Multipower Creatine 102 kaps.

Multipower Creatine 102 kaps. kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

MP CREATINE 102 KAPS

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 54 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 54 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 1,62 zł.

54,63 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Najbliższa wysyłka już
Monday, 21.09.2020 15:00

Zadaj pytanie

Multipower Creatine 102 kaps.

Multipower Creatine 102 kaps.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Co to jest KREATYNA? (ang. Creatine) Aby zrozumieć, jaką funkcję w organizmie człowieka spełnia KREATYNA, trzeba zapoznać się z procesem uwalniania energii w organizmie. Głównym źródłem energii potrzebnej do pracy każdego mięśnia jest związek zwany ATP (adenozynotrójfosforan). Podczas krótkich, ale intensywnych ćwiczeń mięśnie czerpią energię z rozpadu ATP. W celu kontynuowania wysiłku musi nastąpić szybka odbudowa ATP. Substancją umożliwiającą ten proces jest fosfokreatyna. Udowodniono, że za zmęczenie mięśni podczas intensywnego wysiłku odpowiedzialny jest spadek stężenia fosfokreatyny w komórce mięśniowej. Bardzo długie badania specjalistów od wspomagania treningu ukierunkowane były na poszukiwanie sposobu szybkiej odbudowy ATP w mięśniu.
Owocem tych badań jest KREATYNA, substancja naturalnie występująca w naszym organizmie. Okazało się, że KREATYNA, podawana doustnie w postaci monohydratu przez 5 kolejnych dni w dawce 20 g w ciągu doby, istotnie zwiększa zawartość fosfokreatyny w mięśniach, skracając czas odbudowy ATP. Efektem jest wydłużenie okresu efektywnej pracy mięśni i skrócenie czasu wypoczynku po intensywnym wysiłku. Stwierdzono także, że po 5 dniach dochodzi do znacznego wzrostu stężenia fosfokreatyny w mięśniach i dawkę KREATYNY można zmniejszyć do 2 g na dobę. Działanie KREATYNY znalazło również szerokie zastosowanie podczas ekstremalnie intensywnego wysiłku fizycznego, przerywanego krótkimi przerwami. Dotyczy to takich dyscyplin, jak: sporty walki, podnoszenie ciężarów, gry zespołowe, tenis ziemny, biegi sprinterskie i pływanie. Badania ostatnich kilku lat, które odkryły nowy mechanizm działania KREATYNY w postaci stymulacji wzrostu białek mięśniowych, a co za tym idzie zwiększenia masy mięśniowej, znacznie poszerzają zakres dyscyplin sportu, podczas uprawiania których warto zażywać KREATYNĘ. Dzisiaj jest ona najpopularniejszym, dozwolonym środkiem wspomagania treningu sportowego.

Skąd pochodzi KREATYNA? Kreatyna powstaje w ludzkim organizmie. Jest również przyjmowana z pokarmem, występuje w produktach mięsnych.

Rachunek jest prosty: KREATYNA = siła! Najnowsze doniesienia naukowe z Ameryki i Szwecji dowodzą, że dostarczanie KREATYNY podwyższa jej poziom w organizmie. Wyniki badań pokazały także, że testowane osoby były w stanie zwiększyć obciążenie treningowe nawet o 30%, poprzez ponadprzeciętny przyrost beztłuszczowej masy mięśniowej. Dotyczy to zarówno sportowców uprawiających dyscypliny siłowe, jak i wytrzymałościowe, osiągających już granice swoich możliwości.

Zawartośc opakowania: 102 kaps.

Składniki na 100g: 80g monohydratu kreatyny, żelatyna (kapsułki), substancja przeciwzbrylająca: tłuszcz roślinny częściowo utwardzony, emulgator: E471, dwutlenek silikonu, barwniki E171, E172, E151

Wartość odżywcza                                na 100 g                                      w 3 kapsułkach
Wartość energetyczna                        476 kJ / 114 kcal          18 kJ/ 4,5kcal
Białko                                                     11 g                            0,42 g
Węglowodany                                          0,0 g                               0,0 g
Tłuszcz                                                 7,8 g                               0,3 g
Monohydrat kreatyny                                80 g                            3048 mg

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu