dieta Online - Zapraszam na Konsultacje :)

https://www.facebook...osz.klimowicz.7

#4 IamWhoIam

IamWhoIam

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 396 postów

Napisano 15 October 2016 - 13:26 PM

Ja biorę też to gh surge, do tego zmb6, cynk osobno też, magnez (cytrynian) i  ashwe i w nocy się nie budzę;P jedynie do wc;) a takto śpie bardzo dobrze. Może u Ciebie problem leży po całkiem innej stronie? Może przemęczone nadnercza itp. nie znam się, ale ja miałem problemy ze snem z 3 przyczyn - spalacz koło godziny 19, mocny, więc spać mi nie dawał, drugi problem to właśnie były przemęczone nadnercza a trzecie to czysto fizyczny - zapalenie mięśni bicepsów ( obu:( ) spać mogłem w tylko jednej pozycji, jak się obróciłem to ręce mnie bolały i drętwiały. A może zrobisz trening wieczorem ,wtedy będziesz wymęczony i się dobrze wyśpisz;)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: hormon wzrostu, booster, masa, aminokwasy

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych