Skocz do zawartości

Zdjęcie

Taco Hemingway - "CAFÉ BELGA"

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 katarzynaczarna

katarzynaczarna

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisano 29 July 2018 - 23:16 PM

Taco wypuścił niedawno nowy album, kilka kawałków mi nawet pasuje. Wiele osób mu zarzuca, że się zmienił, nie robi tego co wcześniej po tym jak wydał Taconafide.

Kurcze to takie dziwne, że artysta ma być więźniem swojego stylu, jakby nie miał prawa szukać nowych wyzwań, poszukiwać, eksperymentować. Wiele razy w stosunku do wielu artystów słyszałam takie zarzuty. Przecie twórczy umysł nie zamknie się na inne możliwości.

Słuchaliście?

• silvena lubi to

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 silvena

silvena

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów

Napisano 01 December 2019 - 13:56 PM

Słuchałam, obecnie jest to bardzo popularny artysta. Szkoda, ze tak trudno dostac się na jego koncerty

#3 kkk

kkk

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 256 postów

Napisano 05 December 2019 - 14:42 PM

Doświadczyłem tego rok temu. Dziewczyna chciała abym kupił jej bilet na koncert. Wszedłem sobie na stronę w dniu, w którym weszly bilety. No i co się okazało?  Że wykupili je jeszcze tego samego dnia. Oczywiście dziewczyna złapała focha, ze pewnie nie chciałem jej biletu zabukować. Co nie było prawdą.

Obecnie jak chcę zarezerwować jakiś bilet na ważne dla mnie wydarzenie to korzystam z ticket master:

https://www.ticketma...eature/presale/

I z ich usługi presale. Dzieki temu mozesz zarezerwować sobie bilet zanim trafi do oficjalnej sprzedaży. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych