GASPARI NUTRITION Size ON Pre-Contest 747g

GASPARI NUTRITION Size ON Pre-Contest 747g kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 128 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 128 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,84 zł.

128,70 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Najbliższa wysyłka już
Monday, 10.08.2020 15:00

Zadaj pytanie

GASPARI NUTRITION Size ON Pre-Contest 747g

GASPARI NUTRITION Size ON Pre-Contest 747g

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Który produkt wybrać - Size On Maximum Performance czy Size On Pre-Contest?
Jeśli zamierzasz budować masę mięśniową wybierz size on maximum performance, natomiast jeśli Twoim celem jest redukcja tkanki tłuszczowej, wybierz size on pre-contest.

Żaden inny suplement kreatynowy nie działa tak szybka i tak długo jak SizeON firmy Gaspari Nutrition. Nowa formuła zawarta w suplemencie czyni go jedynym tego typu produktem na rynku, który zawiera glukonat kreatyny. SizeOn jest pierwszym suplementem kreatynowym z dwufazowym systemem dostarczania jego składników dzięki czemu nie wymaga fazy ładowania oraz zapewnia szybkie, stałe i maksymalne powiększanie komórek mięśniowych. Ponadto, SizeOn jest pierwszym produktem na rynku suplementów zawierającym Outlast™ - węglowodany zaprojektowane przez naukowców specjalnie dla kulturystów. Suplement zwiększający siłę oraz przyspieszający regenerację. Dzięki poczwórnie wzmocnionemu systemowi zapewniającymi stały dopływ energii do mitochondriów komórkowych gwarantuje możliwość przeprowadzania długi sesji treningowych oraz osiągnięcie maksymalnej pompy mięśniowej. SizeON działa tak szybko, że pierwsze zmiany w wyglądzie mięśni oraz sile są zauważalne już po 24-36 godzinach od spożycia pierwszej dawki. Kwestią wartą odnotowania, jest fakt, że produkt ten nie powoduje dolegliwości ze strony układu pokarmowego, nudności, uczucia dyskomfortu itp.

Na targach, które odbywały się podczas zawodów Mr.Olympia w 2005 roku SizeON wzbudził duże zainteresowanie ludzi z branży jako stak kreatynowy oparty na glukonacie kreatyny. Nigdy wcześniej nie było na rynku produktu tak zaawansowanego technologicznie, przez co SizeON bardzo wysoko podniósł poprzeczkę dla innych suplementów kreatynowych. Co czyni produkt marki Gaspari tak wyjątkowym? Cóż, można by powiedzieć, że jest to „najszybciej i najdłużej działający cell wolumizer na świecie” ale będzie to odpowiedź zbyt ogólna. Przyjrzyjmy się bliżej, co czyni ten produkt tak wyjątkowym i efektywnym.

Krótka charakterystyka
Naukowo udowodniona skuteczność poszczególnych składników.
Zwiększa rozmiar komórek mięśniowych.
Podnosi poziom ATP w mięśniach szkieletowych.
Przyspiesza regenerację po treningu aerobowym i siłowym.
Pomaga usuwać szkodliwe metabolity z organizmu.
Usuwa kwas mlekowy i amoniak z komórek mięśniowych.
Maksymalizuje produkcję energii komórkowej.
Poprawia transport tlenu i składników odżywczych do mięśni.
Optymalizuje krążenie krwi oraz wywołuje nieprawdopodobną pompę mięśniową.
Wpływa na poprawę ogólnego samopoczucia.

Glukonat kreatyny jest najnowszą opracowaną formą kreatyny i prawdopodobnie okaże się być również najbardziej efektywną formą. Opracowana przez Bruce'a Kneller'a specjalnie dla Gaspari Nutrition formuła zawiera jony kreatyny związane z jonami glukozy. Skutkuje to tym, że związek wchłania się tą samą drogą co glukoza (łatwo i niemalże w całości), łatwo rozpuszcza się w wodzie, dobrze smakuje i co najważniejsze wydaje się być najbardziej efektywną formą kreatyny jaka kiedykolwiek została stworzona. Powód jest prosty: większość form kreatyny dostaje się do krwi używając jednofazowego systemu wchłaniania – formy te działają dobrze, niektóre bardzo dobrze ale żadna z nich nie zapewnia optymalnej ani maksymalnej absorpcji.

Dla przykładu – Ester Etylowy Kreatyny(CEE) używa estru etylowego aby dostarczyć kreatynę do krwi i w konsekwencji do mięśni (i robi to bardzo dobrze) jednak kiedy cząsteczka się jonizuje w Twoim organizmie zostaje kreatyna (dobrze) i alkohol etylowy – etanol (nie za dobrze). Powoduje to, że nie ma 'dopalacza', który dostarczył by kreatynę do mięśni szybciej lub z większą siłą, przez co dostaje się ona do mięśni w ilości dużo mniejszej niż wynosi optymalne lub maksymalne zapotrzebowanie. W przypadku Glukonatu Kreatyny związkiem transportującym jest glukoza, która bardzo dobrze wchłania się z układu pokarmowego i kiedy cząsteczka się podzieli w organizmie zostaje kreatyna i glukoza (dużo bardziej przydatny związek niż etanol), która powoduje wyrzut insuliny transportującej składniki odżywcze, w tym kreatynę prosto do komórek mięśniowych szybko i z dużą siłą. Ten dwufazowy system jest unikalny wśród wszystkich produktów kreatynowych dostępnych na rynku. Teraz zapamiętaj gdzie przeczytałeś o tym po raz pierwszy.

SizeON zawiera firmową mieszankę (procedura patentowa w toku) oligosacharydów o nazwie Outlast™. Są to kompleksowe węglowodany o niskim indeksie glikemicznym zaprojektowane przez wybitnych naukowców z dziedziny inżynierii bioprocesowej. Kompleks ten zawiera unikalne cechy właściwe dla mieszanek amylazy/amylopektyny wyłączając jednak „ciężkość” tych mieszanek. Gaspari Nutrition jest pierwszą i jedyną firmą, która uzyskała licencję na używanie systemu Outlast™ w swoich produktach więc możecie spodziewać się pojawienia tej mieszanki w innych produktach w najbliższym czasie. Outlast™ charakteryzuje się bardzo dobrym smakiem, łatwo rozpuszcza się w wodzie ale co najważniejsze są to węglowodany o bardzo długim czasie wchłaniania. Całkowity czas absorpcji mieszanki z układu pokarmowego do osocza krwi zamyka się w 8 godzinach co oznacza utrzymujące się na stałym poziomie dostarczanie organizmowi energii.

Są to perfekcyjne węglowodany dla sportowców, którzy potrzebują źródła energii zapewniającego długotrwałe jej uwalnianie – triatlonistów, kolarzy, maratończyków etc. Outlast™ jest również doskonałym źródłem energii dla tych, którzy potrzebują dobrego źródła energii na 45-60 minut (takiego jak glukoza czy maltodekstryny), żeby zrobić trening z maksymalną intensywnością. Co ciekawe, badania naukowe wykazały, że składniki zawarte w Outlast™ pomagają zapobiegać odkładaniu się tkanki tłuszczowej w okolicach brzucha, ud i pośladków oraz wywołują pozytywne efekty neuropsychiatryczne, co oznacza że jest to pierwsza na świcie nootropowa mieszanka węglowodanów. Reasumując – Outlast™ jest nie tylko doskonałym źródłem energii ale również pozwala utrzymać stan maksymalnego skupienia i motywacji.

SizeON zawiera dodatkowo Dwusodowe ATP. Adenozynotrifosforan jest nośnikiem energii komórkowej dla wszystkich komórek w organizmie ludzkim. Nie jest do końca pewne czy egzogenne ATP trafia prosto do komórek włókien mięśniowych (wiemy, że na pewno trafia bezpośrednio do wątroby) ale niezależnie od tego Dwusodowe ATP jest bardzo przydatną substancją ze względu na właściwości insulinogenne oraz pozytywny wpływ na wrażliwość insulinową poprzez wpływ na szlak metaboliczny puryny.

Następnym składnikiem SizeON jest glicerol w formie proszku – Monostearynian Glicerolu. Kulturyści zachwalają glicerol jako suplement nadający sylwetce 'pocięty' wygląd. Związek ten wyciągnie wodę z przestrzeni międzykomórkowych i przetransportuje ją prosto do cytoplazmy dając Ci pompę jakiej dotąd nie znałeś! Większość form glicerolu ma postać płynną co sprawiało problemy z dołączeniem go do składu suplementów. Monostearynian Glicerolu jest pierwszą sproszkowaną i stabilną wersją tego związku jaka kiedykolwiek pojawiła się w suplemencie diety! SizeON zawiera ponad to szereg innych składników oddziaływających bezpośrednio na komórki: 4-hydroksy-izoleucyna, kwas corosolic, potężne dawki wapnia, wszystkie trzy aminokwasy rozgałęzione w odpowiednich proporcjach oraz wszystkie witaminy rozpuszczalne w wodzie w dawce pokrywającej 100% dziennego zapotrzebowania.

SizeON bardzo łatwo się rozpuszcza – 1 miarka rozpuszcza się od razu w 500ml wody lub soku. Do wyboru są trzy wspaniałe smaki – Arctic Lemon Ice, Grape Blast, Wild Berry Punch. Suplement jest bardzo prosty w użyciu – wystarczy jedna porcja w trakcie tudzież po treningu lub nawet przed snem. Jest to pierwszy cell volumizer, który nie wymaga fazy ładowania – efekty są zauważalne już po 24-48 godzinach od zażycia pierwszej dawki a efekty utrzymują się do 72 godzin. Dlatego właśnie określamy SizeON jako „najszybciej i najdłużej działający cell wolumizer na świecie”.

SizeON może być stosowany solo ale bardzo dobre efekty daje również w połączeniu z SuperPump 250 od Gaspari Nutrition. Przyjmij porcję SuperPump 250 ok. 30 minut przed rozpoczęciem treningu oraz SizeON w trakcie lub po. Niesamowita pompa, pełne mięśnie, oraz nieskończona energia sprawią, że zapomnisz o innych tego typu suplementach.

Dawkowanie staka kreatynowego:
W dni treningowe, aby uzyskać maksymalną absorpcję SizeON zmieszaj jedną miarkę z 500-600ml wody i popijaj w czasie treningu. Jeśli nie masz możliwości spożycia SizeON w trakcje treningu przyjmuj jedną porcję ok. godzinę przed snem. W dni nietreningowe przyjmuj jedną porcję SizeON zmieszaną z 500-600ml wody godzinę przed snem. Stosuj tylko jedna porcję dziennie. Dawkowanie takie spowoduje maksymalną koncentrację składników suplementu w mięśniach szkieletowych w ciągu 30 dni. Pierwsze efekty są zauważalne po 3 dniach suplementacji, w ciągu tygodnia efekty sięgają 90%. Maksymalne efekty uzyskuje się w ciągu 30 dni.

Skład suplementu:
Porcja: 1 miarka (30,6 g)
Ilość porcji w opakowaniu: 24
Zawartość: 747 gram
Składniki % Zapotrzebowanie dzienne
Kalorie 50
Kalorie z tłuszczu 5
Tłuszcze 1 g 2%
Tłuszcze nasycone 0 g 0%
Tłuszcze trans 0 g
Cholesterol 23 mg 8%
Węglowodany 2 g
Błonnik 0 g 0%
Cukry (z izomaltulozy,d-glukozy i trehalozy) 0 g
Białko 10 g 13%
Witamina C (jako kwas askorbinowy) 60 mg 100%
Tiamina (jako chlorowodorek tiaminy) 10 mg 667%
Ryboflawina (jako ryboflawino-5 7,6 mg 447%
Niacyna (jako amid niacyny) 50 mg 250%
Witamina B6 (pirydoksyno-5 16,8 mg 838%
Kwas foliowy 200 mcg 50%
Witamina B12 (jako metyl kobalamina) 75 mcg 1250%
Kwas pantotenowy (jako pantotenian dwuwapnia) 9 mg 92%
Wapń 51 mg 5%
Fosfor 103 mg 10%
Magnez 45 mg 11%
Sód 280 mg 12%
Potas 125 mg 4%
SizeON Proprietary Blend 27,3g
Protein Synthesis Acceleration Matrix
Hydrolizat białka serwatkowego
L-leucyna (5g), L-izoleucyna, L-walina, L-aspartat L-ornityny
OsmoDrive Advanced Hydration Complex
L-Tauryna, glicerofosforan sodu, glicerofosforan wapnia
glicerofosforan potasu, Sustamine™ (L-alanyl-L-glutamina),
glicyl magnezowy glutaminy
PhosmoDrive Endurance Complex
Creapure® (monohydrat kreatyny)
Kreatyna MagnaPower® (chelat magnezowy kreatyny)
Sól disodowa fosforanu kreatyny

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu