FitMax Kre Alkalyn 120 kaps.

FitMax Kre Alkalyn 120kaps. kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

FITMAX KRE-ALKALYN

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 74 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 74 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,22 zł.

74,07 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Najbliższa wysyłka już
Monday, 26.07.2021 15:00

Zadaj pytanie

FitMax Kre Alkalyn 120 kaps.

FitMax Kre Alkalyn 120 kaps.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Kre-Alkalyn + R-ALA - jedyne połączenie na rynku dwóch niezwykle efektywnych substancji jakimi są buforowana kreatyna Kre-Alkalyn oraz R-izomer kwasu alfa liponowego R-ALA. Dzięki synergii obu składników wyprodukowano najsilniejszą patentowaną kreatynę dostępną na rynku suplementów.

  • Niezwykle skuteczne połącznie Kre-Alkalynu i R-ALA
  • Brak konwersji do kreatyniny
  • Brak retencji wody podskórnej
  • Maksymalne wsparcie wzrostu masy i siły
  • Przyspieszenie anabolizmu i zahamowanie katabolizmu


FitMax Kre-Alkalyn+R-ALA
to produkt przeznaczony jest szczególnie dla sportowców trenujących dyscypliny siłowe, szybkościowo-siłowe oraz wytrzymałościowe. Zawiera KRE-ALKALYN® - patentowany, buforowany monohydrat kreatyny, który nie konwertuje w organizmie do kreatyniny i R-ALA (kwas R-alfa liponowy) – biologicznie czynną substancję usprawniającą transport i działającą antyoksydacyjnie. R-ALA stabilizuje poziom glikeniczny organizmu, zwiększając poziom glikogenu i obniżając stężenie lipidów we krwi. Zwiększa wydajność psychiczną i fizyczną.

Wszystkie firmy na całym świecie, produkujące suplementy, szukają coraz nowszych połączeń substancji aktywnych. Elementy składowe odżywki są dobierane w taki sposób, aby maksymalnie oddziaływały na siebie, dając tym samym większe możliwości działania tegoż suplementu. Firma Fitmax, nie pozostając w tyle za gigantami w branży, także prowadzi intensywne badania w celu uzyskania oryginalnych produktów. Dzięki tym zabiegom i pracy wielu osób powstał preparat Kre-Alkalyn® + R-ALA.

W suplemencie dostępne są dwie substancje aktywne:

Kre-Alkalyn® - nazwa skomplikowana, a działanie bardzo proste. Jest to bowiem opatentowany, buforowany monohydrat kreatyny o specjalnych właściwościach. Odpowiedzialny jest on w organizmie, podobnie jak jego poprzednik, za powstawanie energii (poprzez fosfokreatynę oddająca cząsteczkę fosforu do ADP), za znacznie krótszy czas regeneracji potreningowej oraz odpowiednie środowisko wodne w komórkach mięśniowych sprzyjające procesom anabolicznym. Posiada on jednak tzw. pH Controlled Delivery - system dzięki, któremu Kre-Alkalyn® po zetknięciu z wodą nie zamienia się w produkt odpadowy jakim jest kreatynina, utrzymując cały czas pH w obszarach zasadowych (nawet przy znacznym zakwaszeniu ustroju).

R-ALA - R-izomer kwasu alfa liponowego . Dzięki biologiczne aktywnej formie jest znakomicie "tolerowany" przez organizm, naśladuje działanie insuliny, działa antyoksydacyjnie, podwyższa sprawność układu immunologicznego poprzez sprawniejsze stymulowanie glutationu, działa jako segregator substancji odżywczych, odgrywa znaczącą rolę przy ochronie tlenowej degradacji mózgu, jest znakomitym transporterem i aktywatorem.

Składniki aktywne: Ilość w porcji (2 kap.)
Tłuszcz 0 g
Węglowodany 0 g
Białko 0 g
Kre-Alkalyn® (Patent#6,399,661) 1500 mg
R-ALA (kwas R-alfa liponowy) 100 mg
Wartość energetyczna 16,7 kcal / 70,8 kJWielkość porcji: 2 kap.
Ilość porcji w opakowaniu: 60

Dawkowanie i sposób użycia:
Dzień treningowy: stosować jedną porcję (2 kap.) Fitmax Kre-Alkalyn + R-ALA na 30 minut przed treningiem, oraz jedną porcję (2 kap.) bezpośrednio po wysiłku.
Dzień bez treningowy: stosować jedną porcję rano na czczo oraz jedną porcję w ciągu dnia.

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu