Skocz do zawartości

Zdjęcie

Siatkówka plażowa

Siatkówka plażowa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 katarzynaczarna

katarzynaczarna

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 408 postów

Napisano 29 June 2018 - 10:09 AM

Urlop tuż, tuż. Myślę, że tydzień przynajmniej spędzę nad morzem. Jak tylko mam okazję to korzystam z możliwości pogrania na plaży w siatkówkę. To jest naprawdę świetna zabawa, wieje wiatr-nigdy nie wiadomo w którą stronę poleci piłka, do tego bieganie po piasku rządzi się swoimi prawami.

Też gracie?

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 alotti

alotti

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 29 June 2018 - 10:58 AM

Jeśli nadarzy się okazja to oczywiście gram również w ręczna na plaży i w soccer'a. Trzeba przyznać że granie na plaży daje bardzo mega w kość a po tym wszystkim wejść sobie do morza to taka ulga. Również jest to fajny odpoczynek od samem siłowni, od dźwigania tych wszystkich ciężarów. A co do biegania na plaży to chyba najlepiej biega się wieczorami gdy już jest mniej ludzi a pogoda tak nie daje o sobie znać. Miłego wypoczynku!

#3 Wiktor

Wiktor

Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 42 postów

Napisano 29 June 2018 - 20:09 PM

Siatkówka na plaży wygląda całkiem ciekawie. Może kiedyś się przyłączę, jednak dla mnie morze to jednak przede wszystkim windsurfing. Mam swoje stałe miejsce w Chałupach, stałe grono maniaków windsurfingu. Koniec lipca wrzucam sprzęt na pakę samochodu i mnie nie ma.

#4 Weronika18550

Weronika18550

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 684 postów

Napisano 29 June 2018 - 20:15 PM

Pewnie że gram. Uwielbiam połączenie letniego lenistwa (leżenia na plaży, kąpieli w morzu) z aktywnością fizyczną. W trakcie grania w siatkówkę plażową można całkiem szybko zrzucić zbędne wakacyjne kilogramy (bo upał daje nam w kość) i poznać też świetnych ludzi. Bardzo dużo znajomości zawiązałam właśnie poprzez taką wakacyjną aktywność. 

#5 sesachoti

sesachoti

Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 40 postów

Napisano 05 July 2018 - 13:32 PM

Ja gram co dwa dni w siatkówkę plażowa, bardzo fajne powstały miejsca w Warszawie takie ala orliki na plaży od strony pragi gdzie można sobie pograć czy to w siatkę czy w nogę. Dlatego bardzo często gram jest to fajna zabaw na wyjście ze znajomymi. Tuż obok również są place do ćwiczeń, wiec mogę powiedzieć że Warszawiacy się postarali aby takie coś postawić. Granie w soccera na plaży również wymaga dość silnych nóg co pomaga je tam trochę skatować oraz odpowiednia kondycja bo tak to tylko na bramkę :D 

#6 krzychu28

krzychu28

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisano 05 July 2018 - 20:58 PM

Ja osobiście lubię oglądać, zwłaszcza kobiety :D Z całą pewnością wygląda to bardzo ciekawie :)

#7 Jaha

Jaha

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 385 postów
  • LocationRzeszów

Napisano 06 July 2018 - 11:04 AM

A kto nie lubi?  B)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych