FitMax Kre Alkalyn plus R-Ala 120kaps.

FitMax Kre Alkalyn plus R-Ala 120kaps. kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

FITMAX KREALKALYN

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 74 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 74 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,22 zł.

74,07 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Najbliższa wysyłka już
Jutro 15:00

Zadaj pytanie

FitMax Kre Alkalyn plus R-Ala 120kaps.

FitMax Kre Alkalyn plus R-Ala 120kaps.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Wszystkie firmy na całym świecie, produkujące suplementy, szukają coraz nowszych połączeń substancji aktywnych. Elementy składowe odżywki są dobierane w taki sposób, aby maksymalnie oddziaływały na siebie, dając tym samym większe możliwości działania tegoż suplementu. Firma Fitmax , nie pozostając w tyle za gigantami w branży, także prowadzi intensywne badania w celu uzyskania oryginalnych produktów. Dzięki tym zabiegom i pracy wielu osób powstał preparat Kre-Alkalyn + R-ALA .

Produkt przeznaczony jest szczególnie dla sportowców trenujących dyscypliny siłowe, szybkościowo-siłowe oraz wytrzymałościowe. Zawiera: KRE-ALKALYN - patentowany, buforowany monohydrat kreatyny, który nie konwertuje w organizmie do kreatyniny i
R-ALA (kwas R-alfa liponowy) biologicznie czynną substancję usprawniającą transport i działającą antyoksydacyjnie. R-ALA stabilizuje poziom glikeniczny organizmu, zwiększając poziom glikogenu i obniżając stężenie lipidów we krwi. Zwiększa wydajność psychiczną i fizyczną.

W suplemencie dostępne są dwie substancje aktywne:

Kre-Alkalyn - nazwa skomplikowana, a działanie bardzo proste. Jest to bowiem opatentowany, buforowany monohydrat kreatyny o specjalnych właściwościach. Odpowiedzialny jest on w organizmie, podobnie jak jego poprzednik, za powstawanie energii (poprzez fosfokreatynę oddająca cząsteczkę fosforu do ADP), za znacznie krótszy czas regeneracji potreningowej oraz odpowiednie środowisko wodne w komórkach mięśniowych sprzyjające procesom anabolicznym. Posiada on jednak tzw. pH Controlled Delivery - system dzięki, któremu Kre-Alkalyn po zetknięciu z wodą nie zamienia się w produkt odpadowy jakim jest kreatynina, utrzymując cały czas pH w obszarach zasadowych (nawet przy znacznym zakwaszeniu ustroju).

R - ALA - R-izomer kwasu alfa liponowego . Dzięki biologiczne aktywnej formie jest znakomicie "tolerowany" przez organizm, naśladuje działanie insuliny, działa antyoksydacyjnie, podwyższa sprawność układu immunologicznego poprzez sprawniejsze stymulowanie glutationu, działa jako segregator substancji odżywczych, odgrywa znaczącą rolę przy ochronie tlenowej degradacji mózgu, jest znakomitym transporterem i aktywatorem.

Sposób użycia:
W dni treningowe: 2 kapsułki (1600mg) 30min przed sesją treningową oraz 2 kapsułki (1600mg) bezpośrednio po sesji treningowej. Dni nietreningowe: 2 kapsułki (1600mg) 30min przed pierwszym posiłkiem oraz 2 kapsułki (1600mg) 30min przed ostatnim posiłkiem. Przy każdyj porcji należy spożywać min. 250 ml wody niegazowanej. W celu nasilenia działania Kre-Alkalynu i R-ALA warto łączyć z Amino 2000 i Carbo firmy Fitmax.

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu