MHP Secretagogue-One - 30 saszetek

MHP Secretagogue-One - 30 saszetek kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 156 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 156 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 4,68 zł.

156,48 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zamów teraz, wysyłka już za:
Nie czekaj, zamów teraz!

Zadaj pytanie

MHP Secretagogue-One - 30 saszetek

MHP Secretagogue-One - 30 saszetek

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Opracowany przez lekarzy naturalny czynnik wzrostu

Secretagogue-One, najlepiej sprzedający się środek w swojej kategorii w Stanach Zjednoczonych, został pierwotnie opracowany przez dr Vincenta C. Giampapę - uznanego specjalistę światowej klasy od hormonalnych terapii zastępczych, dla jego pacjentów w klinice zajmującej się walką z objawami starzenia się. Teraz, kiedy jego pozytywne działanie zostało wielokrotnie dowiedzione, a kulturyści i entuzjaści tężyzny fizycznej odkryli korzyści jego przełomowego składu, Secretagogue-One jest dostępny także tobie dzięki wspólnemu wysiłkowi dr Giampapy i MHP.

Co to jest HGH?

Ludzki hormon wzrostu (human growth hormone – HGH, znany także jako somatotropina), produkowany przez przysadkę, jest niezbędny dla wzrostu i regeneracji komórek i tkanek. Produkcja HGH w organizmie jest bardzo wysoka w okresie dzieciństwa i w wieku dojrzewania. Niestety, po ukończeniu dwudziestego roku życia wydzielanie hormonu wzrostu przez przysadkę spada o około 14% na każde dziesięć lat. Kiedy kończysz sześćdziesiąt lat, utrata 75% wyjściowej ilości HGH nie jest niczym nietypowym. Do fizycznych objawów zmniejszonej produkcji hormonu wzrostu należą między innymi zmarszczki, większa ilość tkanki tłuszczowej, utrata masy mięśniowej czy spadek energii. Secretagogue-One to odmładzająca mieszanka wspomagająca, składająca się ze środków pobudzających wydzielanie hormonu i innych prekursorów, których udowodnionym działaniem jest takie wspieranie organizmu, że może on w naturalny sposób produkować więcej hormonu wzrostu. Środki te posiadają potężny system usprawniający wchłanianie i są pakowane w prawne zastrzeżoną „matrycę polimerową glukozy”, dzięki czemu ich przyswajanie jest niemal stuprocentowe, w odróżnieniu od konkurencyjnych środków pobudzających sekrecję, których poziom wchłaniania wynosi zaledwie 10-15%.

Składniki Secretagogue-One o udowodnionym działaniu

Glicyna – glicyna stymuluje wydzielanie hormonu wzrostu u mężczyzn

L Glutamina – poziom dwuwęglanów osocza i hormonu wzrostu wzrasta po doustnym podaniu glutaminy.

L-Tyrozyna

GABA – długotrwała terapia baklofenem polepsza osłabioną odpowiedź hormonu wzrostu na podaną dożylnie argininę u badanych z uszkodzeniem rdzenia kręgowego.

L-Arginina – wydzielanie hormonu wzrostu u mężczyzn jest stymulowane poprzez różne mechanizmy przez hipoglikemię wywoływaną przez insulinę, argininę i L-dopa (L-3,4-dihydroksyfenyloalaninę).

Kwas piroglutaminowy

L-Lizyna – wysoki wpływ spożywania aminokwasów oraz wykonywania ćwiczeń oporowych na stężenie hormonu wzrostu w osoczu młodych mężczyzn.

Naturalna mieszanka

Składniki Secretagogue-One działają w sposób naturalny, zapewniając właściwe otoczenie do wytwarzania zdrowego poziomu hormonu wzrostu z zachowaniem stanu równowagi. Secretagogue-One to środek nietoksyczny, nie zawierający syntetycznych hormonów, które mogłyby osłabić twój system endokrynologiczny. Secretagogue-One wspomaga działanie przysadki w zrównoważony i naturalny sposób. Po prostu dodaj go do rozsądnie ułożonej diety i planu treningowego, a gwarantujemy, że będziesz zadowolony ze sposobu, w jaki czujesz się i wyglądasz.

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu