Skocz do zawartości

Zdjęcie

Zestaw na Dzień Ojca

zestaw dzień ojca

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Maja P.

Maja P.

Mistrz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 783 postów

Napisano 20 June 2018 - 15:45 PM

Zbliża się dzień ojca, propozycja na prezent :) :

https://centrumodzyw... ojca&results=1

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 milanka

milanka

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisano 20 June 2018 - 19:28 PM

Ok, a w takim razie spytam od razu - jak myślisz, czy jest sens kupować ten suplement komuś, kto nie tyle co trenuje, ale wykonuje ciężką, fizyczną pracę? Chciałam kupić zestaw witamin po prostu, ale widzę, że w tym co podałaś jest ich sporo + dodatkowe składniki. Wprawdzie nie wiem jak by zareagował i czy nie pomyślałby, że żartuję z niego ;p Tak czy inaczej- polecałabyś? 

#3 Maja P.

Maja P.

Mistrz

• Members
  • PipPipPipPip
  • 783 postów

Napisano 21 June 2018 - 10:02 AM

Ok, a w takim razie spytam od razu - jak myślisz, czy jest sens kupować ten suplement komuś, kto nie tyle co trenuje, ale wykonuje ciężką, fizyczną pracę? Chciałam kupić zestaw witamin po prostu, ale widzę, że w tym co podałaś jest ich sporo + dodatkowe składniki. Wprawdzie nie wiem jak by zareagował i czy nie pomyślałby, że żartuję z niego ;p Tak czy inaczej- polecałabyś? 

Myślę, że jak najbardziej. W zestawie masz witaminy od Muscle Care i Joint Flex z Real Pharmu  na ochronę kości i stawów, a dodatkowy shaker może zmotywuje tatę do treningów :D

#4 milanka

milanka

Maniak

• Members
  • PipPipPip
  • 260 postów

Napisano 21 June 2018 - 19:38 PM

Hah, chciałabym, serio, chociaż tata z tych osób, które wiecznie powtarzają, że chciałyby, ale nie mają czasu, co niestety chyba odziedziczyłam po nim ;) Ale właśnie na duży plus ta ochrona kości i stawów, zwłaszcza dla osób w tym wieku. Nic, kupię, zobaczymy co z tego wyjdzie, zapowiada się znacznie lepiej niż zwykły zestaw witamin, więc dzięki za odpowiedź :)

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zestaw, dzień, ojca

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych