Skocz do zawartości


Zdjęcie

Top Shape Scitec Nutrition


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 IamWhoIam

IamWhoIam

    Ekspert

  • Members
  • PipPipPip
  • 447 postów

Napisano 14 May 2017 - 15:22 PM

Poniżej widziałem post na temat pohamowania głodu, a ten suplement, który tu opiszę, świetnie się do tego nada (pod warunkiem, ze problem nie tkwi w głowie;) 

 

Top Shape
Kontrola wagi oraz zarządzanie poziomem cholesterolu we krwi, z dodatkiem błonnika glukomannanu.
 
Wspomaga odchudzanie podczas stosowania restrykcyjnych diet niskokalorycznych.
 
Istnieje naukowe porozumienie nt. korzystnych efektów fizjologicznych utraty masy ciała u osób z nadwagą. Kliniczne badania interwencyjne ukazały statystycznie znaczący efekt Glukomannanu w procesie redukcji masy ciała w kontekście restrykcyjnych diet niskokalorycznych w przypadku kiedy jest on dostarczany przed posiłkami. Badania udowodniły również, że mechanizm, dzięki któremu Glukomannan wywiera deklarowane efekty jest poznany: rozpuszczalne formy błonnika w formie kleistej żelowej masy zostają uwadnione w żołądku i mogą opóźniać jego opróźnianie oraz skłaniać punkt sytości do spożywania mniejszej ilości energii. Zatem konkluzja jest następująca: stosunek przyczyny i efektu może być ustanowiony pomiędzy spożyciem Glukomannanu a redukcją masy ciała w kontekście stosowania restrykcyjnych diet niskokalorycznych.
 
Korzystny efekt uzyskuje się poprzez dzienne spożycie 3 gram Glucomannanu w 3 porcjach po 1 gramie (3x2 kapsułki). Podobnie, bazując na dostępnych danych naukowych, istnieje przyczyna i efekt związku pomiędzy spożyciem Glucomannanu oraz redukcją poziomu cholesterolu we krwi. Utrzymanie prawidłowego poziomu cholesterolu we krwi jest korzystne dla zdrowia! Glucomannan wspomaga ten proces, który do uzyskania oczekiwanych efektów wymaga dostarczenia 4 gram Glucomannanu na dobę (8 kapsułek).
 
Sposób użycia
W celu kontroli masy ciała – podczas strosowania diety niskokalorycznej – spożywać 2 kapsułki 3 razy dziennie przed posiłkiem popijając 1-2 szklankami wody.
W celu kontroli poziomu cholesterolu we krwi – spożywać 2 kapsułki 4 razy dziennie podczas posiłku obficie popijając wodą, aby kapsułka mogła dotrzeć do żołądka.
 
Opakowaniu
Kontrola wagi: 180 kapsułek - 30 porcji
Kontrola poziomu cholesterolu we krwi: 180 kapsułek - 22 porcji
 
Suplement sprawdzony przeze mnie osobiście. Faktycznie glukomannan powoduje uczucie sytości i to już parę minut od spożycia. Jest to suplement baaaardzo pomocny. Dawka 3 g jest dawką jak najbardziej odpowiednią, ja często brałem więcej co niestety kończyło się zaparciami.... Tak więc jak zwykle, więcej nie znaczy lepiej.
Suplement wart swojej ceny (nie jest drogi), gdy mamy problem z podjadaniem albo zjadaniem za dużo kcal, to ten suplement na pewno pomoże.
 

 

Załączone plikiPolecamy

Polecamy
  • Advert
Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych