Skocz do zawartości

Zdjęcie

Synthol

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 horangone

horangone

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 21 June 2018 - 18:45 PM

Wiem doskonale że tego nie stosować więc spokojnie. Przeglądałem sobie różne video na youtubach, ale teraz takie pytanie dlaczego ludzie się tak okaleczają. Po co stosować taki preparat gdzie tak czy siak nic z tego nie bedziesz miał i napompujesz jedną partię mięśniową. Pytanie teraz jest takie, mam znajomych którzy używają jakiś doping "na siłowniach osiedlowych". Czasami nawet proponują, aby zażyć takie coś. To jest droga na skróty i efekt tymczasowy, mięśnie nie są wtedy tak silne jak zrobisz je naturalnie. Po co wtedy?

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 DeckardShaw

DeckardShaw

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 154 postów

Napisano 27 June 2018 - 12:39 PM

Odpowiedziałeś sobie sam - droga na skróty; każdy chce świetnie wyglądać, ale w ten sposób? bez sensu

#3 krzychu28

krzychu28

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 173 postów

Napisano 28 June 2018 - 20:10 PM

Odpowiedź jest prosta, bo ludzie idą na skróty i nie myślą o konsekwencjach.

#4 talom

talom

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 04 July 2018 - 21:18 PM

Chyba najgłupszy pomysł jaki widziałem stosowany u ludzi. To nawet nie jest droga na skróty, to jest droga która poprowadzi ich na samo dno. Koledzy dalej będą ćwiczyć lepiej lub gorzej ale zawsze beda mieć zdrowie mięśnie. Nie będą również pośmiewiskiem internetu, to przecież trzeba być osobą nie myślącą. Wszystko co robimy nawet biorą kreatyny myślimy o konsekwencjach tak dla naszego bezpieczeństwa. Im wiecej dostajemy odpowiedzi widzimy, że jest to sensowne. No ta osoba nawet chyba nie użyła wujka google tylko wstrzyknęła 

#5 reva

reva

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1596 postów

Napisano 05 July 2018 - 11:18 AM

Syntholu się nie bije tylko nim nakłuwa mięśnie. Kto taki mądry to niech w dupe se bije ten olej zamiast w łapy  :lol:

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych