Skocz do zawartości

Zdjęcie

Sporty wodne dla kogoś, kto nie pływa

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 anastazja

anastazja

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisano 28 July 2018 - 21:15 PM

Witam wszystkich! Czy istnieją jakieś sporty wodne, które mogą uprawiać osoby, które nie umieją pływać? Chodzi mi przede wszystkim o coś, co będzie w stu procentach bezpieczne. Mój narzeczony nie potrafi pływać, dlatego nie mogę go namówić na żadną aktywność, która jest związana z wodą. Może jest coś, co mogłoby mu się spodobać?

Polecamy

Polecamy
  • Advert

Dołączona grafika

#2 DeckardShaw

DeckardShaw

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 154 postów

Napisano 02 August 2018 - 10:26 AM

Hmm, sporty wodne dla osób, które nie potrafią pływać? To tak jak by ktoś pytał o wyścigi samochodowe dla osób, które nie umieją prowadzić 

#3 kkk

kkk

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 225 postów

Napisano 05 October 2018 - 11:06 AM

W zasadzie to jest bardzo wiele sporów wodnych , w których nie trzeba umieć pływac.... Pisze tutaj na przykład o

żeglarstwie

spływach pontonowych

czy kajakach

Nakładacie na siebie podczas sportu kamizelki ratunkowe. I dzieki temu jesli nawet coś sie stanie, będziecie mogli wypłynac na wierzch.Taka kamizelka jest dobrym zabezpieczeniem. Sam trochę umiem pływać. ale nie jestem super pływakiem. Nie wiem równiez jakbym sie zachował jakbym znalazł sie za burta. Nie znaczy to jednak, ze miałbym zrezygnować z kajaków, które bardzo lubię. Szczególnie, że kamizelka jest dla mnie zabezpieczeniem. 

Polecam kontakt do nich - firma organizuje spływy pontonowe i kajakiem nawet na niższych poziomach trudności. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 8

1 użytkowników, 7 gości, 0 anonimowych

KarolinaaMorkowskaa