Tested GH Booster - 60 kaps.

Tested GH Booster - 60 kaps. kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

TESTED GH

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 78 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 78 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,34 zł.

78,61 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zamów teraz, wysyłka już za:
Nie czekaj, zamów teraz!

Zadaj pytanie

Tested GH Booster - 60 kaps.

Tested GH Booster - 60 kaps.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

- Zwiększa bardzo szybko siłę
- Wzrost beztłuszczowej masy mięśni
- Pomaga utrzymać młodzieńczy wigor

Tested GH Booster jest nowe podejście do zwiększenia wyników sportowych i dobrego samopoczucia. Tested GH Booster zawiera dawkę kliniczną zbadanego Alpha glicerolu fosforylo choliny (-GPC) 450mg. Po pierwszej porcji będziesz wiedzieć i czuć, jak skuteczny jest Tested GH Booster. Powinien być używany przez tego kto chce zwiększyć szybko siłę. Suplement został potwierdzony klinicznie iż działa bardzo szybko, efektywny i uważany jest za bardzo silny produkt!

Jak działa Tested GH Booster?
Alfa-glicerolu fosforylu choliny (-GPC) stanowi bezpośredni dopływ choliny do krwiobiegu. Cholina jest podstawowym składnikiem wszystkich najważniejszych fosfolipidów w naszym ciele. Cholina jest poddawana procesowi nazwie acetylacji, co prowadzi do powstawania acetylocholiny, która jest jednym z najważniejszych neuroprzekaźniki ośrodkowego układu nerwowego, a odpowiedzialne za przekazywanie impulsów komunikacji pomiędzy neuronami.

-GPC przechodzi przez barierę krew-mózg w celu zwiększenia poziomu choliny w mózgu i jest zaangażowana w syntezę i uwalnianie acetylocholiny (AC). Ten impuls choliny uwalniania AC znacząco stymulując funkcje poznawcze.

-GPC dostarcza szybko wchłanianej postać choliny, który okazał się podnieść poziom wolnej choliny w osoczu szybciej niż w innych prekursorach choliny. -GPC jest włączona do fosfolipidów mózgu w ciągu 24 godzin po absorpcji - korzystne działanie wzmacniające pamięć.

-GPC wykazało,iż stymuluje wewnętrzną produkcję i uwalnianie hormonu wzrostu, prawdopodobnie poprzez podniesienie sieciowego i poprzez hamowanie uwalniania hormonu somatostatyny.

SKŁADNIKI AKTYWNE Tested GH Booster   
Porcja 2kap   
Ilość porcji w opakowaniu 30   
Opakowanie 60kap   
Zawartość jednej porcji zaw:
L-Alpha Glycerylphosporylcholine(50%) 900 mg
(Yielding 450mg Alpha-GPC)   

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu