Skocz do zawartości

Zdjęcie

Usuwanie żeber

żebra

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 wojowniczka99

wojowniczka99

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 360 postów

Napisano 13 July 2018 - 17:13 PM

Słyszeliście o tym, że niektórzy kulturyści usuwają sobie część żeber, żeby mieć ładniejszą talię? Co o tym sądzicie? Bylibyście w stanie zrobić coś takiego dla poprawienia swojego wyglądu? Ja osobiście nie rozumiem takiego postępowania. Jest to modelowanie sylwetki na siłę. Jeżeli się chcę to można mieć piękną talię bez operacji, tylko potrzeba na to czasu i chęci. Podzielacie moje zdanie?

Polecamy

Polecamy
  • Advert

Dołączona grafika

#2 milanka

milanka

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisano 15 July 2018 - 22:46 PM

Niestety słyszałam (i podobno nie tylko kulturyści to praktykują). Dla mnie tego rodzaju ingerencja we własne ciało jest po prostu przerażająca; ja rozumiem, że dla kogoś niemal najważniejsze są efekty, ale usuwanie zdrowej części ciała (!) jest przekroczeniem granicy. 

#3 katarzynaczarna

katarzynaczarna

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 403 postów

Napisano 24 July 2018 - 18:18 PM

Tego jeszcze nie słyszałam, kiedyś było to dość popularne wśród tzw. celebrytek, teraz jak są modne obfita pośladki to pewnie już sobie zdążyły dorobić dmuchane pośladki. Jeżeli ktoś robi takie rzeczy to albo się jakoś mocno zapędził mentalnie i ma już problem albo chodzi o duże pieniądze, może być jeszcze tak że chodzi o obie te sprawy. Granicę zdrowego rozsądku zwykle pozwala trzymać zdrowa rodzina i przyjaciele.

#4 cezaryb

cezaryb

Nowy

• Members
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 04 October 2018 - 11:33 AM

według mnie to jest zupełnie niepotrzebne, ale jak ktoś ma na tym punkcie świra i ma pieniądze to niech robi co chce

Użytkownicy przeglądający ten temat: 9

1 użytkowników, 8 gości, 0 anonimowych

Bubson029