Megabol Creatine Alkaline 1500 120 kaps

Megabol Creatine Alkaline 1500 120 kap. kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

MEGABOL ALKALINE

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 23 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 23 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,69 zł.

23,06 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Najbliższa wysyłka już
Monday, 26.07.2021 15:00

Zadaj pytanie

Megabol Creatine Alkaline 1500 120 kaps

Megabol Creatine Alkaline 1500 120 kaps

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

CREATINE ALKALINE to pierwsza niezależna realizacja opisu patentowego US Pat. 6,399,661 opracowana przez polskich technologów i produkowana w kraju. Oryginalny produkt o potwierdzonej skuteczności, zarejestrowany przez Głównego Inspektora Sanitarnego, posiadający sorytywną opinię naukową

- brak cykliczności i fazy nasycania
- brak konieczności robienia przerwy w suplementacji
- brak efektu nadmiernego gromadzenia wody podskórnej
- niski koszt suplementacji

CREATINE ALKALINE to najnowszej generacji suplement kreatynowy, sporządzony w ścisłej zgodności z opisem United States Patent 6399,661. Preparat ułatwia transport związków fosforowych używanych do syntezy białka. Kreatyna utrzymuje odpowiedni soriom ATP (kwas adenozynotrójfosforowy) w mięśniach, co sorwala włóknom mięśniowym pracować na najwyższym soriomie podczas intensywnych treningów. Kreatyna uczestniczy w budowie beztłuszczowej masy ciała sportowca i powoduje wzrost siły mięśni.

CREATINE ALKALINE jest formą kreatyny o wysokim odczynie pH. Według publikacji patentowej cecha ta powoduje redukcję konwersji kreatyny do kreatyniny oraz jej większą trwałość w roztworze. Produkty kreatynowe posiadające alkaliczny odczyn posiadają charakterystyczny człon w nazwie: -Alkaline, -Alkalyn, -Alkatech.

CREATINE ALKALINE produkowana jest w postaci specjalistycznych kapsułek. Kapsułki pełnią istotną rolę transportując składniki aktywne do żołądka w niezmienionej formie. Kapsułki CREATINE ALKALINE powstały na potrzeby wyłącznie tego produktu, posiadają oznaczenie - REACTION BUFFERED, czyli buforowany odczyn pH. W przypadku buforowanej kreatyny takie rozwiązanie wydaje się właściwsze niż użycie standardowej, białej kapsułki.


Zawartość jednej porcji (2 kapsułki)

  • Buforowany monohydrat kreatyny    1500mg

Dni treningowe: Stosuj 2-3 kapsułki rano, na czczo oraz 2-3 kapsułki przed treningiem

Dni nietreningowe: Stosuj 2-3 kapsułki rano na czczo.

Maksymalna dzienna dawka wynosi 8 kapsułek.

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu