Hi Tec Creatine Powder 500g

Hi Tec Creatine Powder 500g kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

HI TEC CREATINE 500G

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 48 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 48 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,44 zł.

48,15 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zamów teraz, wysyłka już za:
Nie czekaj, zamów teraz!

Zadaj pytanie

Hi Tec Creatine Powder 500g

Hi Tec Creatine Powder 500g

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Uprawianie sportów, przede wszystkim siłowych, bardzo często wymaga od nas stosowania różnego rodzaju wspomagaczy. Pomagają one przede wszystkim w osiągnięciu lepszych efektów, a także w szybszej ich zauważalności. Oczywiście substancje tego typu możemy podzielić na te bezpieczne i niebezpieczne dla organizmu. Każdy rozsądny i przede wszystkim odpowiedzialny sportowiec zdaje sobie sprawę z tego, że tylko w pełni bezpieczne środki są w stanie wspomóc w dążeniu do celu. Osiągnięte dzięki nim efekty są długotrwałe i ciężko wypracowane.

OPIS PRODUKTU

Takim bezpiecznym środkiem i stosowanym również na bardzo szeroką skalę, jest kreatyna. Warto kupując ten środek zwrócić uwagę na Hi Tec Creatine Powder 500g. Jest to suplement diety, którego głównym składnikiem jest właśnie kreatyna. Jak wpływa ona na nasz organizm? Przede wszystkim ma ona bardzo duży wpływ na szybszy przyrost masy mięśniowej. Poza tym zwiększa również naszą odporność na zmęczenie, dzięki czemu można osiągać znacznie lepsze efekty.

Warto skupić się przede wszystkim na czterech najważniejszych efektach, które daje spożywanie kreatyny. Po pierwsze powoduje ona przyrost siły. Kreatyna wpływa na proces rozpadu węglowodanów w mięśniach. To natomiast wpływa na zwiększenie zapasu energii podczas intensywnych treningów. Kolejną rzeczą jest natomiast wzrost wytrzymałości. To przekłada się na zwiększoną wydajność podczas treningów, osoba zażywająca kreatynę jest zatem w stanie zdziałać więcej. Najważniejsza z punktu widzenia sportowca jest oczywiście masa mięśniowa, po zażywaniu kreatyny można natomiast zauważyć bardzo szybki jej przyrost. Przyrost masy mięśniowej w tym przypadku nie następuje tak szybko u kobiet, jak to jest u mężczyzn. Jednak cały czas jest to regularny i zwiększający się efekt, widzialny w gruncie rzeczy gołym okiem. Ostatnią już kwestią jest znacznie szybsza regeneracja po treningu. Redukuje się wówczas poziom zakwaszenia mięśni i normalizuje się poziom pH. Jak widać kreatyna wpływa na wszystkie podstawowe kwestie, które są ważne dla osób uprawiających różnego rodzaju sporty na co dzień.

ZASTOSOWANIE

Polecana jest ona w szczególności sportowcom, osobom uprawiającym sporty siłowe. Choć kreatyna występuje w naszym organizmie, jej ilość jest zdecydowanie zbyt mała dla osób, które uprawiają sporty. Dlatego też jej dostarczanie w postaci suplementu, zdecydowanie jest najlepszym rozwiązaniem. Ma ona również bardzo silne działanie anaboliczne. Jeśli chodzi o organizm sportowca, kreatyna działa niezwykle skutecznie. Jest ona magazynierem sporych ilości energii ATP w mięśniach. Może ona zostać w każdej chwili uwolniona podczas procesu rozpadu ATP w ADP pod wpływem skurczu mięśni. By organizm miał potrzebną energię do treningów, musi zajść resynteza ADP do ATP. Ten proces natomiast zachodzi przy udziale fosfokreatyny. Jeśli natomiast kreatyny jest zbyt mało wówczas znacznie szybciej pojawia się zmęczenie. Dlatego też regularne dostarczanie jej do organizmu, jest w gruncie rzeczy kluczowe dla sportowców.

UWAGI

Suplement ten należy stosować z uwzględnieniem kilku uwag. Przede wszystkim nie powinno się przekraczać dziennej porcji zalecanego produktu. Suplement nie może być także substytutem zróżnicowanej diety. Powinien być tylko i wyłącznie jej uzupełnieniem. Ważne jest przy tym trzymanie się zdrowego trybu życia i jedzenia zróżnicowanych potraw. Sam produkt powinno się przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Oczywiście w takim miejscu, by było ono niedostępne dla dziecka. Opakowanie zawierające 500 gram kreatyny, to aż 166 sugerowane porcje. Przekłada się to na bardzo długie stosowanie i niewielki nakład finansowy, ponieważ suplement wyróżnia się niską ceną.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie centrumodzywek.net jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

Przyjmowanie produktu jest zalecane następująco: 3 gram produktu rozpuścić w 250 mililitrach wody bądź też soku owocowego. W dni treningowe stosować raz dziennie po treningu. W dni nietreningowe rano i na czczo. Suplement ten powinno się stosować z uwzględnieniem przerw. Najlepiej przyjmować go 4 do 8 tygodni. Następnie powinna zostać wprowadzona przerwa około 4 tygodnie.

Z czego składa się ten suplement diety? Przede wszystkim oczywiście z monohydratu kreatyny. Jest ona jednak wzbogacona o witaminy B6 i B12. W porcji 5 gram znajduje się 3000mg monohydratu kreatyny;16 mg niacyny; 1,4 mg witaminy B6 oraz 2,5µg witaminy B12.

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu