Skocz do zawartości

Zdjęcie

Testosteron a bezpłodność

testosteron bezpłodność dawkowanie testosteronu

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kajtek

Kajtek

Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 38 postów

Napisano 09 October 2015 - 19:38 PM

Czy przyjmowanie testosteronu może w jakiś sposób powodować bezpłodność, a może to tylko kolejny urban legend na temat przyjmowania tego środka? Jakie jest bezpieczne dawkowanie testosteronu i okres jego przyjmowania, żeby nie mieć problemów z płodnością?

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 Bartosz Klimowicz

Bartosz Klimowicz

Moderator

• Moderators
  • 26274 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 09 October 2015 - 20:29 PM

Odpowiedni odblok po cyklu i wszystko gra i buczy :)

Trening & Dieta Online - Zapraszam na Konsultacje :)

https://www.facebook...osz.klimowicz.7

#3 Przemek Raszkiewicz

Przemek Raszkiewicz

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 4351 postów

Napisano 10 October 2015 - 08:41 AM

Jeśli przed wzieciem test nie dowiesz się co to odblok i jak go poprawnie przeprowadzić to prawdopodobnie Twoja dziewczyna będzie miała ciężkie dni ;) a co do ilości i długości to zależy jaki to test z jakimi innymi środkami go bierzesz i jakie ilości bo widelka są dość szerokie :)

Rozpiski treningowe, układanie diet online

Zapraszam na mój fp: https://www.facebook...klikamy like :D

a tutaj mój dziennik treningowy: http://rbforum.pl/pr...aszkiewicz-t37/

#4 lukaszmachowski

lukaszmachowski

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 8921 postów
  • LocationDębica

Napisano 10 October 2015 - 15:25 PM

Odpowiednie PCT i wszystko gra, co do dawkowania kwestia stażu, z czym ten test leci, jaki estr, jaki cel, tak że opcji jest wiele :)

#5 Kasia

Kasia

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisano 25 October 2015 - 23:19 PM

a jak jest z dziećmi kulturystów które powstają w trakcie "cyklu"Czy duże jest prawdopodobieństwo że dziecko urodzi się z wadą genetyczną?

#6 Kondzi

Kondzi

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 25 October 2015 - 23:25 PM

Właśnie też jestem ciekawy jakie mogą być skutki tego, że dziecko zostało spłodzone w takim okresie... czy ryzyko wad jest spore?

#7 Damian63

Damian63

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • LocationDębica

Napisano 25 October 2015 - 23:27 PM

a jak jest z dziećmi kulturystów które powstają w trakcie "cyklu"Czy duże jest prawdopodobieństwo że dziecko urodzi się z wadą genetyczną?

Mam znajomego co dorobił się potomka na cyklu i teraz ma zdrowego chłopczyka który jest zdrowy i nic mu nie dolega :-) myślę że to nie reguła niektórzy nie mieli nigdy styczności z siłownią nie mówiąc już o sterydach i niestety nie mogą mieć wogole dzieci albo rodzą się z wadami...

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#8 Kasia

Kasia

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisano 25 October 2015 - 23:31 PM

to niestety smutna prawda...ile jest przypadków że rodzice zdrowi a dziecko rodzi się z zespołem downa i odwrotnie,pijaczki co całą ciąże piją i ćpają rodzą zdrowe dzieci..

#9 Kondzi

Kondzi

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 28 postów

Napisano 25 October 2015 - 23:33 PM

Damian63 - ja znam rodziny gdzie obydwoje rodziców pili i palili w czasie ciąży, a 5 na 7 dzieci zdrowych i normalnych, ale to nie oznacza, że papierosy i wódka są polecane w czasie ciąży ;) Chodzi o to, czy są może jakieś badania itp. które potwierdzają to, że dzieci spłodzone w czasie cyklu mogą mieć większe prawdopodobieństwo występowania wad. Na chłopski rozum coś może być na rzeczy, bo cykl wymusza też inną produkcję hormonów itp, ale z drugiej strony to bardziej gdyby kobieta była na cyklu to ryzyko było by, ale mężczyzna?

#10 Damian63

Damian63

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 164 postów
  • LocationDębica

Napisano 25 October 2015 - 23:37 PM

to niestety smutna prawda...ile jest przypadków że rodzice zdrowi a dziecko rodzi się z zespołem downa i odwrotnie,pijaczki co całą ciąże piją i ćpają rodzą zdrowe dzieci..

Zgadzam się z Tobą, ale takie życie i nigdy nie wiadomo jak się ono potoczy...

Damian63 - ja znam rodziny gdzie obydwoje rodziców pili i palili w czasie ciąży, a 5 na 7 dzieci zdrowych i normalnych, ale to nie oznacza, że papierosy i wódka są polecane w czasie ciąży ;) Chodzi o to, czy są może jakieś badania itp. które potwierdzają to, że dzieci spłodzone w czasie cyklu mogą mieć większe prawdopodobieństwo występowania wad. Na chłopski rozum coś może być na rzeczy, bo cykl wymusza też inną produkcję hormonów itp, ale z drugiej strony to bardziej gdyby kobieta była na cyklu to ryzyko było by, ale mężczyzna?

No tak ja też nie jestem za tym by cyklować i planować dzieci w tym czasie [emoji6] a czy są jakieś badania to nie mam pojecia. Jedno jest pewne ani picie ani palenie i inne używki napewno nie sa polecane w tym czasie [emoji6]

#11 Kasia

Kasia

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 349 postów

Napisano 25 October 2015 - 23:41 PM

no nie wiem moim zdaniem kobieta czy mężczyzna to tak samo grozne.przecież pleć dziecka zależy w 100 % od faceta czyli świadczy to o tym jak dużą wagę odgrywa męskie nasienie :)

#12 KrzysiekCiurus

KrzysiekCiurus

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 2350 postów
  • LocationTarnów

Napisano 26 October 2015 - 08:07 AM

Odpowiednie PCT i wszystko gra, co do dawkowania kwestia stażu, z czym ten test leci, jaki estr, jaki cel, tak że opcji jest wiele :)

i jakie stężenie :) różne firmy są 

#13 lukaszmachowski

lukaszmachowski

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 8921 postów
  • LocationDębica

Napisano 26 October 2015 - 08:09 AM

Dokladnego stezenia to sie nigdy nie dowiemy bo znajac zycie wiekssosc producentow zaniza :)

#14 Przemysław Kowalczyk

Przemysław Kowalczyk

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 227 postów

Napisano 26 October 2015 - 10:44 AM

Kiedyś rozmawiałem lekarzem na ten temat jeżeli chodzi o bezpłodność to powiedzał mi zę w 98% u mężczyzn organizm dochodzi do stanu z przed cyklu nawet bez odblokowywania sie tylko trwa to o wiele dłużej a 2 % skutki sa nieodwracalne a u kobiet w 98% jest to nieodwracalne a w 2 % odwracalne :)

#15 lukaszmachowski

lukaszmachowski

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 8921 postów
  • LocationDębica

Napisano 26 October 2015 - 10:50 AM

to w tej kwestii mamy lepiej ;)

#16 Przemysław Kowalczyk

Przemysław Kowalczyk

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 227 postów

Napisano 26 October 2015 - 10:53 AM

nieiwem jak to jest z zawodniczkami które biorą nieandrogenne hormony nigdy mnie to nie interesowało ale jeżeli widzicie nafutrowaną babke możecie być pewni że ona już nie da wam dziecka :)

#17 KrzysiekCiurus

KrzysiekCiurus

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 2350 postów
  • LocationTarnów

Napisano 26 October 2015 - 10:54 AM

Wniosek, lepiej żeby kobiety nie bawiły się w przyjmowanie testosteronu.

#18 K44

K44

Moderator

• Moderators
  • 8397 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 26 October 2015 - 12:47 PM

Bawić się mogą ale lepiej żeby zapomniały potem o rodzeniu...

#19 KrzysiekCiurus

KrzysiekCiurus

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 2350 postów
  • LocationTarnów

Napisano 26 October 2015 - 12:50 PM

No właśnie a to już całkiem duże poświęcenie...

#20 Piotr LIBERATORE Nowak

Piotr LIBERATORE Nowak

Treningi personalne, Konsultacje, Trening & Dieta - rozpisyw

• Moderators
  • 7435 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 27 October 2015 - 12:16 PM

czyli fakt, faktem, można dzieci spokojnie robić ;) uspokoiło to pewnie kilku facetów :D a prawda jest taka, że testosteron podawany na "starość" stawia faceta ponownie na nogi :) szkoda, że państwo nie refunduje wtedy tych leków :P (chyba, że czegoś nie wiem)

Trening & Dieta - rozpisywanie, Treningi personalne, Konsultacje

https://www.facebook...iotr.nowak.5070

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: testosteron, bezpłodność, dawkowanie testosteronu

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych