Controlled Labs Green Bulge - 150kaps.

Controlled Labs Green Bulge - 150kaps. kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

CONT LAB GREEN BULK

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 82 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 82 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,46 zł.

82,41 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zamów teraz, wysyłka już za:
Nie czekaj, zamów teraz!

Zadaj pytanie

Controlled Labs Green Bulge - 150kaps.

Controlled Labs Green Bulge - 150kaps.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Green Bulge to suplement zwiększający siłę i masę mięśniową.

Green Bulge™ to stack kreatynowy zaprojektowany z myślą o tych, na których nie działa standardowa suplementacja kreatyną.


Efekt Green Bulge™ jest wynikiem działania magnezowego chelatu kreatyny, wodorochlorku estru etylowego kreaty, który wpływa na nasz organizm.

Magnezowy chelat kreatyny udział w transporcie i odbudowie ATP – ATP pełni funkcję nośnika energii w naszym organizmie odpowiada za proste syntezy białka oraz skurcze mięśni. Kreatyna uczestniczy, w transporcie i odbudowie ATP. Zwiększa tempo syntezy protein – dzięki zwiększeniu ilości wody zatrzymywanej w komórkach mięśniowych przyczynia się do powstania bardziej anabolicznego (sprzyjającego wzrostowi) środowiska. Hamuje katabolizm - dzięki swoim zdolnościom buforującym pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu pH w mięśniach. Większość enzymów, odpowiedzialnych za rozpad tkanki mięśniowej, może działać tylko w bardzo kwaśnym środowisku. Magnezowy chelat kreatyny wykazuje właściwości antyoksydacyjne – pomaga zwalczyć niebezpieczne dla zdrowia wolne rodniki. Dodatkowo zapobiega szeregowi szkodliwych efektów powstających z powodu utleniania podczas wysiłkowego. Pomaga chronić serce – zarówno w sposób bezpośredni, ponieważ w sercu występuje duże stężenie kreatyny, jak i pośrednio poprzez regulowanie poziomu cholesterolu i ochronę przed skutkami nadmiernego stresu.

Green Bulge™ zawiera dwie najnowsze i naskuteczniejsze formy kreatyny – abyś mógł skorzystać z zalet każdej z nich.

Betaina bezwodna wykazuje dwa główne działania: pomaga w pozbyciu się szkodliwej dla naszego zdrowia, homocysteiny (która może być przyczyną m.in.: miażdżycy). Uczestniczy w powstawaniu sarkozyny, jednego z prekursorów kreatyny.

Dwu-wodorochlorek estru etylowego tauryny pomaga w regulacji poziomu cukru we krwi, wykazuje działanie antykataboliczne (ogranicza proces rozpadu białek), zwiększa stężenie azotu w organizmie oraz pomaga obniżyć soriom cholesterolu.

Dwu-wodorochlorek estru etylowego argininy –bierze udział w powstawaniu tlenku azotu i tym samym wykazuje zdolność do rozszerzania naczyń krwionośnych, pozwalając na lepsze ukrwienie mięśni i tkanek miękkich.

Składniki Green Bulge™ dostarczają organizmowi wysokiej jakości kreatyny, stymulują jej naturalną produkcję oraz optymalizują jej wykorzystanie.

Green Bulge:
- zwiększa siłę i masę mięśniową,
- nasila pompę mięśniową,
- przyspiesza syntezę białek,
- działa antyoksydacyjnie,
- zwiększa wrażliwość na insulinę.


Zalecane dawkowanie
W dni treningowe przyjmuj pierwszą porcję (5 kapsułek) rano, zaraz po przebudzeniu, a drugą (5 kapsułek) zaraz po treningu.
W dni nietreningowe - jedna porcja (5 kapsułek) rano, zaraz po przebudzeniu, drugą (5 kapsułek) w odstępie kilku godzin, na pusty żołądek.


OSTRZEŻENIE
Jeżeli masz lub miałeś jakiekolwiek problemy z ciśnieniem lub sercem, koniecznie skontaktuj się ze swoim lekarzem przed użyciem tego suplementu. Pochodne argininy obniżają ciśnienie tętnicze na skutek zwiększenia przekroju poprzecznego naczyń krwionośnych, głównie tętnic!

Skład:
Porcja 5 kapsułek   
Ilość porcji w opakowaniu 30 (150 kaps)

Zawartość w 1 porcji: 
Mieszanka HyperCre™ 3450 mg
Magnezowy chelat kreatyny  
Wodorochlorek estru etylowego kreatyny  
Betaina bezwodna  
Dwu-wodorochlorek estru etylowego tauryny  
Dwu-wodorochlorek estru etylowego argininy  
Glikocyjamina  
K-R-ALA  
4-Hydroksyizoleucyna

 

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie centrumodzywek.net jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu