Skocz do zawartości

Zdjęcie

Spadek wagi i cienie pod oczami

cienie pod oczami spadek wagi a cienie utrata wagi jak zamaskować cienie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Dominika

Dominika

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów

Napisano 28 November 2015 - 15:34 PM

Co powoduje cienie pod oczami ? znajoma po schudnięciu ok 7kg bardzo ładnie wyszczuplała na twarzy,a el przez to oczy sie jej zapadły i z czasem zaczęły wychodzić jej cienie, myslicie, ze to moze byc np z braku odpowiedniej ilości wody ? albo ogólnie przez odchudzanie ? czy całkiem inne czynniki mają na to wpływ, a spadek wagi i cienie pod oczami nie mają nic wspólnego.

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 lukaszmachowski

lukaszmachowski

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 8921 postów
  • LocationDębica

Napisano 28 November 2015 - 15:48 PM

przyczyn moze byc wiele od zle przeprowadzonej redukcji, przemeczenia po niedobor witamin, a moze te po prostu zarywa noce i tak to wyglada

#3 Gosia Bikiniara:)

Gosia Bikiniara:)

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 2739 postów

Napisano 28 November 2015 - 15:58 PM

Dokladnie jak Lukasz mowi, przyczyn moze byc wiele. Jezeli nei suplementuje witamin i malo spi, moze byc to przyczyna. Redukcja to ciezki okres dla naszego organizmu, wiec suplementacja witaminami jest bardzo konieczna.

#4 lukaszmachowski

lukaszmachowski

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 8921 postów
  • LocationDębica

Napisano 28 November 2015 - 16:00 PM

i wszystko jasne ;)

#5 Bartosz Klimowicz

Bartosz Klimowicz

Moderator

• Moderators
  • 26274 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 28 November 2015 - 16:04 PM

Jak wyżej z przemęczenia redukcja + niedobór witamin i mamy efekt :) ale to nic nowego ze nikt nie pamięta o suplementacji ...

Trening & Dieta Online - Zapraszam na Konsultacje :)

https://www.facebook...osz.klimowicz.7

#6 Dominika

Dominika

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 305 postów

Napisano 28 November 2015 - 18:22 PM

witaminy brała na 100% nie wiem ile i jakie, dietę miała od trenera polecanego przez znajomą. Mozliwe, ze to przemęczenia, albo za mało witamin,a co z wodą ? moze to mieć jakiś związek ?

#7 Kasia Le.

Kasia Le.

Mistrz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 766 postów

Napisano 30 November 2015 - 09:34 AM

Raczej może, ale polecałabym badanie krwi

#8 silvena

silvena

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 220 postów

Napisano 27 July 2020 - 11:17 AM

Z Thalgo jest całkiem dobry krem pod oczy, byłam bardzo zadowolona, natychmiast napinał skórę i przepięknie pachniał.
Podobał mi się też krem z Vichy, taki z drobnymi opiłkami, pięknie rozświetlał skórę wokół oczu i intensywnie ją nawilżał.

Jeśli jednak niedoskonałości są większe to lepiej zastanowić sie nad jakimś zabiegiem na twarz. Dobre sa zabiegi z kwasem hialuronowym.  https://instytut.bie...twarzy-i-ciala/ Sporo ich ma Instytut Bielenda w Krakowie. 

#9 kedy

kedy

Stały Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 73 postów

Napisano 03 September 2020 - 10:52 AM

Te nieszczęsne wory pod oczami to mój problem praktycznie od zawsze. Chociaż w ostatnim czasie i tak jest już o wiele lepiej bo staram się wysypiac. Śpie przynajmniej te 8 godzin dziennie. Kiedys spałam po 6 godzin dziennie i skora wyglądała gorzej bo po prostu nie miala czasu na regeneracje w nocy.

Z kremow aktualnie jedyne dobre rezultaty zobaczylam po Garisell Eye https://www.epiotrko...od-oczami,39745 , krem fajnie nawilża oraz wzmacnia skórę pod oczami. Oczywiście nie od razu, trzeba przez jakiś czas stosować ten kosmetyk, żeby zobaczyć efekty. Jednak efekty sa i bardzo mnie to osobiście cieszy :)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: cienie pod oczami, spadek wagi a cienie, utrata wagi, jak zamaskować cienie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych