Big Zone Creatin 500g

Big Zone Creatin 500g kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

BIG ZONE CRE

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 50 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 50 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,50 zł.

50,93 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Najbliższa wysyłka już
Jutro 15:00

Zadaj pytanie

Big Zone Creatin 500g

Big Zone Creatin 500g

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Pure Creatin to produkt, zawierający mikrorozdrobnioną, czystą kreatynę najwyzszej jakości. Większe stężenie  kreatyny w komórkach mięśniowych prowadzi dowzrostu masy mięśniowej. Kreatyna stała się jednym z najważniejszych dodatków w żywieniu sportowców. Zwiększa wytwarzanie się ATP (adenozynotrójfosforanu), który jest pierwszym źródłem energii dlapracy mięśni. Im większe stężenie  kreatyny w komórkach mięśniowych, tym dłużej i ciężej możesz trenować, co z koleiprowadzi do wzrostu masy mięśniowej. Dodatkowo, przyjmowanie monohydratu kreatyny prowadzi do wzrostu magazynowania wody, która ma pozytywny wpływ natransport składników odżywczych.

Ważną zaletą kreatyny jest też zwiększona synteza białek co daje zwiększony efekt anaboliczny.

Najważniejsze cechy produktu:
- Mikrorozdrobniona forma (200 mesh)
- Wysoka jakość
- Łatwe dawkowanie za pomocą miarki
- Optymalne wchłanianie
- Zwiększa przyrost masy mięśniowej

Big Zone – jakość na pierwszym miejscu

Big Zone to jedna z najlepszych i najpopularniejszych marek na wymagającym rynku niemieckim. Należy do przedsiębiorstwa Headquarter z Berlina, istniejącego od 1993 roku.

Wszystkie produkty Big Zone są produkowane wyłącznie w Niemczech i podlegają ciągłym kontrolom jakości wymaganym w tym kraju.  Tworzone są wespół z naukowcami w zakresie żywienia, farmacji i biochemii. Cała produkcja kontrolowana jest komputerowo, zapewniona jest 100%-towa powtarzalność każdej partii. Oprócz tego każda partia kontrolowana i zatwierdzana jest przez Lebensmittelüberwachung – niemieckie służby sanitarne, oraz sprawdzana przez chemików. Wtedy otrzymuje świadectwo jakości i dopuszczenia do sprzedaży. Produkty Big Zone spełniają wszelkie normy wymagane wg standardów IFS (International Food Standard), DIN ISO Norm, HACCP (Hazard Analysis and Critical Control Points), GMP. Wszystkie opakowania są hermetyczne zamykane, gwarantujemy 100% pewności zgodności zawartości z etykietą. Na linii produkcyjnej, na której produkowane są nasze odżywki, produkowane są tylko środki spożywcze i nie ma możliwości zanieczyszczenia ich przez lekarstwa i środki dopingowe. Wobec tego, każdy sportowiec ma pewność zakupu środków w 100% wolnych od dopingu.

Dawkowanie: 5g około 30 minut przed treningiem i bezpośrednio po treningu, popijać sporą ilością wody lub napojem węglowodanowym.

Skład: mikrorozdrobniony monohydrat kreatyny, tauryna, witamina B6

1 porcja 5 g zawiera: 4,97g monohydratu kreatyny, 0,027g tauryny, 0,003g witaminy B6.

Wartość energetyczna: w 100g: 1667 kJ / 400 kcal; w porcji (5g): 50 kJ / 12 kcal

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu