MuscleTech Creakic Hardcore - 180kap.

MuscleTech Creakic Hardcore - 180kap. kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

MT CREAKIC

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 110 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 110 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 3,30 zł.

110,19 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Zamów teraz, wysyłka już za:
Nie czekaj, zamów teraz!

Zadaj pytanie

MuscleTech Creakic Hardcore - 180kap.

MuscleTech Creakic Hardcore - 180kap.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

MuscleTech Creakic Hardcore:

    * zwiększa siłę i masę mięśniową,
    * poprawia wytrzymałość treningową,
    * zawiera wyjątkową formę kreatyny,
    * zwalcza reaktywne formy tlenu, dzięki czemu znacząco poprawia się wchłanianie kreatyny do mięśni!


W jakim celu jest stosowany?

Creakic Hardcore to udoskonalona wersja jednego z najskuteczniejszych i najpopularniejszych suplemententów MuscleTech. Creakic Hardcore oprócz swojej zdolności do dezaktywacji reaktywnych form tlenu został wzbogacony o składniki, które stymulują receptory kreatynowe.
Creakic Hardcore to prawdziwa rewolucja wśród suplementów kreatynowych. Jego przełomowy skład to jeden z bardziej zaawansowanych technologicznie kreatyn na rynku.
Creakic Hardcore to nie jest kolejna buforowana postać kreatyny, nie jest to cząsteczka kreatyny sprzęgnięta z cytrynianem, jabłczanem lub estrem. Creakic Hardcore to nowa i wyjątkowa zarazem postać - zawiera w składzie ketoizokapronian wapnia kwasu linolowego kreatyny!
Creakic Hardcore zaczyna działać natychmiast po połknięciu, wypełniając Twe mięśnie substancją aktywną suplementu. Każda porcja dostarcza Ci ponad 2700 miligramów niezwykle efektywnej, potężnej postaci kreatyny.

Co wyróżnia Creakic Hardcore od innych suplementów kreatynowych?

Otóż w niedawnych badaniach nad skutecznością kreatyny odkryto, że spośród wszystkich czynników upośledzających wchłanianie i transport, a co za tym idzie – skuteczność kreatyny – istotną rolę pełnią tak zwane reaktywne formy tlenu (ROS). Reaktywne formy tlenu to substancje powstające naturalnie w toku metabolizmu. Jednakże, ciężko trenujący sportowiec wytwarza ich znacznie więcej, niż osoba nietrenująca. Jest to szkodliwe, ponieważ ROS uszkadzając błony komórkowe, a co za tym idzie – komórki mięśniowe, przyspieszają procesy starzenia, a także upośledzają dostęp kreatyny do jej receptorów.
To, co wyróżnia Creakic Hardcore od innych suplementów kreatynowych, to jej zdolność do dezaktywowania reaktywnych form tlenu, dzięki czemu znacząco poprawia się wchłanianie kreatyny do komórek mięśniowych, gdzie przyczynia się do ich wzrostu. Ponadto, Creakic Hardcore został wzbogacony o składniki, które stymulują receptory kreatynowe, zwiększając ich ilość i pobudzenie, co przekłada się bezpośrednio na wzrost syntezy białek, oraz przyrost siły i masy mięśniowej.

Co zawiera Creakic Hardcore?

Creakic Hardcore to unikalna, projektowana na soriomie molekuł, złożona forma kreatyny. Zwykłe pigułki kreatynowe, zawierające na przykład ester etylowy kreatyny dają przeciętne efekty, ze względu na fakt, iż nie są zdolne neutralizować reaktywnych form tlenu (ROS). Właśnie dlatego nowy Creakic Hardcore jest tak przełomowy. Zawarta w nim mieszanka pobudzająca system transportujący kreatynę do mięśni sprawia kolosalną różnicę jeśli chodzi o Twoje mięśnie, siłę i wydolność.

Co oznacza skrót ROS?

ROS (ang. reactive oxygen species) to reaktywne formy tlenu. ROS to toksyczne formy procesów oksydacyjnych przeszkadzające w transporcie kreatyny do mięśni. Z ich powodu ilość kreatyny dostarczanej do mięśni maleje, co przekłada się na mniejszy wzrost mięśni. Wewnątrz organizmu ROS występują w wielu zróżnicowanych chemicznie formach.

Czy ROS może zablokować rozwój mięśni?

Tak. Reaktywne formy tlenu (ROS) mogą ograniczać Twój wzrost. Creakic Hardcore dezaktywuje ROS, co sorwala na natychmiastowe zmaksymalizowanie poboru kreatyny i wzrostu mięśni. Ta dezaktywacja stwarza optymalne środowisko komórkowe sprzyjające wchłanianiu kreatyny do mięśni, pomagając Ci osiągnąć maksymalny przyrost masy mięśniowej oraz siły podczas treningu.

Skąd mam wiedzieć, że to właśnie Creakic Hardcore zapewni mi największy przyrost mięśni?

Zwykłe pigułki kreatynowe są do pewnego stopnia skuteczne. Jednakże, możesz połknąć niezliczone pigułki, ale jeśli kreatyna nie dostanie się do mięśni, to jedyną rzeczą która wzrośnie będzie Twoja frustracja z powodu niezadowalających wyników działania kreatyny.
Pamiętaj o jednym – od czasu stworzenia pierwszego suplementu kreatynowego, cały czas trwają również pracę nad znalezieniem takiej postaci kreatyny lub dodatku do niej, by zmaksymalizować jej transport, wchłanianie i zarazem działanie. Kiedyś dodawano glukozę do porcji kreatyny. Później znaleziono różne środki pomagające w jej transporcie. Creakic Hardcore to wynik najnowszych badań i poszukiwań Idealnego Suplementu Kreatynowego istniejący obecnie. Dlaczego?
Żadna z obecnych na rynku kreatyn w pigułkach nie jest w stanie zniwelować efektów działania reaktywnych form tlenu (ROS). Creakic Hardcore to pierwszy i jedyny na świecie aktywator mięśniowych receptorów kreatyny zaprojektowany, by zmaksymalizować przyrost masy mięśniowej i siły.

Sposób użycia:
Dni treningowe: jedna porcja po przebudzeniu i jedna bezpośrednio po treningu
Dni nie treningowe: jedna porcja po przebudzeniu i jedna w ciągu dnia

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu