Skocz do zawartości

Zdjęcie

Złamana dłoń

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 idluta

idluta

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 24 June 2018 - 16:35 PM

Witam jakiś czas temu złamałem dłoń i to dość poważnie. Teraz na spokojnie mogę już ćwiczyć podciągać się ale ten ból czasami doskwiera. Raz zrobiłem sobie bandażem elastycznym i było dużo lepiej niż bez niego. Czy są tutaj ludzie obeznani w temacie, którzy mogli by polecić jakiś ciekawy usztywniacz który też by nie przeszkadzał jakoś zbytnio w ćwiczeniu. Zaznaczam, że dłoń jest zrośnięta kościu już mocne mam to potwierdzone od lekarza.

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 romyeyav

romyeyav

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 26 June 2018 - 10:33 AM

Jak dawno temu byłą złamana dłoń? rok, dwa czy parę miesięcy temu. Chyba najlepszym sposobem będzie kupić po prostu taki stabilizator i powinno pomóc. Musisz mieć również taki stabilizator który nie będzie powodał że jedna ręka jest wyżej druga troszkę niżej. Nic tylko kupować dalej trenować, możesz ewentualnie zastosować jeszcze jakieś maści lub używać takiej piłeczki rehabilitacyjnej do ściskania aby wyrobić mocniejsze mięśnie w dłoni.

#3 notasatof

notasatof

Początkujący

• Members
  • Pip
  • 20 postów

Napisano 04 July 2018 - 02:00 AM

Tak to już bywa ze złamaniami bardzo dawno temu za dzieciaka złamałem sobie dłoń i czasami na złą pogodę nawet boli. Przy ćwiczeniach gdy ją obciążam tak samo. Nie ma lekko takie coś bedzie z nami już do końca życia się trzymało i musisz sobie z tym radzić. Lepiej aż tak mocno nie blokować tej dłoni, skoro kość zrośnięta czasu minęło to nie będzie łatwo tego naprawić. Mogłeś reagować gdy kość dopiero co się zrastała wtedy może jeszcze lepiej by Ci poukładali. Teraz ewentualnie znowu złamać operacyjnie i lepiej o nią zadbać

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych