Skocz do zawartości

Zdjęcie

Wpływ alkoholu na zdrowie

alkohol zdrowie

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 Weronika18550

Weronika18550

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 684 postów

Napisano 28 June 2018 - 11:14 AM

Moi drodzy, od zawsze wiadomo, że alkohol źle wpływa na zdrowie. Osoby ćwiczące starają się go wyeliminować z ćwiczeń całkowicie, żeby nie psuć efektów nad którymi długo pracowali. Zaczęłam się jednak zastanawiać, jak dokładnie alkohol wpływa na zdrowie? Co jest najgorsze, a co najlepsze (piwo, wino, wódka)? Oczywiście mówię o okazjonalnym piciu alkoholu, a nie na umór. Jak do zdrowia ma się picie do utraty przytomności (nawet raz na jakiś czas)? Wydaje mi się to niemożliwe, aby taki stan upojenia nie doprowadzał do jakichś zmian w mózgu. Ciekawa jestem Waszych opinii. :)

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 rico89

rico89

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1051 postów

Napisano 28 June 2018 - 12:44 PM

Podobno zanikają szare komórki i w tym jest dużo prawdy bo spojrzeć na ludzi, którzy nadużywają mają coś z głową ;)

ricosyg.png

#3 DeckardShaw

DeckardShaw

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 154 postów

Napisano 28 June 2018 - 16:46 PM

Niektórzy nie piją, a szarych komórek mają też niewiele  ;)  Ale tak poważnie lampka czerwonego wina raz na jakiś czas ma całkiem dobry wpływ na zdrowie (układ krążenia, trawienie); w większych ilościach - nie polecam

#4 Cyc

Cyc

Nowy

• Members
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 28 June 2018 - 19:13 PM

Generalnie lampka wina czy drink nie zaszkodzą. Myślę, że lepiej jest się nie upijać. Alkohol podobnie jak leki czy narkotyki nie mają dobrego wpływ na nasz mózg i zdrowie.

#5 reva

reva

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1596 postów

Napisano 29 June 2018 - 09:33 AM

Alkohol nie jest zły w odpowiednich dawkach i nie codziennie.

#6 Gunsout

Gunsout

Legenda

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 5764 postów
  • LocationPoznań

Napisano 29 June 2018 - 09:58 AM

No dokładnie, degustacyjnie raz na jakiś czas można się napić, nikomu nie zaszkodzi.

Body Engineers Polska

http://www.bodyengineers.pl

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: alkohol, zdrowie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych