Skocz do zawartości

Zdjęcie

Witam

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Przemocny1

Przemocny1

Nowy

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 07 August 2019 - 20:00 PM

Witam,

Jestem Przemek, od roku systematycznie trenuję pod biegi OCR. Treningi moje to połączenie, crossfitu, treningu obwodowego, kalineistyki, treningu siłowego, biegania, jazdy na rowerze i pływania.

Tak wiem, większość z tu obecnych może mnie wyśmiać i powiedzieć że jest: .................... (tutaj można wstawić co się chce). 

Jednakże widzę efekty: podnoszę większe ciężary, szybciej biegam, poprawiła się sylwetka oraz pokonuję większość przeszkód na biegach OCR (90%).

Chciałbym znaleźć tutaj pomocną dłoń w kwestii zmiany pewnych treningów jak i sposobu odżywiania.

chciałbym również pozyskać wiedzę związaną z mechaniką działania ludzkiego ciała i wszystkiego związanego z treningiem włącznie z tą stroną naukową.

Mam nadzieję że nauczę się dużo przydatnych rzeczy.

Dziękuję za lekturę i pozdrawiam,

Przemo :)

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 Ochoj

Ochoj

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 10 postów

Napisano 08 August 2019 - 14:41 PM

Witam!
Nieważne co robisz, ważne, że coś ze SOBĄ robisz.
Pozdrawiam również! :D

#3 Kuba G.

Kuba G.

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1459 postów

Napisano 19 August 2019 - 10:26 AM

Witam,

Jestem Przemek, od roku systematycznie trenuję pod biegi OCR. Treningi moje to połączenie, crossfitu, treningu obwodowego, kalineistyki, treningu siłowego, biegania, jazdy na rowerze i pływania.

Tak wiem, większość z tu obecnych może mnie wyśmiać i powiedzieć że jest: .................... (tutaj można wstawić co się chce). 

Jednakże widzę efekty: podnoszę większe ciężary, szybciej biegam, poprawiła się sylwetka oraz pokonuję większość przeszkód na biegach OCR (90%).

Chciałbym znaleźć tutaj pomocną dłoń w kwestii zmiany pewnych treningów jak i sposobu odżywiania.

chciałbym również pozyskać wiedzę związaną z mechaniką działania ludzkiego ciała i wszystkiego związanego z treningiem włącznie z tą stroną naukową.

Mam nadzieję że nauczę się dużo przydatnych rzeczy.

Dziękuję za lekturę i pozdrawiam,

Przemo :)

I już? wszystkiego się dowiedziałeś? :)

#4 Przemocny1

Przemocny1

Nowy

• Members
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 19 October 2019 - 19:07 PM

I już? wszystkiego się dowiedziałeś? :)

Jasne że nie, każdego dnia dowiaduję się czegoś nowego.

To taka Niekończąca się opowieść.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 4

0 użytkowników, 4 gości, 0 anonimowych