Optimum Creatine 144g.

Optimum Creatine 144g. kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

OPTIMUM CREATINE 144

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 27 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 27 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 0,81 zł.

Ostatnie egzemplarze!

27,78 zł

Zamów teraz, wysyłka już za:
Nie czekaj, zamów teraz!

Zadaj pytanie

Optimum Creatine 144g.

Optimum Creatine 144g.

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Opis produktu

OPTIMUM CREATINE 144G. jest wysokiej jakości, czystą formą monohydratu kreatyny - popularnego i bardzo dobrze przebadanego suplementu diety o działania anabolicznym (działaniu wspierającym oraz przyspieszającym przyrost masy mięśniowej).

OPTIMUM CREATINE 144G. - dla kogo przeznaczony jest ten produkt?

Suplement OPTIMUM CREATINE 144G. przeznaczony jest dla wszystkich osób aktywnych fizycznie, szczególnie tych ćwiczących sporty siłowe oraz sylwetkowe i chcących uzyskiwać jeszcze lepsze wyniki. Tak dobrana grupa konsumentów opisywanego przez nas suplementu diety bezpośrednio wynika z jego profilu działania. Kreatyna, a tym samym suplement diety OPTIMUM CREATINE 144G. zwiększają zauważalnie siłę mięśniową, wytrzymałość treningową oraz przyspieszają tempo przyrostów tkanki mięśniowej. 

OPTIMUM CREATINE 144G. - korzyści ze stosowania?

Dzięki suplementowi diety OPTIMUM CREATINE 144G. osoba ćwicząca na siłowni jest stanie w krótkim czasie poprawić swoje wyniki siłowe oraz zbudować dużą ilość beztłuszczowej masy mięśniowej. Działania te wynikają bezpośrednio z mechanizmu działania kreatyny, a tym samym także preparatu OPTIMUM CREATINE 144G. Na czym jednak ten mechanizm dokładnie polega? Aby móc go opisać nie sposób nie wspomnieć o związku określanym przez biochemików jako ATP i prostej zasadzie, którą kierują się mięśnie - im więcej jest w nich energii ATP, tym szybciej rosną i działają silniej oraz efektywniej.

Kreatyna zawarta w opisywanym przez nas suplemencie diety OPTIMUM CREATINE 144G. w największym skrócie zwiększa właśnie w mięśniach zawartość wspomnianego wcześniej ATP. Stąd już prosta droga do niezwykły efektów jego stosowania - większej siły mięśniowej, większej wytrzymałości oraz o wiele szybszych przyrostów tkanki mięśniowej.

OPTIMUM CREATINE 144G. - zastosowanie.

OPTIMUM CREATINE 144G. jest jednym z podstawowych suplementów diety każdego profesjonalnego, jak i amatorsko ćwiczącego sportowca. Najczęściej stosowany jest w okresach budowania masy mięśniowej, co bezsprzecznie wynika z jego mechanizmu działania. Dzięki swoim anabolicznym właściwościom bowiem pozwala na dużo szybsze zbudowanie upragnionej przez siebie beztłuszczowej masy mięśniowej. Wszytko to, pod wpływem zwiększonej ilości energii ATP dostarczanej do mięśni przez główny składnik opisywanego przez nas suplementu - kreatyny.

W tym miejscu nie można nie wspomnieć również o drugim, równie ważnym zastosowaniu preparatu OPTIMUM CREATINE 144G. Mowa tutaj oczywiście o odkrytym przez naukowców całkiem niedawno zastosowaniu opisywanego przez nas suplementu diety w okresie redukcji (zmniejszania ilości tkanki tłuszczowej w celu lepszego wyeksponowania zbudowanych na drodze dziesiątek treningów mięśni). Kreatyna doskonale sprawdza się w tej ważnej fazie dla każdego sportowca dzięki temu, iż po pierwsze podnosi ciepłotę ciała oraz przyspiesza metabolizm. Po drugie, co również bardzo ważne dla dobrego efektu końcowego, działa antykatabolicznie (spalany jest tłuszcz, natomiast oszczędzane są mięśnie w warunkach stosowanego podczas redukcji ujemnego bilansu kalorycznego).

OPTIMUM CREATINE 144G. - uwagi.

OPTIMUM CREATINE 144G. jest suplementem wysoce bezpiecznym, ale przed jego pierwszym zastosowaniem warto skonsultować się ze swoim lekarzem. Jest to szczególnie istotne z punktu widzenia osób przyjmujących jakiekolwiek leki na stałe oraz leczących się z powodu chorób nerek (w tej grupie pacjentów preparat OPTIMUM CREATINE 144G. jest wręcz przeciwwskazany ze względu na obciążające nerki działania kreatyny). Należy również pamiętać, iż jeśli w przypadku stosowania opisywanego przez nas suplementu diety pojawią się jakiekolwiek działania niepożądane i niepokojące objawy, bezzwłocznie należy przerwać jego stosowanie.

W tym miejscy również należy zaznaczyć, iż preparat OPTIMUM CREATINE 144G. nie może być błędnie traktowany jako substytut treningu, czy też zbilansowanej diety. Te dwa elementy bowiem są kluczowe z punktu widzenia wyników siłowych oraz sylwetkowych, a kreatyna zawarta w preparacie OPTIMUM CREATINE 144G. może stanowić jedynie skuteczne wsparcie dla organizmu. Tylko łączne stosowanie tych trzech elementów - treningu, diety oraz kreatyny - jest w stanie przynieść oczekiwane efekty.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie centrumodzywek.net jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

Producent suplementu OPTIMUM CREATINE 144G. zaleca jego stosowanie w dawcę 10 gramów produktu na dzień. Preparat należy rozpuścić w szklance zimnej wody lub soku, uważając jednocześnie na jego zbrylanie się mogące utrudniać spożycie. Producent opisywanego przez nas suplementu diety ponadto zaleca, aby po 6-tygodniowym cyklu kreatynowym zrobić sobie około 4-tygodniowa przerwę. Ma to na celu maksymalne zoptymalizowanie wpływu OPTIMUM CREATINE 144G. na organizm ćwiczącego przy jednoczesnym zminimalizowaniu działań niepożądanych i szkodliwego wpływu na nerki (głównego z narządów naszego ciała odpowiedzialnych za wydalanie kreatyny).

Porcja: 3,6 g
Porcji w opakowaniu: 40
Opakowanie: 144 g

Wartość odżywcza w 3,6 g
Monohydrat kreatyny 3400 mg
w tym kreatyna 3000 mg

**Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

 Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu