Skocz do zawartości

Zdjęcie

Ubranie "na cebulkę"

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 anastazja

anastazja

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 463 postów

Napisano 14 July 2018 - 12:47 PM

Wybierając się na trening ubieracie się na tak zwaną cebulkę? Ja staram się unikać zarówno przegrzania, jak i przewiania i myślę, że to najlepszy sposób. Zawsze jak biegam na plecach mam mały plecak, do którego zawsze mogę włożyć nadmiar ubrań. Też tak robicie, czy jednak stawiacie na minimalizm i biegacie w samej koszulce i legginsach?

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 milanka

milanka

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisano 14 July 2018 - 19:06 PM

Ja w tym momencie nie biegam (problem z kolanami), ale nie wyobrażam sobie biegu w deszcz czy chłód w samej koszulce. Inna sprawa, że z plecakiem chyba nie biegałoby mi się wygodnie. Może po prostu zamiast tego cienka bluza, którą ewentualnie przewiążesz w pasie? Chociaż po prawdzie najlepiej ubierać się stosownie do pogody, nie powinna się diametralnie zmienić w ciągu 1-3 h. 

#3 Weronika18550

Weronika18550

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 684 postów

Napisano 26 July 2018 - 14:23 PM

Uważam, że bardzo dobrze robisz ubierając się na "cebulkę". Zapobiegasz w ten sposób wielu niepotrzebnym chorobom. Ja też staram się to robić gdy tylko mogę, mimo, że aktualnie nie biegam. Ale gdy wychodzę na dłuższy spacer, rower, rolki to ubieram się dokładnie w taki sposób. Myślę, że jeżeli chodzi o nasze zdrowie to nie ma co stawiać na minimalizm, bo czasami cieplejsza bluza może uchronić nas przez przeziębieniem czy nawet zapaleniem płuc.

#4 silvena

silvena

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 195 postów

Napisano 18 December 2019 - 14:19 PM

Ubieram się tak szczególnie w miesiacach zimowych. Jest to moje standardowe ubranie w podróży kiedy nie wiemy tak naprawdę jaka pogoda się przytrafi. Sprawdzi sie na pewno zestaw

podkoszulek

golf

bluza

plus ewentualnie płaszczyk zimowy

Dzięki temu jest nam ciepło, a jednocześnie mamy mozliwość ściągnięcia dowolnej warstwy pod wspomnianym płaszczykiem jeśli jest nam akurat za ciepło. 

Jesłi szukacie fajnych promocji na ciuchy to zerknijcie sobie tutaj ----> http://szachownica.com.pl/ W sklepie aktualnie mają niezłe wyprzedaże na ubrania. 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych