Skocz do zawartości

Zdjęcie

ZMA

• Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 katarzynaczarna

katarzynaczarna

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 408 postów

Napisano 07 July 2018 - 18:15 PM

Stosujecie ZMA?

Dla mnie rewelacja. Magnez plus cynk i witamina B6 brzmią optymalnie i to nie tylko dla profesjonalnego sportowca. Piję dużo kawy, więc magnez i tak przyjmuję dodatkowo, a z cynkiem miewam problemy i czasami niedobory. Szkoda, że wcześniej nie wiedziałam, że są w ogóle na rynku dostępne takie preparaty.

Polecamy

Polecamy
  • Advert

#2 benek00

benek00

Gaduła

• Members
  • PipPipPip
  • 101 postów

Napisano 07 July 2018 - 23:37 PM

Ja jako pracy przy komputerze oraz piciu trochę kawy stosuje ZMA z paru przyczyn poprawia działanie wzroku, poprawia stan kości oraz że troszkę słabo u mnie z owłosieniem na głowie to pomaga trochę to podtrzymać. Kawa jeszcze wypłukuje magnez dlatego też to przjmuje, chociaż ostatnio ograniczyłem kofeinę na zwykła kawę zbożowa. Gdy mam problemy ze snem również stosuje tą suplementację, ale nie wiem czy to mi pomaga czy po prostu głowa działa tak że rano lepiej się czuje. 

#3 katarzynaczarna

katarzynaczarna

Ekspert

• Members
  • PipPipPip
  • 408 postów

Napisano 08 July 2018 - 16:05 PM

Kiedyś miałam spory problem z niedoborem cynku i do tego piję sporo kawy, więc ZMA wydaje mi się świetną opcją dla mnie. Powiem szczerze, że nie wiedziałam, że w ogóle są takie dobre zestawy w sklepach sportowych. Teraz trochę sobie analizuję co można dostać i jestem też pewna, że kupię też sobie fajny zestaw witamin i minerałów, ponieważ widać że skład jest komponowany naprawdę w bardzo dobry i przemyślany sposób.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych