Skocz do zawartości

Zdjęcie

Tronowanie w nocy

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 wojowniczka99

wojowniczka99

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisano 12 July 2018 - 15:49 PM

Zdarza się komuś z was trenować w nocy? Ostatnio przyjęłam taka taktykę, gdy nie mogę zasnąć. Schodzę do swojej domowej siłowni i daje sobie wycisk tak z pół godziny. Biorę ciepłą kąpiel i udaje mi się zasnąć. Próbował ktoś z was takiej metody na bezsenność?  Zastanawiam się tylko czy jest to zdrowe dla mojego organizmu i mogę tak czesto postepowac.

Polecamy

Polecamy
  • Advert

Dołączona grafika

#2 reva

reva

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1479 postów

Napisano 12 July 2018 - 16:49 PM

Takie trenowanie przed snem może powodować owszem późniejszy problem z zaśnięciem. Ale skoro Ci służy to nie widzę przeszkód  ;)  

#3 Maja P.

Maja P.

Mistrz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 781 postów

Napisano 12 July 2018 - 17:30 PM

Raczej nie, przed snem jeśli trenuję to jest to jakiś pilates albo joga, coś na uspokojenie. Unikam tradycyjnych treningów, bo jeszcze trudniej jest zasnąć.

#4 Anka

Anka

Stały Bywalec

• Members
  • PipPip
  • 64 postów

Napisano 12 July 2018 - 17:36 PM

Tytuł mnie bardzo zainteresował. Zastanawiałam się czy to jest może jakiś slang kulturystyczny pod którym kryje się jakieś zabójcze ćwiczenie.

Trenowanie jednak jest jak najbardziej dopuszczalne, ale wiadomo, jak poćwiczysz to trzeba jeszcze iść po prysznic, trzeba mieć trochę czasu na wyciszenie się przed snem, więc to może trochę potrwać. Kiedyś jak miałam problemy z zasypianiem to właśnie trening pozwalał na zniwelowanie eskalujących emocji i pomagał zasnąć, więc i tak może być.

• Maja P. lubi to

#5 Gunsout

Gunsout

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 5643 postów
  • LocationPoznań

Napisano 13 July 2018 - 13:59 PM

Trening zaczynam około 20:00 i ogólnie ćwiczy mi się o tej porze dość dobrze, ale z zaśnięciem jest lipa, mimo zmęczenia zdecydowanie gorzej zasypia się niż w dzień bez siłki.

Body Engineers Polska

http://www.bodyengineers.pl

#6 wojowniczka99

wojowniczka99

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 266 postów

Napisano 13 July 2018 - 22:35 PM

Tytuł mnie bardzo zainteresował. Zastanawiałam się czy to jest może jakiś slang kulturystyczny pod którym kryje się jakieś zabójcze ćwiczenie.

Trenowanie jednak jest jak najbardziej dopuszczalne, ale wiadomo, jak poćwiczysz to trzeba jeszcze iść po prysznic, trzeba mieć trochę czasu na wyciszenie się przed snem, więc to może trochę potrwać. Kiedyś jak miałam problemy z zasypianiem to właśnie trening pozwalał na zniwelowanie eskalujących emocji i pomagał zasnąć, więc i tak może być.

Przepraszam, pisałam posta z telefonu i wkradła mi się literówka ;P Też myślę, że trenowanie przed snem to świetny pomysł na zaśnięcie.

#7 Maja P.

Maja P.

Mistrz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 781 postów

Napisano 18 July 2018 - 12:56 PM

Hahahaha, ja dokładnie tak samo pomyślałam :)

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych