TREC HMB Revolution 150 kaps

TREC HMB Revolution 150 kaps kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

TREC HMB REVOLUTIONS

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 52 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 52 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,56 zł.

52,50 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Najbliższa wysyłka już
Monday, 18.01.2021 15:00

Zadaj pytanie

TREC HMB Revolution 150 kaps

TREC HMB Revolution 150 kaps

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Opis produktu

Wielu sportowców latami poszukuje dobrego i skutecznego suplementu diety, który będzie dla nich idealnym uzupełnieniem codziennych posiłków. Zagwarantuje również lepsze wyniki podczas treningów i cały czas będzie pobudzał do działania. Takich suplementów na rynku jest wiele, jednak czasem ich działanie jest tylko czasowe. Po upływie kilku tygodni, początkowe rezultaty mogą przestać być tak obiecujące, jak to było na początku. Dlatego też najlepiej jest szukać suplementu diety, który przede wszystkim daje długoterminowe korzyści. Być może przyrost masy czy też lepsza forma nie są widoczne po kilku dniach, jednak rozwój długofalowy jest niezwykle korzystny. Takim suplementem jest właśnie Trec HMB Revolution, zawierający 150 kapsułek.

Ten suplement diety jest głównie przeznaczony dla kulturystów. Poza tym może być stosowany także przez osoby, które uprawiają sporty wyczynowe. Jak działa dany produkt? Przede wszystkim ma on bardzo silne działanie antykataboliczne. Zabezpiecza zatem mięśnie przed niszczeniem. Arginina, która wchodzi w skład produktu, wspomaga natomiast wytwarzanie się hormonu wzrostu. Poza tym arginina ma również ścisły związek z wydzielaniem się tlenku azotu. Dzięki tlenkowi azotu zwiększa się ilość napływającej krwi do mięśni. Poza tym pozwala on również na dotarcie do mięśni sporych ilości tlenu i substancji odżywczych, które podczas budowania masy mięśniowej są niezwykle istotne. Dlatego też stosowanie tego suplementu wpływa przede wszystkim na to, że budowana jest wysokiej jakości muskulatura mięśniowa. Poza tym bardzo szybko redukowana jest także zbędna tkanka tłuszczowa, co w przypadku kulturystyki, ma bardzo duże znaczenie. Suplement jakim jest Trec HMB Revolution, należy do grupy dietetycznych środków spożywczych o specjalnym przeznaczeniu żywieniowym. Dlatego też jest on w stanie zaspokoić potrzeby organizmu nawet przy bardzo intensywnym wysiłku, jaki ma miejsce podczas treningów kulturystów. Tlenek azotu, dzięki któremu krew szybko napływa do mięśni, daje również jedną bardzo istotną korzyść kulturystom, ich mięśnie dzięki temu stają się bardziej napięte i również "napompowane". To natomiast sprawia, że przyrasta siła oraz oczywiście masa mięśniowa, która dla kulturystów ma kluczowe znaczenie.

Suplement jest przeznaczony zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Należy jednak pamiętać o tym, iż jego stosowanie również ma pewne ograniczenia. Przede wszystkim nie powinny go stosować osoby, które mają uczulenie na któryś składnik produktu. Poza tym nie jest to również suplement do stosowania dla kobiet karmiących, jak i dla kobiet w ciąży. Opakowanie produktu powinno zostać skutecznie zabezpieczone i schowane przed dziećmi. Najlepiej jest przechowywać je w suchym i oczywiście zacienionym miejscu. Ważne jest również to, by nie przekraczać dawek zalecanych przez producenta. Każde takie przekroczenie dawki, może bowiem skutkować odbiciem się źle na naszym stanie zdrowia.

Jak natomiast należy Trec HMB Revolution stosować? Porcja dzienna to maksymalnie 6 kapsułek. Powinny zostać ona podzielone na 3 równe porcje, czyli po 2 kapsułki za każdym razem. Każda porcja powinna zostać popita odpowiednią ilością wody, czyli około 300 ml. Producent produktu podał wyraźne wytyczne co do tego jak stosować produkt w dzień treningowy i jak w dzień nietreningowy. W dzień treningowy najlepiej jest spożyć 2 kapsułki rano, około pół godziny przed naszym pierwszym posiłkiem. Kolejna porcja, czyli znów 2 kapsułki, powinny zostać spożyte bezpośrednio po wykonanym treningu. Natomiast trzecia dawna powinna być przyjmowana bezpośrednio przed snem.

W dzień nietreningowy przyjmowanie produktu powinno wyglądać w następujący sposób. Pierwsza porcja również około pół godziny przed pierwszym spożywanym posiłkiem. Kolejna natomiast około pół godziny przed planowanym obiadem. Następnie porcja około pół godziny przed pójściem spać. Branie suplementu powinno odbywać się zgodnie z zaleceniami producenta. Nie należy przekraczać dawki i dla osiągnięcia prawidłowych efektów, należy trzymać się określonych założeń.

Skład produktu można podzielić na składniki aktywne oraz na składniki dodatkowe. Składnikiem aktywnym jest Beta-Hydroksy Beta-Metylomaślan Arrgininy. W jednej kapsułce znajduje się go 500 mg. Składniki dodatkowe to natomiast: sole magnezowe kwasów tłuszczowych, oraz żelatyna/celuloza.

Trec HMB Revolution, to udoskonalona formuła HMB, stosowanego przez kulturystów i osoby uprawiające sporty wyczynowe. Jest to produkt, który powinien być stosowany przez grupę, której przede wszystkim jest dedykowany. Składniki, które zawiera, są bowiem specjalistycznie dobrane do wysiłku, jaki na swych treningach mają kulturyści i sportowcy wyczynowi. Oczywiście prawidłowe korzystanie z suplementu, powinno opierać się przede wszystkim na przyjmowaniu ściśle określonych dawek. Tylko wtedy gdy będą one pełne i regularne, będziemy mogli dostrzec płynące ze spożywania tego produktu korzyści. Powinien być to zatem bardzo świadomy zakup, oparty na potrzebach naszego organizmu.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie centrumodzywek.net jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu