Skocz do zawartości

Zdjęcie

Trening z gumami

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 esicone

esicone

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 21 June 2018 - 20:25 PM

Chyba to będzie najlepszy dział do mojego pytania. Chciałbym poprawić sobie siłę do podciągania i mam pytanie czy zastosowanie gum poprawi chociaż w małym stopniu tą siłę i wytrzymałość mięśni w takim trybie ćwiczeń. Lubie na siłowni po podciągać się, ale czasami brakuje mi siły do skończenia całej serii. Jakie gumy polecacie w sensie chodzi mi o firmę. Czekam na wasze zdanie czy to ma w ogóle jakiś sens, zastosowanie takiego eksperymentu.

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 katarzynaczarna

katarzynaczarna

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 411 postów

Napisano 22 June 2018 - 17:39 PM

Chyba to będzie najlepszy dział do mojego pytania. Chciałbym poprawić sobie siłę do podciągania i mam pytanie czy zastosowanie gum poprawi chociaż w małym stopniu tą siłę i wytrzymałość mięśni w takim trybie ćwiczeń. Lubie na siłowni po podciągać się, ale czasami brakuje mi siły do skończenia całej serii. Jakie gumy polecacie w sensie chodzi mi o firmę. Czekam na wasze zdanie czy to ma w ogóle jakiś sens, zastosowanie takiego eksperymentu.

Jeszcze nie próbowałam, ale mam znajomego sportowca, który z tym ćwiczy non stop i namawia wszystkich wokół do tego typu ćwiczenia. Nie wiem jaką firmę można polecić, ale z tego co wiem dobre gumy powinny być lateksowe.

#3 lundi

lundi

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 04 July 2018 - 15:42 PM

Jest to bardzo fajny trening i go stosuje. Poćwiczyłem z nimi około dwóch miesięcy a teraz czuje że wychodzi to lżej podczas podciagania się bez nich. Na pewno sobie zastosuj a co do firmy to najprościej wejść sobie na allegro wpisać gumy trx i znajdziesz jakieś w odpowiadającej Ci cenie. Ja znalazłem jakieś za 50 zł i dobrze służyły. Tak jak wyżej osoba napisała najważniejsze żeby były one lateksowe, a kolor to sobie dobierz w swoim zakresie. Powodzenia w trenowaniu, to dobry wybór!

#4 himbuin

himbuin

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 05 July 2018 - 15:57 PM

Ja swoje znalazłem na allegro jakieś 2 lata temu, marki nie znanej a dalej używanej. Wyżej najlepiej kolega wyjąśnił wchodzisz sobie na allegro wpisujesz gumy trx i masz masę ofertę w przystępnych cenach. Co do samych treningów ja widzę po tym efekty zawsze zabieram ze sobą czy to na plac do SW czy po prostu na siłownie. Mozna bardzo fajnie rozbudować sobie plecy ponieważ guma podtrzymuje Twoje nogi ciało a następnie wykonamy powolne opuszczenie na dół. Kupuj :)

#5 Albert Łuczak

Albert Łuczak

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 366 postów

Napisano 05 July 2018 - 16:45 PM

Gumy spokey niezłe są

#6 benek00

benek00

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisano 08 July 2018 - 23:32 PM

W celach poprawienia swoich rezultatów w podciąganiu jest to bardzo dobra forma ćwiczeń. Jakbyś zapytał trenera personalnego to na pewno doradziłby Ci taki rodzaj treningów. Ja gumy znalazłem swoje na allegro a potem w decathlonie tylko musisz zwrócić uwagę na to jaki ciężar te gumy posiadają bo są 15kg-60kg nie wiem czy to jest jakieś dostosowanie pod utrzymacie ciężaru czy rozciąganie się gum. Ja używam tych 60kg wiec az takiej opini Ci nie wystawię ale nazwa ich to  DOMY0S na ich stronie.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych