Optimum Creatine 2500 200caps

Optimum Creatine 2500 200caps kliknij by powiększyć

Ocena i opinie

Nikt nie napisał jeszcze recenzji
o tym produkcie
Zamówienie telefoniczne

Zostaw nam swój numer a my oddzwonimy do Ciebie.

OPTIMUM CRE25200

Nowy produkt

Kupując teraz ten produkt otrzymasz 82 punktów lojalnościowych. Twój koszyk wyniesie 82 punktów lojalnościowych które mogą być zamienione na jeden bon o wartości 2,46 zł.

82,85 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie

Najbliższa wysyłka już
Monday, 10.05.2021 15:00

Zadaj pytanie

Optimum Creatine 2500 200caps

Optimum Creatine 2500 200caps

Uzupełnj wszystkie pola przed wysłaniem pytania. :

* Wymagane pola

Opis produktu

OPTIMUM CREATINE 2500 200CAPS jest obecnie jednym z najlepszych na rynku monohydratów kreatyny - jedynej w pełni legalnej i skutecznej substancji anabolicznej (wpływającej na przyspieszenie procesów budowania masy mięśniowej oraz siły i wytrzymałości organizmu).

OPTIMUM CREATINE 2500 200CAPS - dla kogo przeznaczony jest ten suplement?

OPTIMUM CREATINE 2500 200CAPS jest wyborem dla wszystkich ćwiczących zarówno amatorsko, jak i profesjonalnie. Suplement ten szczególnie polecany jest zawodnikom uprawiającym sporty siłowe oraz sylwetkowe. Wynika to bezpośrednio z profilu działania kreatyny. Substancja ta bowiem po pierwsze zwiększa siłę mięśniową ćwiczącego. Bezpośrednio skutkuje to możliwością podnoszenia większych ciężarów, a tym samym silniejszą stymulacją mięśni do wzrostu. Po drugie, kreatyna poprzez zwiększenie wytrzymałości mięśniowej pozwala na bardziej obciążające treningi i osiąganie lepszych wyników podczas zawodów. Te dwie wymienione korzyści brania suplementu diety OPTIMUM CREATINE 2500 200CAPS sprawiają, że jest on wręcz idealnym rozwiązaniem dla wspomnianych wcześniej kulturystów oraz sportowców uprawiających wszelkie sporty siłowe. 

OPTIMUM CREATINE 2500 200CAPS - korzyści ze stosowania.

OPTIMUM CREATINE 2500 200CAPS, a będąc bardziej precyzyjnym, kreatyna zawarta w jego składzie ma udowodnione działanie zwieszające siłę, wytrzymałość mięśni oraz ich przyrosty. Bezpośrednio wynika to z mechanizmu jej działania na tkanki organizmu. Kreatyna bowiem dla mięśni i nie tylko stanowi źródło niezbędnej do pracy oraz wzrostu energii. Chcąc pokrótce opisać ten mechanizm, nie sposób nie wspomnieć jednak o słynnym i wszystkim sportowcom znanym ATP - substancji określanej przez biochemików jako paliwo komórki. 

Kreatyna, a w tym również opisywany przez nas suplement diety OPTIMUM CREATINE 2500 200CAPS działają poprzez bezpośrednie zwiększenie ilości ATP w komórkach mięśniowych. Te z kolei wyposażone w dodatkowe porcje energii są w stanie wykonywać większą objętość pracy oraz szybciej i efektywniej zwiększać swoją masę. To wszystko przekłada się w prostej lini na lepsze wyniki sportowe - czy to siłowe, czy to sylwetkowe. 

OPTIMUM CREATINE 2500 200CAPS - zastosowanie.

Współczesny trening siłowy oparty na szybkim progresie oraz dużych obciążeniach treningowych, nie jest praktycznie możliwy do wykonania bez posiłkowania się kreatyną, na przykład w formie preparatu OPTIMUM CREATINE 2500 200CAPS. Suplement, dzięki wspomnianym wcześniej właściwością zwiększającym siłę mięśniową oraz wytrzymałość pozwala na wykonywanie większej ilości treningów w stosunkowo mniejszym czasie. To z kolei jak pokazują wszystkie badania, bezpośrednio skutkuje zwiększonymi przyrostami mięśniowi i lepszym wynikami siłowymi.

Co ciekawe, w świetle ostatnich badań kreatyna, a więc także preparat OPTIMUM CREATINE 2500 200CAPS może być również stosowany w fazie redukcji, czyli w okresie spalania tkanki tłuszczowej. Bezpośrednio wynika to faktu, iż opisywany przez nas suplement przyspiesza tempo przemian metabolicznych, podnosi temperaturę ciała oraz działa antykatabolicznie w obliczu ujemnego bilansu kalorycznego (tracimy tłuszcz, ale nie tracimy ciężko wypracowanej treningami masy mięśniowej). 

OPTIMUM CREATINE 2500 200CAPS - uwagi.

Przed pierwszym zastosowaniem preparatu OPTIMUM CREATINE 2500 200CAPS dobrym pomysłem jest zasięgnięcie opinii swojego lekarza rodzinnego. Szczególnie ważne jest to w przypadku osób chorujących, zwłaszcza na nerki, które kreatyna dość mocno obciąża. Nie ulega bowiem wątpliwości, że nawet najbezpieczniejsze i najlepiej przebadane środki mają swoje działania niepożądane i przeciwwskazania.

Drugą kluczową sprawą, o której należy pamiętać podczas stosowania OPTIMUM CREATINE 2500 200CAPS jest fakt, iż wszystkie działania niepożądane suplementu powinny skutkować natychmiastowym przerwaniem jego stosowania.

W tym miejscu należy wspomnieć, że OPTIMUM CREATINE 2500 200CAPS nie jest suplementem, który jest w stanie zastąpić nam trening siłowy oraz odpowiednio skonstruowaną i przestrzeganą dietę. Zawarta w preparacie kreatyna jest jedynie czynnikiem wspomagającym wzrost siły i wytrzymałości mięśni, ale tylko przy założeniu, że są one odpowiednio odżywiane oraz stymulowane przez prawidłowo wykonywany trening siłowy.

UWAGA - kopiowanie oraz rozpowszechnianie opisów produktów zamieszczonych w sklepie centrumodzywek.net jest zabronione! Zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (Dz. U. z 2006 r. Nr 90, poz. 631 z późn. zm.) Cena za jeden opis naszego autorstwa wynosi 10 000 zł netto.

Producent zaleca branie 2 kapsułek preparatu dziennie, najlepiej popijając wodą lub sokiem. Optymalnie, preparat OPTIMUM CREATINE 2500 200CAPS powinien być brany rano, na czczo w dni nietreningowe oraz bezpośrednio przed treningiem w dni treningowe. Jeśli chodzi natomiast o długość stosowania opisywanego suplementu diety, zaleca się 6-tygodnie cykle przedzielone 4-tygodniowymi okresami przerwy. Takie postępowanie ma na celu zoptymalizowanie wpływu kreatyny na ciało ćwiczącego, przy jednoczesnej minimalizacji negatywnego wpływu na organizm. 

Porcja: 2 kaps.
Porcji w opakowaniu: 100
Opakowanie: 200 kaps.

SKŁADNIKI AKTYWNEw porcji (2kaps)
Monohydrat kreatyny 2500mg


**Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).

 Suplementy diety nie mogą być stosowane jako substytut zróżnicowanej diety. Pamiętaj, że tylko zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób odżywiania zapewniają prawidłowe funkcjonowanie organizmu i zachowanie dobrej kondycji.

Potrzebujesz pomocy?

Bezpieczeństwo zakupów

Zakupy w sklepie Centrum Odżywek są bezpieczne w 100%. Połączenie jest szyfrowane bezpiecznym protokołem SSL, płatności są obsługiwane przez najpopularniejsze systemy bankowe, a zbiory danych osobowych są zgłoszone do GIODO.

Odbierz produkt osobiście

Warszawa

Godziny otwarcia

  • al. Niepodległości 152
  • Sabały 55
  • Chmielna 104
  • KEN 90
  • Grochowska 249/251

Zapisz się do newslettera i zgarnij 5% rabatu