Skocz do zawartości

Zdjęcie

Szukamy Testerów Collagenu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
16 odpowiedzi w tym temacie

#1 Adam CentrumOdżywek

Adam CentrumOdżywek

Administrator

• Administrators
  • 123 postów

Napisano 04 January 2018 - 15:07 PM

Witam,

szukamy osób chętnych do testowania nowego produktu Collagen ProActive.

Zgłoś się w tym temacie i napisz dlaczego to właśnie Ty powinieneś przetestować ten produkt.

Wybierzemy 3 osoby do których powędruje Collagen!

Do dzieła  :) 

collagen%20puszka.png

#2 NumeroUno

NumeroUno

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 490 postów

Napisano 04 January 2018 - 15:40 PM

Od niedawna jestem wielkim fanem marki ProActive i bardzo miło byłoby móc przetestować ich nowy produkt ;) 

Białko i glutamina okazały się strzałem w dziesiątkę, świetne smaki i rozpuszczalność ;) polecam wszystkim 

Kto wie może mamy następcę Animal Flexa ;)

#3 Przemek Raszkiewicz

Przemek Raszkiewicz

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 4351 postów

Napisano 04 January 2018 - 21:30 PM

Fajnie jak inni daliby o tym produkcie opinie

Rozpiski treningowe, układanie diet online

Zapraszam na mój fp: https://www.facebook...klikamy like :D

a tutaj mój dziennik treningowy: http://rbforum.pl/pr...aszkiewicz-t37/

#4 rico89

rico89

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1051 postów

Napisano 05 January 2018 - 13:07 PM

Jak białko mają fajne, więc cała linia też powinna być, ale trzeba zrobić testy ;)

ricosyg.png

#5 Amstaf111

Amstaf111

Nowy

• Members
  • Pip
  • 1 postów
  • LocationPolska

Napisano 07 January 2018 - 14:17 PM

Witam:) Jestem osobą która żyje aktywnie dziennie robie trasy na rowerze 50-80km do tego cwicze regularnie z dieta oraz sumplementacja

OD dłuższego czasu jem collagen z róznych firm (animal,olimp,7nutrition), próbowałem chyba wiekszość i pomagały z kolanami i stawami 

Chciałbym przetestowac wasz produkt i zobaćzyć również efekty jeśli beda satysfakcjonujace  to zostane przy tej marce:)

Pozdrawiam:)

#6 Patrycja_Górska

Patrycja_Górska

Stały Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 89 postów

Napisano 07 January 2018 - 15:44 PM

Jeśli chcecie rzetelnej opinii to jestem idealną kandydatką! Ćwiczę dużo i intensywnie i m.in. z tego właśnie powodu odczuwam ból i dyskomfort w stawach. Stosowałam kolagen z Olimpu i Flex All Complete z All Nutrition, ale tak szczerze to rezultaty bardzo przeciętne... Uważam, że ktoś, kto ma faktyczny problem ze stawami powinien  otrzymać kolagen Proactive do przetestowania, bo wtedy uzyskacie rzetelną opinię, a chyba na tym właśnie Wam zależy :) Podkreślam, tym kandydatem jestem JA :) 

#7 Hugo1989

Hugo1989

Nowy

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 January 2018 - 07:55 AM

Ja bardzo chętnie bym przetestował bo zaczynam przygodę z treningami bo bardzo długiej przerwie mimo że lekarz stwierdził u mnie chondromelacje stawów kolanowych i kazał brać kolagen więc przetestował bym i porównał z tym co zamierzonych skutków nie dał.

#8 Dzikson_Trenuje

Dzikson_Trenuje

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1751 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 08 January 2018 - 12:09 PM

Jeżeli jest już taka możliwość.. 
Hmm.. to czemu by nie spróbować.. I wziąć na testy Collagen Proactiv'a podzielić się z ludźmi autentyczną opinią, smakiem, rozpuszczalnością. No i najważniejsze a pominięte, działanie :) Ma działać nie smakować :) 
Polecam się i dopisuje do kandydatów :)

Jeśli już testować to nie zjeść i oo.. Przyłożyć się chłopaki, to wiele nie wymaga :)

#9 Majorramm

Majorramm

Nowy

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 January 2018 - 17:02 PM

Jestem żołnierzem i wiem co to wysiłek oraz ból stawów. Bieganie jak i dźwignie nie jest mi obce a jest to również codziennością. Witaminy oraz dobre odżywki muszą być nieodzowną częścią dnia jak i działania. Proactiv daje takie możliwości a i kolejne dobra tej firmy zawsze chętnie spróbuję. Pozdrawiam.

#10 Daniell0s

Daniell0s

Nowy

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 January 2018 - 22:25 PM

Jeśli ten colagen będzie jak białko, to będzie kosa
Dlaczego ja nadaje się na testowanie tego produktu?
Od patu lat mam problemy ze stawami (szczególnie kolana) i wysuszaniem ich, testowałem pare produktów np. KFD czy Animala ale za każdym razem biorę coś nowego na próbę, a od miesiąca mam przerwę w piciu colagenow. Przy treningu siłowym dały znać o sobie jeszcze bardziej. Przy ponownym braniu tego suplementu poczuł bym każdą najmniejszą różnicę, dlatego to ja nadaje się na testowanie tego produktu który pomoże przy okazji moim stawom ;)

#11 slawekb98

slawekb98

Nowy

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 January 2018 - 23:48 PM

Trenuje sporty walki przeplatane FBW na siłowni. Moje stawy są ciągle nadmiernie eksploatowane. Do tego niestabilność obrąbka stawowego i wiecznie strzelające kolana. Chętnie przetestuje Wasz kolagen. Co więcej jestem studentem Warszawskiego Uniwersytety Medycznego, wiec moja recenzja bedzie w miarę "naukowa" ;)

#12 Leo95

Leo95

Nowy

• Members
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 January 2018 - 21:27 PM

Witam, chętnie zostanę testerem tego produktu, wiele lat grania w piłkę nożną i triatlon,(doliczające kolano skoczka),następnie charakterystyka pracy mocno dała się we znaki moim stawom. Przetestowałem przez lata dziesiątki preparatów na stawy oraz nabyłem duża wiedzę na temat ludzkiego ciała i dbania o jego najwyższą sprawność.

#13 Elka

Elka

Mistrz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 968 postów

Napisano 13 January 2018 - 06:52 AM

O ile już 3 osoby nie zostały wybrane to ja też chętnie potestuję Collagen od ProActive :) Sama bym się chyba nie zaopatrzyła w tego typu suplementy, mimo, że często doskwierają mi bóle stawów i mięśni. Dlatego fajnie byłoby sprawdzić czy tego typu produkty działają i czy serio warto je stosować. Może akurat pozytywnie się zaskoczę i zostanę stałą nabywczynią Collagen'u od ProActiv'a :) 

#14 Adam CentrumOdżywek

Adam CentrumOdżywek

Administrator

• Administrators
  • 123 postów

Napisano 14 January 2018 - 00:44 AM

Wybieramy na koniec stycznia, więc każdy ma jeszcze czas na zgłoszenie ;)

#15 rico89

rico89

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1051 postów

Napisano 15 January 2018 - 13:01 PM

Zgłaszam swoją kandydaturę na testy collagenu, gdyż pewnie jak każda trenująca osoba borykam się czasami z dolegliwościami bolących stawów. Być może jest to właśnie coś dla mnie ;)

ricosyg.png

#16 Adam CentrumOdżywek

Adam CentrumOdżywek

Administrator

• Administrators
  • 123 postów

Napisano 25 January 2018 - 00:35 AM

Kolagen leci do:

Numerouno
Daniell0s
Elka

Czekam na wiadomości prywatne z adresami do wysyłki!  :)

• Elka lubi to

#17 Dzikson_Trenuje

Dzikson_Trenuje

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1751 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 25 January 2018 - 13:51 PM

Gratulacje :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych