Activlab TCM Powder 500g

Obniżka! Activlab TCM Powder 500g kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

(4/5)
1 ocena
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

Nowy produkt

Nie ma punktów za ten produkt, ponieważ już jest na niego promocja.

42,21 zł

-5,00 zł

47,21 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Najbliższa wysyłka już
Monday, 21.09.2020 15:00

Zadaj pytanie

Activlab TCM Powder 500g

Activlab TCM Powder 500g

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Activlab TCM Powder

 

OPIS PRODUKTU

TCM POWER 500 g firmy ACTIVLAB jest produktem wspomagającym dedykowanym osobom uprawiającym intensywnie sporty wyczynowe lub rekreacyjne, a także wszystkim, którzy podejmują znaczny wysiłek fizyczny. Suplement ten dostarcza organizmowi niezbędną do wytwarzania energii oraz budowy masy mięśniowej kreatynę. Znajduje się ona pod postacią jabłczanu kreatyny.

Kreatyna jest aktywnym składnikiem suplementu. Jej skuteczność jest niezwykle wysoko ceniona ze względu na powodowanie szybkiego wzrostu masy mięśniowej. W skład kreatyny wchodzą trzy aminokwasy (arginina, glicyna oraz metionina). Dzięki produkcji tego składnika następuje zwiększenie wydolności organizmu, zwłaszcza przy podejmowanym wysiłku o wyjątkowo nasilonej intensywności i szybkich zmianach dynamicznych ćwiczeń.

TCM POWER 500 g zawiera w sobie składnik aktywny w postaci kreatyny w bardzo dobrze przyswajalnej dla organizmu postaci (jabłczan). Dzięki tej formie działanie budujące muskulaturę jest znacznie wyższe niż w przypadku zażywania na przykład monohydratu.

ZASTOSOWANIE ACTIVLAB TCM POWER 500 G

ACTIVLAB TCM POWER 500 G polecany jest szczególnie tym osobom, które podejmują bardzo intensywny wysiłek fizyczny. Stosowany jest przede wszystkim przez sportowców amatorsko i zawodowo uprawiających sporty związane z siłą i koniecznością, takie jak sporty walki (boks, taekwon-do itp.) czy sporty siłowe (między innymi kulturystyka, podnoszenie ciężarów).

Suplement jest środkiem wspomagającym w znacznym stopniu wydolność organizmu, a co za tym idzie zwiększający pozytywne efekty treningu. Dzięki stopniowemu uwalnianiu substancji aktywnej powoduje wzrost masy mięśni oraz energii w sposób optymalny. Nie następuje gwałtowny efekt powodujący bezwartościowe "napompowanie" mięśni.

Ze względu na to, że z powodu zawartości kreatyny ACTIVLAB TCM POWER 500 G wspomaga produkcję ATP (adenozynotrifosforan). Jest to substancja zbudowana z adeiny, rybozy oraz trzech reszt fosforanowych, ATP należy do grupy podstawowych związków energetycznych w organizmie ludzkim. Jest odpowiedzialny za zwiększenie siły mięśni i ich wytrzymałość na długotrwały wysiłek.

Dodatkowo ACTIVLAB TCM POWER 500 G wspomaga walkę z katabolizmem. Jest idealnym środkiem, który zmniejsza zmęczenie mięśni i przyspiesza regenerację po zakończonym treningu. Dzięki temu produktowi znacznie szybciej następuje powrót do stanu sprzed podejmowanej aktywności. Jest to niezwykle istotne, zwłaszcza w sytuacji, gdy dochodzi do gwałtownego wzrostu energetyczności.

UWAGI DOTYCZĄCE SUPLEMENTACJI PRODUKTEM ACTIVLAB TCM POWER 500 G

Niezwykle istotne jest, aby stosując produkt uważać, by nie dostał się w ręce dziecka. ACTIVLAB TCM POWER 500 G przy stosowaniu zgodnie z zaleceniami jest produktem bezpiecznym dla dorosłych. Stosowany u dzieci może mieć szkodliwy wpływ na aktywność fizyczną oraz skupienie uwagi.

Ważne, aby przed rozpoczęciem suplementacji z zastosowaniem ACTIVLAB TCM POWER 500 G skonsultować się z lekarzem czy nie występują takie choroby jak cukrzyca, zaburzenia w pracy nerek lub wątroby. Są to bowiem czynniki wykluczające suplementację z wykorzystaniem kreatyny. Wykonanie odpowiednich badań poparte profesjonalną analizą medyczną pozwoli wyeliminować do minimum ewentualne skutki uboczne stosowania kreatyny.

Także osoby ze skłonnością do alergii powinny zachować szczególną ostrożność ze względu na możliwe występowanie śladowych ilości takich składników jak: pochodne mleka, soi, zbóż, które zawierają gluten, jajka, seler oraz gorczycę.

Stosując ACTIVLAB TCM POWER 500 G należy pamiętać, że jest to tylko suplement diety. Konieczne jest stosowanie odpowiednio zbilansowanej diety właściwej do rodzaju podejmowanej aktywności oraz indywidualnych potrzeb organizmu. Najlepiej podjąć współpracę z wykwalifikowanym dietetykiem, który pomoże ułożyć odpowiedni jadłospis, zgodnie z zapotrzebowaniem kalorycznym.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie centrumodzywek.net jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

W celu uzyskania optymalnych efektów ACTIVLAB TCM POWER 500 G powinno się stosować bezpośrednio po zakończonym treningu w dawce 1 łyżeczka = 6 g rozpuszczona w 250 ml. Powoduje tzw. po treningowy wzrost insuliny. Z tego powodu jest to preparat niewskazany dla osób z cukrzycą i innymi zaburzeniami związanymi z gospodarką insulinową.

Można również spożywać w ciągu dnia, w przerwach między wysiłkiem. Najlepiej pić do posiłku lub bezpośrednio po jedzeniu. Nie należy przekraczać zalecanej dawki.

W przypadku dnia będącego przerwą pomiędzy treningami należy spożyć zalecaną dawkę na czczo, przed pierwszym posiłkiem, zachowując odstęp pół godziny do śniadania.

ACTIVLAB TCM POWER 500 G zawiera w sobie składnik aktywny w postaci jabłczanu kreatyny w ilości 5000 mg.

Opakowanie 500 g zawiera w sobie około 83 porcje suplementu.

Składniki suplementu:

 substancja aktywna:

jabłczan kreatyny,

regulator kwasowości:

cytrynian sodu

aromaty:

dostępne różne rodzaje smaków (grejfrutowy, wiśniowy, cytrynowy, pomarańczowy, kiwi)

substancja słodząca:

aspartam,

substancja przeciwzbrylające:

dwutlenek krzemu,

barwniki:

czerwień koszenilowa,

błękit brylantowy.

By (Piaseczno, Polska) on  09 May 2019 (Activlab TCM Powder 500g) :
(4/5
The customer has rated the product but has not posted a review, or the review is pending moderation

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu