Skocz do zawartości

Zdjęcie

Trener personalny – korzystacie?

trener personalny

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 wojowniczka99

wojowniczka99

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 360 postów

Napisano 23 June 2018 - 20:21 PM

Cześć. Korzystacie z usług trenerów personalnych? Nie znam nikogo, kto by ćwiczył pod okiem profesjonalisty, ale zastanawiam się czy to nie byłaby dla mnie dobra opcja. Jestem ciekawa, czy jest to skuteczna motywacja i czy traktują wszystkich naprawdę indywidualnie.

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 silvena

silvena

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 148 postów

Napisano 10 January 2019 - 12:54 PM

Zaczynałam ćwiczenia właśnie  korzystając z pomocy trenera personalnego i naprawdę warto

http://www.keepyour-...a-personalnego/

Dobry trener personalny zanim dobierze nam plan treningowy i zacznie z nami pracować powinien przeprowadzić wywiad, który pomoże mu bliżej nas poznać – nasz obecny styl życia, przyzwyczajenia – również te żywieniowe, wybada nasz poziom zaawansowania, dowie się co jest naszym celem i co chcemy osiągnąć oraz czy nie zmagamy się z jakimiś chorobami lub innymi dolegliwościami zdrowotnymi. Niech wykona pomiary które będą wyznacznikiem naszych osiągnięć oraz tego, czy realizujemy cel zgodnie z postawionym planem. W niektórych przypadkach ma prawo wysłać nas na badania, które potwierdzą, że nasz stan zdrowia nie wykazuje żadnych przeciwwskazań do wykonywania regularnych treningów

Nie wybieraj takiej osoby na szybko ale poczytaj sobie opinie na temat poszczególnych trenerów w swoim mieście.Jest to ważne jeśli dopiero co zaczynasz treningi i nie za bardzo ogarniasz ich zasady! 

#3 mstawskam

mstawskam

Nowy

• Members
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 05 June 2019 - 23:33 PM

Ja również korzystam od jakiegoś czasu i jestem zadowolona. Próbowałam ćwiczyć sama, ale efekty były słabo widoczne. Jeśli nie masz jeszcze nikogo konkretnego na oku, mogę Ci polecić swojego trenera (!!!) z którym można współpracować również online. Ma ogromną wiedzę zarówno odnośnie odpowiednich ćwiczeń, jak i prawidłowej diety. Na bieżąco wysyłam mu raporty z moich postępów, co jest dodatkową motywacją. Korzystam i z planu treningowego i z diety. Widzę spory progres i to jest dla mnie najważniejsze. Nie dość, że moja sylwetka nabiera w końcu odpowiednich kształtów, to poprawiło się też moje zdrowie i samopoczucie. Jeśli ktoś pyta czy warto skorzystać z trenera zawsze odpowiadam, że warto :)

#4 K44

K44

Moderator

• Moderators
  • 8368 postów
  • LocationWarszawa

Napisano 06 June 2019 - 06:44 AM

Jak pan (...) zapłaci za reklamę to o nim wspomnimy :) a tak nie jest to tablica ogłoszeń, więc nie reklamuj tutaj niczyich usług bo i tak tego nie opublikuję...

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: trener personalny

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych