Muscletech Anabolic Halo - 1088g

Muscletech Anabolic Halo - 1088g kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 136 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 136 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 4,08 zł.

136,11 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Najbliższa wysyłka już
Monday, 26.07.2021 15:00

Zadaj pytanie

Muscletech Anabolic Halo - 1088g

Muscletech Anabolic Halo - 1088g

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Przedostaje się do twego wnętrza. Poprzez ciebie. Dookoła ciebie. Krioanaboliczny potreningowy wywołujący wzrost atak pochłania twoje mięśnie, budzi w nich rewolucję i nie zostawia innego wyboru jak tylko rosnąć!

W ciągu kilku sekund zaczynasz czuć przerażający chłód w gardle - jak lawina lodu. Rozpoczyna się lodowa erupcja! Wydaje ci się, że całe twoje ciało zamarza, gdy potężne dawki 75 unikalnych składników ANABOLIC HALO™ zaczyna krążyć w twych żyłach.

Co wywołuje to uczucie? To siła -320 stopni Farenheita. To właśnie ma miejsce gdy trzy kriogeniczne technologie przetwarzają precyzyjne dawki anabolicznych, zmieniających mięśnie składników jakich świat kulturystyki jeszcze nie widział.

Pierwszym procesem zastosowanym przez naukowców z Team MuscleTech przy produkcji ANABOLIC HALO™ jest technologia kriogenicznoanaboliczna SUB-ZERO™. Wykorzystuje ona ciekły azot o temperaturze -320 stopni Farenheita by termo molekularnie wzbogacić precyzyjne dawki kluczowych składników budujących mięśnie. Dokładnie tak - naukowcy z Team MuscleTech wystawili najpotężniejsze anaboliczne związki na świecie na działanie temperatur rodem z powierzchni Neptuna. Tak przetworzone składniki nie przypominają niczego z tego czego kiedykolwiek doświadczyły twoje mięśnie.

Drugim z procesów, który wykorzystali naukowcy z Team MuscleTech jest Liofilizacja. Ta zaawansowana technologia, od lat stosowana w przemyśle farmaceutycznym, polega na zamrożeniu hardkorowych składników ANABOLIC HALO™ i poddaniu ich działaniu ultra niskiego ciśnienia. Ten proces sublimacji zmienia fizyczny stan molekuł składników ze stałego w lotny, z pominięciem fazy ciekłej! Molekuła jest przekształcana z stabilnej struktury skrystalizowanej do formy bezkształtnej. To pierwsze użycie tej przełomowej technologii do stworzenia suplementu kulturystycznego.

Trzecią technologią jest Technologia Kryształograficzna SUB-ZERO™. Budujące mięśnie składniki ANABOLIC HALO™ zostały wystawione przez 180 minut na działanie ciekłego azotu o temperaturze -150 stopni Farenheita. Ta zaawansowana technika kriogeniczna nadaje molekułom postać nie widzianą dotąd w przemyśle suplementacyjnym!

Te trzy mrożące krew w żyłach technologie, zastosowane razem sorwoliły stworzyć przełomowe składniki krioanaboliczne. Ponad 75 naukowo opracowanych, aktywnych substancji pracuje synergicznie by spełnić 6 warunków koniecznych do wywołania wzrostu mięśni.

ANABOLIC HALO™ wprowadza wolny testosteronu - jedyny rodzaj testosteronu mogący wywołać wzrost mięśni, bezpośrednio do twych komórek mięśniowych. Trwające 21 dni testy kliniczne wykazały, że potężne składniki ANABOLIC HALO™ drastycznie zwiększają ilość dostępnych przed treningiem receptorów androgenów w porównaniu z placebo. Receptory androgenów łączą się z wolnym testosteronem wysyłając sygnał wywołujący wzrost mięśni. Wolny testosteron stanowi jedynie 2% testosteronu w twym ciele, jednak to jedyna nadajaca się do czegokolwiek forma. Tak więc zwiększenie wykorzystania wolnego testosteronu jest kluczowe dla uzyskania wzrostu mięśni. ANABOLIC HALO™ zwiększa wykorzystanie wolnego testosteronu, bez żadnych efektów ubocznych, sorwalając na nieograniczone wzrost siły i masy mięśni!

Następnie ANABOLIC HALO™ wykorzystuje moc insuliny, jednego z najpotężniejszych hormonów anabolicznych w ludzkim organizmie. Moduluje nim ATF-4, odgrywający kluczową rolę w regulacji anabolizmu mięśniowego i wprowadzaniu organizmu w stan anaboliczny. ANABOLIC HALO™ bezpośrednio steruje wydzielaniem insuliny i kontroluje aktywność głównych biochemicznych mediatorów katabolizmu, tak by zachować pełną kontrolę nad systemami ograniczającymi wzrost mięśni oraz stworzyć środowisko anaboliczne nastawione na gwałtowne budowanie mięśni.

Jednak to nie koniec działania ANABOLIC HALO™! Produkt działa nadal, wzmacniając wzrost mięśni na soriomie włókien! Już po 28 dniach badań na znanym uniwersytecie, naukowcy zaobserwowali coś doprawdy niezwykłego! Potężne składniki ANABOLIC HALO™ zwiększyły ponad dwukrotnie ilość komórek satelitarnych we włóknach mięśniowych. Komórki te, odpowiadając na sygnał anaboliczny, zwiększają rozmiar włókien mięśniowych. Ale to jeszcze nie koniec niewiarygodnych rezultatów. Te same czynniki anaboliczne w ciągu 16 tygodni zwiększyły średnicę włókien mięśniowych o zdumiewające 16.8%! Mówiąc wprost, ANABOLIC HALO™ powoduje gwałtowne i dramatyczne zmiany rozmiaru mięsni w niewiarygodnie szybkim tempie!

ANABOLIC HALO™ otacza cię. Pożera. Zmusza do wzrostu twoje mięśnie. I nie przestanie dopóki z lustra spogląda na ciebie ktoś większy! Tak działa ANABOLIC HALO™. Dasz radę 

Nazwa produktu: Anabolic Halo Performance Series    
Wielkość opakowania: 1100 g
Porcja jednorazowa: 34 g
Ilość porcji w opakowaniu: 32
Wartość odżywcza: w porcji (34 g) zawartość %ZDS
Wartość energetyczna 130 kcal *
Białko 20 g *
Węglowodany 10 g *
- cukry 1 g *
- błonnik 1 g *
Tłuszcz 1 g *
- nasycone kwasy tłuszczowe 0,5 g *
- tłuszcze trans 0 g *
Cholesterol 15 mg *
Witamina C 30 mg 50%
Wapń 175 mg 18%
Magnez 47,5 mg 12%
Sód 140 mg 6%
Potas 27,5 mg 1%
Glutamine / BCAA Matrix:
L-Glutamina i Kwas L-Glutaminowy 2500 mg *
L-Leucyna 1400 mg *
L-Walina 800 mg *
L-Izoleucyna 800 mg *
Multi-Phase Carb System: *
ModCarb™ wolnowchłanialne węglowodany
Owies (Avena sativa), Szarłat (Amaranthus retroflexus), Komosa ryżowa (Chenopodium quinoa), Gryka zwyczajna (Fagopyrum esculentum), Proso (Panicum miliaceum), Szałwia (Salvia hispanica)
3000 mg *
Muscle Growth and Recovery Complex:
Monohydrat Kreatyny 2500 mg *
Koncentrat z wiśni (Prunus cerasus) 250 mg *
Cell-Volumizing Compounds: *
L-Alanina 1000 mg *
Tauryna 1000 mg *
Glicyna 750 mg *
Active Digestive Enzymes:
Papaina 25 mg *
Amylaza 25 mg *

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu